تعداد محل سکونت پیش فروش واحدهای عرضه شده برای فروش در سال 2019 به شدت کاهش یافت به عنوان توسعه دهندگان در پاسخ به کاهش تقاضا است.

تعداد محل سکونت پیش فروش واحدهای عرضه شده برای فروش در سال 2019 به شدت کاهش یافت به عنوان توسعه دهندگان در پاسخ به کاهش تقاضا است. فرانسیس گرجستان / PNG

تعداد محل سکونت پیش فروش واحدهای عرضه شده برای فروش در سال 2019 به شدت کاهش یافت و در مترو ونکوور به عنوان توسعه دهندگان در پاسخ به تقاضا است که به سقوط کردن یک صخره.

توسعه دهندگان قرار داده 7,588 واحد برای پیش فروشی کمتر از نیمی از 18,998 منتشر شده در سال 2018 است.

کاهش بیشتر تلفظ برای گران تر بتن آپارتمانهای بلندمرتبه برج از چوب-قاب واحدهای کوچکتر و کم افزایش تحولات با توجه به مایکل Ferreira شهری تجزیه و تحلیل ترافیک که آهنگ داده برای صنعت املاک و مستغلات.


مایکل Ferreira املاک و مستغلات ردیابی شرکت تجزیه و تحلیل ترافیک شهری در ونکوور.

PNG

توسعه دهندگان برگزار شد به روز بزرگتر بتن پروژه زیرا آنها مطمئن نبودند که آنها می تواند فروش به اندازه کافی پیش فروشی قرارداد به واجد شرایط برای تامین مالی بانک در زمان مجاز دوره نه ماه گفت: Ferreira.

او گفت: آن را بسیار سخت تر به پیش فروش برج های هستند که 40 تا 50 طبقه و برخی از 400 به 500 واحد از آن را برای ارزان قیمت, پایین, افزایش یا townhome توسعه تنها 80 واحد. وام دهندگان به طور معمول انتظار توسعه دهندگان برای قفل کردن presales برای 60 تا 70 درصد از واحد قبل از ارائه پول برای ساخت و ساز.

در بهار سال 2019 به عنوان خریدار علاقه مشکلاتی روبرو برخی از توسعه دهندگان سعی در جلب توجه به presales با ارائه رفتار غلط انداز از جمله آووکادو نان تست یا لیوان شراب در روز برای یک سال.

در ماه ژوئن, حتی, برخی, بزرگتر, و توسعه دهندگان با تجربه با جیب عمیق و مطلوب تر تامین مالی آستانه دیدار گفت: آنها از حجم فروش کاهش یافته تا آنجا که 70 درصد آنها قرار دادن در برگزاری چندین بالا-حمل و نقل-گرا برج است که تا به حال منطقه بندی و مجوز ساخت و ساز امن و بروشور تبلیغاتی چاپ شده است.

MLA مشورتی که آهنگ ماهانه پیش فروشی راه اندازی راههای مختلف از گفتن چیزهایی نیست در مسیر در سال 2019 با پروژه “تغییر خود را منتشر شده” یا “آزمایش با حداقل موجودی” و یا به تعویق انداختن “برای مطلوب تر شرایط بازار است.”

عقب نشینی از سرمایه گذار و خریدار, که دیگر با اعتماد به نفس است که خرید یک قرارداد خواهد در پایان اجازه می دهد آنها را به فروش تکمیل واحد در سود آمار presales سخت است. در بازار داغ سرمایه گذار-خریداران تا به حال تولید شده است یک ضرورت فوری برای خرید. بدون آنها آن است که مصرف بسیار طولانی تر برای توسعه دهندگان برای فروش presales قرارداد گفت: Ferreira.

توسعه املاک و مستغلات بازاریابی عمل اجازه می دهد تا برای یک دوره نه ماه اما توسعه دهندگان درخواست شده است سرپرست املاک و مستغلات در نظر گرفتن طول این زمان.

اگر این دوره بود چندین سال طولانی ممکن است این معنی است که پروژه ممکن است لغو شود و پس از بستن خریداران سپرده های بیش از حد طولانی گفت: Ferreira. اما با presales در نظر گرفتن دیگر برای فروش, طول دوره بازاریابی به شاید 18 ماه ممکن است وسط زمین است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای رسیدن به مرحله ساخت و ساز است.

او گفت که توسعه دهندگان نیز دست و پنجه نرم با پرداخت داشتن اوج قیمت زمین تنظیم به افزایش هزینه های ساخت و ساز و مرور افزایش موانع اداری و مالیات.

توسعه دهندگان هشدار وجود دارد می تواند کمبود مسکن جدید و یک جهش در قیمت ها در چند سال به عنوان جمعیت رشد می کند و تقاضا می گرداند.

اندازه گیری اثر سقوط در پیش فروشی راه اندازی در سال 2019 در عرضه مسکن و قیمت ها را تا 2021 2022 گفت: Ferreira. در حال حاضر خریداران presales هستند فقط در حال حاضر در اختیار داشتن واحد آنها خریداری شده بود در اوج رونق بازار در پایان سال 2016 تا 2017.

jlee-young@postmedia.com


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de