تیرانداز شهادت خواهد داد که جیمی بیکن دستور داد که ضربه دیپلم, B. C. محاکمه می شنود

Category: ونکورسان Comments: No comments

جیمی بیکن آزمایشی است و انتظار می رود به سه ماه گذشته و از شنیدن ناخوشایند سابق جنایتکاران ماموریت ساکنان و پلیس درگیر در سال 2008 عکسبرداری کاوشگر

جیمی بیکن در یک عکسي. PNG

مردی که botched 2008 ضربه در مبارزه با مواد مخدر قاچاقچی, Dennis Karbovanec خواهد بود یکی از دو کلید تاج شاهدان در برابر همکاران سابق جیمی بیکن, B. C. دیوان عالی کشور هیئت منصفه شنیده شنبه.

تاج دادستان کیت Boland گفت: در را باز تسلیم آن می شود هیتمن که تنها می تواند به عنوان شناخته CD بگویید داوران چگونه بیکن خواسته او را به کشتن Karbovanec در هفته منتهی به دسامبر. 31, 2008 تیراندازی در ماموریت.

بلند گفت: هیئت منصفه و عدالت کاترین گوه که دیگر مهم تاج شاهد دوبله AB در یک نشریه ممنوعیت سفارش همچنين ناخوشایند جنایی است که وجود دارد در ماموریت نیمکت خیابان هنگامی که CD اخراج در Karbovanec.

بیکن متهم است با یک تعداد از مشاوره CD به کشتن Karbovanec که فرار تلاش در زندگی خود را با تنها جراحات جزئی.

آزمایشی دوم برای بیکن بر این اتهام خود به پایان رسید در سال گذشته در یک mistrial. گوه دستور منصفه نه به حدس و گمان در مورد آنچه اتفاق افتاده در مورد قبل از آن.

بلند گفت: این امر می تواند به هیئت منصفه برای ارزیابی اعتبار CD و AB بر اساس همه شواهد رو به جلو آورده بیش از 12 هفته و در نور جنایی تاریخی ،

“هر یک از آنها به صورت گسترده به دخالت در قاچاق مواد مخدر و تجارت و … در سال 2008 هر دو حال تشکیل یک رابطه کاری با آقای بیکن بود که در کار قاچاق مواد مخدر و تجارت با دیگران به عنوان بخشی از خدمه اش” بید بلند گفت. “این خدمه شامل دنیس Karbovanec یک مرد به نام کوین LeClair و دیگران است.”

هر دو CD و AB “تکیه بر آقای بیکن به عنوان یک تامین کننده اصلی,” او گفت:.

“شما خواهد آمد به می دانم که هر دو AB و CD در سال 2008 شد و جنایتکاران. آنها درگیر در قاچاق مواد مخدر از آنها استفاده می شود مواد مخدر فعالیت می کردند در خشونت اغلب به آن شیوه زندگی است. آنها برخی از چیز افتضاح و بیشتر ارتباط تلاش برای کشتن آقای Karbovanec.”

اما هر دو بعد تبدیل به پلیس و موافقت شاهد بلند گفت:, و اضافه کرد که اطلاعات مربوط به ایمنی معاملات آنها زده خواهد بود بخشی از شواهد نامیده می شود.

“ما انتظار داریم CD شهادت خواهد داد که در زمان تیراندازی او بدهکار بدهی زیادی به آقای بیکن مرتبط با قاچاق مواد مخدر است. ما انتظار داریم که او شهادت خواهد داد که او دستور آقای بیکن به کشتن آقای Karbovanec و برای انجام قتل او پرداخت خواهد بود بخشش بدهی که,” بید بلند گفت.

AB در ابتدا خواسته با بیکن به انجام رسید دادستان گفت اما گفته را متهم کرد که او علاقه مند بود در کشیدن ماشه.


در دسامبر. 31, 2008 مواد مخدر, قاچاقچی, Dennis Karbovanec بود مجروح در تیراندازی قرار گرفت که در بن بست خیابان در ماموریت.

آرلن Redekop / PNG

اما او ماند درگیر در برنامه ریزی و “در حال حاضر زمانی که اقدام به کشتار صورت گرفت” بید بلند گفت.

“او شما را در مورد ملاقات با آقای بیکن در ماه دسامبر و بحث آنها در مورد Karbovanec و برخی از مشکلات Karbovanec باعث شد هر دو آنها است. من پیش بینی است که او شهادت خواهد داد که به عنوان یک نتیجه از این جلسات آقای بیکن روشن ساخته است که او می خواست به آقای Karbovanec کشته شدند. این تعجب AB به عنوان او می دانست آقای Karbovanec و بیکن به دوستان.”

بلند گفت: وجود پنج نفر حاضر در این تیراندازی که صورت گرفت فقط پس از 10 p. m. — Karbovanec همکاران به نام متی جانستون و ادوارد “سانچز” فلیکس همراه با CD و AB.

تنها CD و AB به حال دانش قبلی از برنامه, او گفت:. هیچ یک از دیگران خواهد بود به عنوان شاهد.

CD برداشت Glock او با استفاده از AB در ماموریت stash house, بلند, گفت:, و اضافه کرد که بیکن اصرار داشت که CD با استفاده از .45-کالیبر اسلحه گرم او ارائه شده است.

Karbovanec اغوا شده در Dec. 31 توسط گفتن او همه آنها رفتن به غارت داروی دیگری کاسب. این گروه ملاقات کرد در ماموریت های دوار ورزشی پارک, سپس سوار در جدا کردن وسایل نقلیه به پایان cul-de-sac روی نیمکت Ave.

به عنوان CD جیبش اسلحه و اخراج در هدف خود آن را مسدود و او تا به حال برای روشن شدن آن را بلند گفت.

نیمکت خیابان ساکنان شهادت خواهد داد که آنها شنیده چتری که شب دیدم چراغ دم در تاریکی و بعد از پیدا کارتریج در خیابان بیرون بلند گفت.

Karbovanec و جانستون زد و راه خود را به ماموریت بیمارستان یادبود که در آن Karbovanec درمان شد برای چراندن به سر و یک گلوله به کمر بلند گفت.

AB و CD می دهد که آنها رها شده و به سرقت رفته در خودرو بودند در زد و همراه Windebank کریک که در آن CD پرتاب Glock. پلیس بعد از جستجو ناموفق برای تفنگ اما یک پسر جوان است که به انتظار شهادت است که او در بر داشت اسلحه گرم در ماه مارس سال 2018 در حالی که بازی در امتداد نهر — تقریبا 10 سال پس از عکسبرداری است.

[email protected]

وبلاگ: vancouversun.com/tag/real-scoop

twitter.com/kbolan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>