قطعا وجود دارد یک روش برای “Shear Madness و” کمدی رمز و راز قتل در حال حاضر در حال اجرا در عطارد تئاتر شیکاگو است. هنگامی که قتل رخ داده است و متهمان شده اند مورد سوال توسط کارآگاهان خانه چراغ آمده و از مخاطبان خواسته است به زمین. بین بازسازی وقایع اولین عمل پرسیدن سوالات خود را دارند و حتی انگشت خود را مورد علاقه مقصر “برشی جنون” نوبت آن شرکت کنندگان به قاضی هیئت منصفه و جلاد … شما می دانید که در یک راه سرگرم کننده است.

این بازی مربوط به اتفاقات در یک بخت روز واقعا چند ساعت بخت — در Shear Madness سالن مو. به عنوان سالن زرق و برق دار, صاحب, تونی Whitcomb (اد Kross) banters به جلو و عقب با لودگی سبک باربارا DeMarco (بریتنی D. پارکر) او ثروتمند مشتری خانم Shubert (مریم رابین راث) و یک زن مرموز, taciturn بازدید کننده به نام ادی لارنس (David Sajewich) برای تلفن های موبایل تونی زن مهمانخانه دار بازی پیانو اغلب قطع خود shenanigans.

زمانی که زن مهمانخانه دار, ایزابل Czerny, تا نوبت مرده یک جفت از کارآگاهان — نیک روستی (جو Popp) و دیپلم خود را Mikey توماس (سام جنگل) — منافذ بیش از این رفتارهای عجیب و غریب و تصادفی جزئیات است که انباشته شده در میان چهار سالن ساکنان. Czerny یک سابق جهان معروف پیانیست-تبدیل-گوده و خیلی منزوی بود که دوست باربارا و او را تنها ذینفع در او خواهد شد. لارنس که ادعا می شود در عتیقه درگیر شد در سایه ارتباط با Czerny احتمالا حتی باج خواهی. تونی متنفر پیر زن, پیانو, بازی بسیار که او را تهدید به پایان دادن به زندگی خود. همانطور که برای خانم Shubert هیچ کس ثروتمند که همیشه می تواند به طور کامل اعتماد کرد.

چاشنی بیشتر مخاطبان ممکن است به یاد داشته باشید “برشی جنون” از آن قبلی شیکاگو تجسم — 17 سال اجرا از سال 1982 تا سال 1999 که بالغ بر بیش از 7000 اجرای برنامه. در ضمن نشان می دهد اصلی تولید در بوستون باز در سال 1980 است و هنوز هم در حال اجرا است. مثل معاصر (نوع) نسخه آگاتا کریستی “تله موش” — البته از راه “تونی و تینا عروسی” — نویسندگان مرلین آبرامز و بروس اردن قطعا می تواند نقطه به داده ها از جمله به عنوان اثبات این که “برشی جنون” فرمول برنده است.

Sam Woods (from left), Joe Popp, Ed Kross, Mary Robin Roth, Brittany D. Parker and David Sajewich star in “Shear Madness” at the Mercury Theater.
سام جنگل (از سمت چپ) جو Popp اد Kross, مریم رابین راث بریتنی D. پارکر و دیوید Sajewich ستاره در “برشی جنون” در عطارد تئاتر است. | برت Beiner
برت Beiner

اما نتایج حاصل از این تولید جدید به کارگردانی ورنر Crocker, پیشنهاد فرمول می تواند با استفاده از به روز رسانی. ابتدا که: آن را نومیدانه در نیاز به یک. نه رمز و راز قتل بخشی است که سفارشی ساخته شده برای سن واقعی جرم و جنایت پادکست و ق sleuths; و نه مخاطبان تعامل بخشی که کراکر بازیگران دسته swimmingly با لذت دسته کوچک موسیقی جاز از سخاوت و puckish شوخ طبعی است. نه جوک. شیرین خداوند در بهشت جوک. نزدیک به رگبار گلوله ثابت خسته puns, سردرگم malapropisms پاپ منابع فرهنگ متفاوت و طراوت و به اندازه کافی نمونه از “قرار دادن محلی تهوع در اینجا” جوک چوک هومبولت پارک خود شانس اهمیت.

من که شوخی شما انقباض غیر ارادی ماهیچه? دقیقا.

این غیر قابل تحمل hoariness از این اسکریپت می شود حتی بیشتر آشکار هنگامی که بازیگران گام از آن دور و به گفتگو با مخاطبان است. هنگامی که چراغ های خانه هستند تا چراغ نشان می دهد تا بیش از حد. به رهبری توسط Popp که باعث می شود بسیار عالی تشریفات, بازیگران درگیر در برخی واقعا با شکوه جمعیت کار می کنند. کارآگاهان در حال شوخی و جدی در حالی که متهمان در حال شوخی متضاد و همه انرژی های عفونی است. یک آگهی libbed لحظه در طول این دنباله باعث تمام بازیگران در شب افتتاحیه به شکستن در خنده و مخاطبان بود بیش از شاد برای پیوستن به حق است.

“برشی جنون” قوی حیله و نشان می دهد آن را می داند — که بخشی از مشکل است. آن را آشکارا دادگاه آن مخاطبان به بازگشت امید دیدن نتیجه ای متفاوت. و در عین حال نشان می دهد اولین 45 دقیقه در حال دردناک است. گامه ، وجود دارد تنها بسیار با استعداد بازیگران مثل این یکی می توانید انجام دهید زمانی که آنها در حال ساخت quips به مورد آنگلا مرکل جنس مو و یا دانستن خود “constipational حقوق.”

نشان می دهد لذت می برد موفق به 40 سال اجرا در مناطق مختلف به طوری که به آن می گویند نمی دولا دولا راه رفتن راه خود را به سمت یکی دیگر از 40? دیوانگی محض, در واقع.

الکس Huntsberger محلی نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de