سیمون Primstone و علی تهرانی: خطرناک جاده به هیچ جا در بریتیش کلمبیا

Category: ونکورسان Comments: No comments

نظر: پس برتر هرگن را NDP در زمان های حاشیه ای بالا براکت نرخ مالیات افزایش یافته است 39.5 درصد از 14.7 درصد به 20.5 درصد است.

پس برتر هرگن را NDP در زمان های حاشیه ای بالا براکت نرخ مالیات افزایش یافته است 39.5 درصد از 14.7 درصد به 20.5 درصد است. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات فایل

ما هر دو عمیقا متعهد به ایجاد بریتیش کلمبیا اقتصاد داشتن تا به حال امتیاز از تاسیس دو از کانادا بزرگترین نوآورانه بیوتکنولوژی شرکت های مستقر در B. C. شرکت ها استخدام حدود 400 نفر از آنها بسیار پرداخت می شود دانشمندان است. ما شرکت ها را مطرح و به ارمغان آورد به B. C. تقریبا 1 میلیارد دلار سرمایه خارجی در سال گذشته به تنهایی قادر می سازد ما اختصاص داده شده محققان در این استان برای توسعه خطوط لوله هیجان انگیز داروهای جدید برای درمان سرطان و صرع در دوران کودکی.

ما اما دو شرکت نمونه هایی از رشد بیوتکنولوژی کسب و کار نوآورانه بخش صنعت است که با اضافه کردن تعادل برای بی ثبات و سازگار با محیط زیست تخلیه منابع پایه است که تا کنون وابسته به ژئوپولیتیک جهانی بادها.

این نتیجه تلخ ناامیدی برای دیدن NDP استانی دولت اخیر بودجه. برتر هرگن دولت تصمیم گرفته است برای اضافه کردن مالیات بر در حال حاضر overtaxed درآمد بالاتر براکت به منظور ایجاد یک حاشیه استانی مازاد با کمی پول صرف شده در طرح های جدید است که می تواند در بالا بردن کسانی که بیشترین نیاز.

ما کاملا می دانیم که “مالیات ثروتمندان” ممکن است یک مکانیزم مورد نیاز برای تولید درآمد دولت برای حمایت از خدمات اجتماعی. ما همچنین استفاده سیاسی از انجام این کار. اما اعلام کرد بودجه و میزان مالیات در سراسر درآمد شخصی و سود سرمایه بود و در بهترین حالت یک کوته و تنبل گرفتن در پایین آویزان میوه. عواقب و جایگزین ضعیف در نظر گرفته شود و اگر در همه.

در نظر بگیرید برای یک لحظه است که بسیاری از کسب و کار در این استان در حال تاسیس و اجرا توسط تیم مدیریت که عبور از این درآمد بالا و براکت که سود سرمایه یک منبع مهم درآمد. این افراد که در اکثر موارد لازم نیست شرکت حقوق بازنشستگی که استخدام صدها نفر از هزاران نفر از اهالی بریتیش کلمبیا و که زیاد ریسک مالی در انجام این کار است. این افراد کمک می کند به شدت به اقتصاد ما روزانه است. این افراد انتخاب کرده اند که در آن به زندگی می کنند و که در آن برای اجرای کسب و کار خود را. نگه داشتن آنها انگیزه برای باقی می ماند در این استان است که نه تنها مهم بلکه حیاتی برای سلامت آینده منطقه ما است.

هر دو از شرکت ما بیش از چند سال گذشته راه اندازی شرکت های تابعه ایالات متحده برای اطمینان از ما باقی می ماند رقابتی جهانی. حقیقت سخت است که ما به سادگی قادر به استخدام ارشد استعداد به B. C. دیگر با توجه به در حال حاضر هزینه های بالای زندگی و سطح از پرداخت مالیات. هر دو از شرکت ها انتظار برای استخدام کارکنان بیشتر در این سال در آمریکا نسبت B. C. اخیر بودجه اعلام هرچه شدت قابل اشتعال مخلوط را بر روی این آتش است.

پس برتر هرگن را NDP در زمان های حاشیه ای بالا براکت نرخ مالیات افزایش یافته است 39.5 درصد از 14.7 درصد به 20.5 درصد است. فدرال بالا براکت رفته از 29 درصد به 33 درصد (یک 13.8 درصد افزایش) در زمان مشابه. وزیر دارایی کارول جیمز گفت: پس از اعلام: “ما در حال درخواست از کسانی که در بالا که به نفع بسیاری از اقتصاد ما به کمک یک کمی بیشتر.” این تکان دهنده ای گمراه کننده نظر. وزیر جیمز رنگی به ذکر است که کسانی که در بالا نیز کمک بسیاری به اقتصاد ما و در واقع نگه داشتن آن شناور است.

چه ناامید کننده ترین در سال 2020 بودجه بود که پس از کمی فکر به نظر می رسد شده اند با توجه به تنوع منابع از پرداخت مالیات. هیچ سیستم کامل و همیشه وجود خواهد داشت طرف مخالف در هر طرح مالیات اما آیا این زمان از نظر ما جدی مالیات در مواردی که کمک می کند تا انبوه به تک ما بزرگترین استانی هزینه بهداشت و درمان? آیا این زمان برای اجرای معنی دار بیشتر مالیات از بالا, قند, مواد غذایی و نوشیدنی, توتون و تنباکو و حشیش. بیایید شارژ تا آنجا که ما می تواند برای رانندگان از دولت هزینه ها مانند بهداشت ،

به عنوان بروس Ralston, زمانی که او B. C. وزیر شغل تجارت و تکنولوژی قبلا گفت: “از دو فرد هنگام راه اندازی به تاسیس شرکت فنی و منابع سنتی و صنایع و نوآوری می تواند در ارائه تعداد زیادی از مزایای به مردم, شرکت ها و ولایتی ما اقتصاد است. آن است که در مورد ایجاد مشاغل خوب و مناسب برای مردم در هر گوشه از این استان است.”

متاسفانه بودجه سال 2020 می کند چیزی جز ایجاد شک و اضافه کردن خطر قابل توجهی برای رقابت از میلاد به عنوان یک مرکز برای نوآوری است. جذب استعداد تبدیل شده است که بسیار سخت تر است و باور ما این است که قبل از میلاد دولت را متاسفانه گرفته راه به هیچ جا.

سیمون Pimstone, MD, دکترا, FRCPC, موسس و مدیر عامل شرکت زنون Pharmaceuticals Inc. علی تهرانی, دکترا, موسس, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Zymeworks Inc.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>