تیز رقبای رفتن سر به سر با اره محور در UBC چوب رقابت

Category: ونکورسان Comments: No comments

حدود 30 دانش آموزان به رقابت پرداختند که در برابر حوادث از جمله تبر پرتاب سهام را دیدم و برخلاف سرعت سفت

سی و دانش آموزان از کانادا و آمریکا رقابت در هفتمین سالانه بزرگ کانادا کلاسیک چوب رقابت های ورزشی در دانشگاه قبل از میلاد در روز شنبه 7 مارس سال 2020 است. Jason Payne / Postmedia اخبار

خاک را در هوا به جای بهار شنبه به عنوان چند مرطوب برف سقوط در چوب رقابت های ورزشی در دانشگاه B. C.

هفتم سالانه بزرگ کانادا کلاسیک دیدم UBC Thunderjacks مربع خاموش در برابر رقبا از دانشگاه مونتانا و دانشگاه آیداهو.

حدود 30 دانش آموزان به رقابت پرداختند که در برابر حوادث از جمله تبر پرتاب سهام را دیدم و برخلاف سرعت سفت.

“بسیاری از وقایع را بر اساس مهارت های جنگلداری است که در گذشته استفاده می شود گفت:” کریستوفر Quilty سوم-سال UBC ، “وبلاگ نویس با هیچ چیز برای انجام در وسط بوش را شرط که می تواند انجام دهد این چیز بهترین است.”

ماشین آلات در حال حاضر انجام برخی از کار را یک بار انجام شده توسط دست در صنعت جنگل اما حوادث مانند سهام را دیدم که نیاز به رقبا به استفاده از یک اره برقی به کاهش یک دیسک از چوب در یکی از پایین برش اجازه می دهد دانش آموزان به تمرین مهارت های خود را.

به عنوان سهام شاهد رقابت رو در جریان شنبه Timberdome — یک منطقه پوشیده شده از درخت در UBC مزرعه پر شده بود از بوی اره برقی اگزوز و خاک اره.

گله مند اره قرار داده شد بر روی زمین در حالی که رقبای نگه داشته شده دست خود را بر روی سیاهههای مربوط تا شروع. در “رفتن” آنها برداشت و اره و شروع به برش سیاهههای مربوط به ایجاد یک اسپری از خاک تا پاک برش دیسک به زمین افتاد و تایمر متوقف شده است.

Quilty به این تیم پیوست که اسپانسر شده از طرف UBC جنگلداری کارشناسی جامعه پس از یک دوست به او گفت در مورد آن. او در رقابت آیداهو در ماه های نوامبر و مارس سفر به مونتانا بعد از این سال.

UBC, دانشجو, پا مودار Hooft Toomey به این تیم پیوست و در اولین سال پس از تشویق به سعی کنید تبر پرتاب در باشگاه در هفته است.

“من قلاب شده بود,” او گفت:.

که از یوجین سنگ., او احساس راحت با تنگ گره تیم و گسترده تر جنگلداری جامعه است.

“من از یک شهر با شهر های کوچک احساس می کنید. این خوب بود فرار از اشتغال شهرستان و مدرسه” او گفت:.

Hooft Toomey را نیز تبدیل به یک طبیعی در ورزش به خصوص فراروی ریز ریز کردن که نیاز به ریز ریز کردن ورود دو در حالی که ایستاده در بالای آن است.

او شیوه سه بار در هفته با UBC تیم و ممکن است همچنان در این ورزش هنگامی که او پس از اتمام مدرک خود. او با حضور در چوب مسابقات ورزشی که در آن او مواجه می شوند رقبا در سن 12 تا 80.

“من واقعا دوست دارم که در مورد آن,” او گفت:. “این نوع از تو رفتگی در دیوار, ورزش, اما آن را به روی همه باز.”

UBC ونکوور پردیس است در وسط یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای پروژه های خاص در هر دانشکده به نام UBC دادن بعد. چوب های ورزشی تیم یکی از سه طرح در دانشکده جنگلداری.

[email protected]

twitter.com/glendaluymes

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>