شلی Fralic: هنر تنبلی: چرا بی امان فشار همیشه برای انجام کاری ؟

محتوای مقاله

“شما گذاشت? چرا ؟ شما نمی شود بی حوصله؟” سوالات معمولا ادا در یک نفس حبس همراه با یک نگاه اشتباه کفر تحویل داده شده در بالا سخت تن به تن بی اعتقاد تن به عنوان اگر در افشای قصد خود را شما باید به نحوی ناشی از جرم شبیه به defecting از صفوف پس از دهه وفادار عضویت در یک باشگاه منحصر به فرد.

واکنش است به خصوص اگر شما هنوز 65 سن که در آن میانگین baby boomer مقدر شد به خواسته تحویل کلید به پادشاهی به نسل بعدی و سر کردن در جریان هوا محفظه پر شده با تعریف سود بازنشستگی چک.

من بازنشسته در 63. من تا به حال هرگز برنامه ریزی شده به کار فراتر از 65 و در زمانی که پس از 41 سال در روزنامه کسب و کار سخاوتمندانه خریداری را ارائه می آمد تا من پول گرفت و زد. دوست من, اما من انجام شد.

وجود شوک و ترس در من کوچک مدار.

چه غلطی بود من کردم ؟ از دست دادن یک شغل خوب و پول متقاعد سال تمدید مزایای. مطمئنا من دیوانه بود. و خوب خداوند آنچه را که من با خودم در تمام طول روز? پاسخ به آخرین سوال آسان بود: هیچ چیز. هیچ اشتباه وجود دارد: فشار پس از بازنشستگی به انجام در غیر این صورت. یکی باید یک هدف داشته باشند. وجود دارد باید بدون اتلاف روز هیچ lollygagging در سال باقی مانده. پس از همه, ما با خوک ها در پایتون که نامقدس قوز به آرامی هضم پرجمعیت در تاریخ مدرن را به جدول زمانی Midas-لمس نسل برای آنها همه چیز طلایی شدند. شغل و مسکن پانسیون بهداشت — ثروت ما اندازه گیری شده مانند هیچ کدام قبل از ما دوقلو خدایان طول عمر اقتصادی و سهولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im