ریختن handshakes برای لبخند و پا شیپور خاموشی برای جلوگیری از COVID-19 خطر: B. C. دکتر

Category: ونکورسان Comments: No comments

برخی از کلیساها در کانادا به جای دست دادن با دیگر حرکات به عنوان COVID-19 گسترش در سراسر جهان.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee راست ضربه آرنج با یک کارگر در غذاهای دریایی مقابله Uwajimaya آسیایی, مواد غذایی و هدیه بازار, سه شنبه, 3 مارس سال 2020 در سیاتل بین المللی در منطقه. Inslee گفت او انجام آرنج دست انداز با مردم به جای تکان دادن دست برای جلوگیری از گسترش میکروب ها و که سفر خود را به فروشگاه شد و به تشویق مردم به حفظ و تشویق کسب و کار در طول COVID-19 شیوع کروناویروس. تد S. وارن / آسوشیتد پرس

ونکوور — “شستن دست” بوده است معمول مشاوره در طول فصل آنفولانزا است اما “دست” به خوبی ممکن است سرود جدید برای کاهش خطر گسترش رمان coronavirus به عنوان هنجارهای اجتماعی مانند دست دادن دوری برای گره لبخند و بهره برداری از فوت است.

برخی از کلیساها در کانادا به جای دست دادن با دیگر حرکات به عنوان COVID-19 گسترش در سراسر جهان.

ملیسا Godbout سخنگوی قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک ونکوور, گفت: اسقف اعظم با ارسال نامه ای به کشیش گفت: محله های کشیش نشین می تواند توصیه شود به جای دست دادن با دیگر روش های تصدیق هر یک از دیگر در نشانه ای از صلح و آرامش بخش در جرم است.

او گفت: او کشیش اهل محله در نزدیکی چیللیوکک اذعان کرده است این ویروس به عنوان دایره اسقفی برای توصیه از دولت استانی.

“ما وضعیت را از نزدیک و چک کردن در با وزارت بهداشت چندین بار در روز و ما مشغول به کار خواهد شد در به روز رسانی این سیاست ما باید آن را لازم بدانند,” Godbout گفت.

“در محله …. این آخر هفته گذشته ما کشیش گفت: اگر ما احساس راحتی ما فقط باید تعظیم و یا سر اشاره کردن به جای از دست دادن این چیزی است که ما انجام دادیم.”

تعداد COVID-19 نفر در کره جنوبی تا به حال بنا به گزارش مشخصی در روز سه شنبه به حدود 5,200 با بسیاری از آنها در اطراف خوشه یک کلیسای محلی در شهر Daegu. مرگ و میر افزایش یافته است به حداقل 28 در آن کشور است.

کانادا تا به حال 33 مورد از ویروس — 20 در انتاریو 12 در بریتیش کلمبیا و کبک.

نیل MacCarthy که صحبت می کند برای قلمرو مذهبی اسقف اعظم از تورنتو گفت: برخی از کلیساها آغاز شد میداد handshakes در سال 2003 در طول شیوع سارس و هرگز بازگشت به آن احتیاط به محله های کشیش نشین استفاده کرده اند خندان, تکان, رکوع یا برگزاری نشانه صلح به خوش آمد می گوید هر یک از دیگر.

“آنچه ما واقعا در تلاش برای استرس است که افرادی که در حال توزیع و همدلی در حال شستن دست های خود را قبل و بعد از,” او گفت:. “برخی از کلیساها باید ضد عفونی کننده دست در دسترس زمانی که مردم به کلیسا.”

مقامات بهداشت در تورنتو اند توصیه نمی شود هر گونه تغییرات دیگر, MacCarthy گفت parishes توصیه مردم به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند و به تماشای انبوه آنلاین.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم منتشر شد بیانیه ای این هفته را به تمام کلیساها و کارکنان گفت: گسترش میکروب ها است که باعث بیماری های تنفسی می تواند مانع شستن دست و نه دست زدن به چشم و دهان و یا بینی و اجتناب از تماس با افراد بیمار — مشاوره همان مقامات بهداشتی در سراسر جهان داده اند.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از مونترال است که در فرآیند آماده سازی یک مشورتی که ارسال خواهد شد به parishes قبل از آخر هفته در مورد اقدامات احتیاطی گرفته است که می تواند به محدود کردن گسترش COVID-19 گفت: سخنگوی اریک Durocher.

دکتر بانی هنری استانی افسر بهداشت در بریتیش کلمبیا گفت: او را متوقف کرده است و تکان دادن دست و به مردم توصیه می شود به استفاده از نوع دیگری از اذعان مانند قرار دادن دست خود در نماز رکوع و یا فقط لبخند و به دنبال کسی در چشم هنگامی که گفت: سلام.

“این یک زمان فوق العاده ای است و آن را به چالش کشیدن برای همه ما,” او گفت:, و اضافه کرد که تغییر دور از قیاس یک حرکت همبستگی در گسترش جهانی ویروس.

“این یک حرکت کوچک اما یک حرکت که نشان می دهد که ما در حال پرداخت به چه خبر است و این چیزی است که ما می توانیم در جامعه ما است.”

هنری گفت: او در شیوع ابولا در اوگاندا در سال 1999 هنگامی که مردم به جای در آغوش گرفتن و دست دادن با بهره برداری از پای خود را.

Kei Esmaeilpour سخنگوی Civic Association of Iranian Canadians B. C. گفت: اعضای آغاز برگزاری دست خود را به یکدیگر به جای از دست دادن.

“همه می دانند که چرا و این بی ادب,” او گفت:. “این است که در مورد مراقبت از یکدیگر. اگر شما قیاس را نمی شود ناراضی است. او و یا او را فقط به درک که شما در حال مراقبت از آنها.”

Esmaeilpour گفت: ایرانی-کانادایی در منطقه ونکوور و تورنتو نیز با توجه به لغو فروردین سال جدید جشن میله میله برای اواخر این ماه برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ است که می تواند به راحتی گسترش یک بیماری تنفسی.

روز سه شنبه مقامات در بریتیش کلمبیا خواسته مسافران از چین و ایران به منزوی کردن خود برای 14 روز زمانی که آنها بازگشت به خانه به کانادا.

Esmaeilpour گفت: بسیاری از اعضای جامعه در حال حاضر آغاز شده به طور داوطلبانه جدا خود در خانه است که برای مدت زمان پس از بازگشت از ایران.

روز دوشنبه برخی از ایرانی-کانادایی ها در منطقه ونکوور پیوست و نیروهای خود را برای شروع یک کمپین جدید را امتحان کنید و کمک به مردم بود که در خانه گیر کرده در قرنطینه. یک گروه از 147 نفر را امضا کرده بود تا در یک برنامه با روز و زمان آنها در دسترس خواهد بود به رها کردن مواد غذایی و یا کمک در راه های دیگر Esmaeilpour گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>