شبیه سازی دولت آف بسکتبال: چگونه کلاس 3A مسابقات می تواند بازی کردن

2020, ایلینوی, دبیرستان, انجمن پسران امور خارجه بسکتبال پلی آف هرگز تکمیل خواهد شد. همه بازیکنان و مربیان بودند سمت چپ گیر کرده فقط مراحل از پیوریا.

هیچ چیز وجود دارد هر کسی می تواند در مورد آن انجام دهید. اما یک روز پس از انصراف من تا به حال یک ایده است. ورزشی, بازی های ویدئویی هستند. من به طور منظم بازی کامپیوتر شبیه سازی بیس بال بازی به نام OOTP بیس بال. چرا ما نمی توانیم چیزی شبیه به آن برای دولت آف?

از من خواسته در اطراف و یک تعداد کمی از مردم مایل به کار و به پایان رسید تا تصمیم به رفتن با پارس کلاغ.

پارس کلاغ آغاز شده و در سال 2017 به عنوان همه چیز ابتلاییک مسخره بسکتبال کالج وبلاگ نوشته شده توسط کسی که بسیار در محل کار خسته شده. در حالی که آن را هنوز هم در درجه اول یک مسخره ورزشی وبلاگ, آن را شامل گسترش مشروع آماری پیش بینی اطراف کالج, فوتبال, حذفی مسابقات NCAA و ابتلای.

پارس کلاغ استفاده هارون Britton (@NestoHoops) صفحات گسترده به عنوان داده های شبیه سازی. آنها در دسترس هستند در وب سایت خود را.

بدیهی است که این همه کاملا تخیلی و ساخته شده و فقط برای تفریح است. بنابراین من ساخته شده یک چند قوانین. من قصد ندارم به ذکر است هر بازیکن نام در کوتاه نوشتن یو پی اس. به نظر نمی رسد مناسب برای یک بچه دبیرستانی نام متصل به چیزی که در او نیست در درگیر. به همین دلیل من قصد دارم به استفاده از هر یک از تصاویر خود را.

فقط باید بسیار روشن است: IHSA هیچ ربطی به این. مدارس و تیم های درگیر هستند در هر راه. این است که کاملا داستانی نتیجه بر اساس داده ها از فصل.

کلاس 1A و 2A کلاس بودند روز سه شنبه منتشر شد.

کلاس 3A

مقطعی نیمه نهایی

Benet 74, هینسدل جنوبی 62: اورلئانز نگه داشته و همه چیز بسیار نزدیک به سه چهارم و Benet در زمان کنترل در فینال سه دقیقه را به نفع خود و کسب یک سفر به مقطعی نهایی در برابر Bogan.

مقطعی نهایی

Bogan 58, Benet 46: Bogan وارد شده به عنوان یک 6.5 نقطه های مورد علاقه با توجه به کامپیوتر. این Bengals تحت سلطه سه ماهه سوم آن را به نفع خود.

مورگان پارک 83, کانکاکی 62: هر دو تیم آغاز شد بسیار به آرامی. نبود حتی یک مزرعه گل در این یکی تا نزدیک به سه ساعت در. این Kays led 15-12 پس از یک چهارم. مورگان پارک led 38-35 در حاصل کار دو و کاملا تحت سلطه نهایی دو محله به راه اندازی یک سوپر مقطعی مرحله نهایی مسابقات با قرمز-جنوب/مرکزی رقیب Bogan.

لینکلن 67, Springfield Lanphier 55: تقریبا همه انتظار Railsplitters به پیروزی در این یکی و در نهایت باد در پئوریا. حتی کامپیوتر تا به حال لینکلن به عنوان یک 5.5 نقطه های مورد علاقه در pregame ، لینکلن شروع به پریدن کرد به 23-7 سرب در خانه و هرگز به عقب نگاه کرد.

ایست سنت لوئیس 74 Glenwood 51: آگهی کرده بود این بازی در کیسه در حاصل کار دو تیم منجر 45-31. آنها را به صورت لینکلن در سوپر مقطعی.

سنت ایگناتیوس 73, فنویک 64: سیندرلا داستان ادامه دارد در شبیه سازی. هیچ کس انتظار می رود Iggy به دست کشیدن DePaul دبستان در مقطعی نیمه . و حتی اگر Wolfpack ضرب و شتم فنویک در اواخر فصل به طور منظم Friars وارد این بازی به عنوان یک نقطه مورد علاقه (و احتمالا حتی بزرگتر مورد علاقه با توجه به اکثر کارشناسان). اما سنت ایگناتیوس دوباره آن را انجام داد. The Wolfpack led 24-21 در حاصل کار دو تیم و در زمان کنترل در سه ماهه سوم.

نیلز نوتردام 72 سنت بیاتور 64: این یک نبرد برای بسیاری از بازی. شیر, سنگین, شکست, حتی چراغ 46-45 در اواخر سه ماهه سوم. اما دون کشیده پیروزی به راه اندازی یک سوپر مقطعی matchup در برابر سنت ایگناتیوس.

پیوریا نوتردام 58 پیوریا دستی 57: دستی است که به وضوح به پایان رسید فصل بازی خیلی بهتر از زمانی که من تو را دیدم آنها را در پونتیاک بازگشت در ماه دسامبر. و کامپیوتر موافق است. قوچ led 51-50 با 3:25 به بازی اما پیوریا نوتردام squeaked پیروزی. به یاد داشته باشید که چگونه این بود که شما به عنوان خوانده شده.

ووکندا 65, Hampshire 63: جو Henricksen و من صحبت کردن در مورد چگونه ما هیجان زده شده اند که برای این بازی در این هفته هیچ ساعت شات. کدام تیم برنده را در تاریخ اول خود را مقطعی عنوان شده است. این بیشتر عقب و جلو بازی تا کنون در شبیه سازی حداقل سه چهارم. ووکندا led 17-14 پس از سه ماهه اول. نیوهمشایر بود تا 31-27 در حاصل کار دو تیم. سپس Bulldogs برگزار شد 50-47 استفاده به عنوان سه ماهه چهارم. که منجر برگزار شد. شلاق-Purs آمار سه در زنگ به باد از دست دادن دو امتیاز.

فوق العاده Sectionals

مورگان پارک 77, Bogan 62: اول این خواهد بود واقعا بازی عجیب و غریب برای دیدن در سیرز مرکز. من در واقع توجه زیادی به آن زمانی که همه سایت ها منتشر شد. من تعجب می کنم که چه جمعیت شده اند مانند اگر این بازی در واقع محقق در زندگی واقعی (که بسیار به احتمال زیاد). کامپیوتر تنها مورگان پارک به عنوان دو نقطه های مورد علاقه در این یکی. Bogan رهبری به طور خلاصه در سه ماهه دوم اما ایرانی بودند پیش رو بیشتر از همه از نیمه اول و led 32-29 در شکستن. مورگان پارک بسته قوی در سه ماهه چهارم به کسب یک سفر به پیوریا.

ایست سنت لوئیس 58 لینکلن 49: اکثر کارشناسان را ثابت لینکلن به عنوان مورد علاقه در این بازی اما کامپیوتر آن را به حال به عنوان یک انتخاب ’em. این Railsplitters ساخته شده 30-23 از سرب حاصل کار دو تیم. ایست سنت لوئیس قطع آن را به شش امتیاز بعد از سه چهارم. آنها آگهی در زمان سرب برای خوب یک اشاره گر با 3:59 به بازی. آنها برگزار لینکلن بدون گل برای نهایی چهار دقیقه از بازی.

نیلز نوتردام 76 سنت ایگناتیوس 63: سیندرلا اجرا به پایان می رسد در دست دولت قهرمانی مورد علاقه های شما. این دون led با 10 امتیاز در حاصل کار دو تیم باقی ماند و در کنترل در سراسر.

Peoria, نوتردام, 57, ووکندا 49: The Bulldogs’ جادویی اجرا حذفی به پایان می رسد در اینجا, اما آنها برگزار قوی در این یکی باقی مانده در ظرف شش به هشت امتیاز در سراسر.

دولت نهایی

نیمه نهایی: East St. Louis 76 مورگان پارک 57

کامپیوتر تا به حال مورگان پارک دارای شش نقطه های مورد علاقه در این یکی. که احتمالا چه بیشتر ناظران انتظار می رود به عنوان به خوبی. اما ایرانی آغاز شده سرد. شاید ما باید به این کامپیوتر برخی از اعتباری است که به عنوان چیزی است که ما دیده ایم در این فصل در زندگی واقعی است. به نظر می رسد مانند مورگان پارک threes نمی شد در حال سقوط زود است. آگهی ساخته شده 24-6 سرب در شش دقیقه از بازی. آنها به رهبری 41-21 در حاصل کار دو و هرگز مجاز ایرانی در این بازی است.

نیمه نهایی: Peoria, نوتردام, 48, نیلز نوتردام 36

به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم که داخل پرانتز نوشته شده در IHSA سایت من این بازی اتفاق می افتد. نوع یک خبرنگار کابوس با دو نوتردام بازی و نیاز به استفاده از نام شهر در همه زمان ها. این دون وارد شده به عنوان یک 2.5 نقطه های مورد علاقه اما پیوریا نوتردام به خوبی آغاز شده و منجر 29-21 در حاصل کار دو تیم. نیلز نوتردام بود هرگز قادر به شکستن را به که سرب و ایرلندی پانچ بلیط های خود را به دولت عنوان بازی.

قهرمانی: Peoria, نوتردام, 54, East St. Louis 49

کامپیوتر تا به حال ایست سنت لوئیس به عنوان یک نقطه مورد علاقه, عنوان, اما در پئوریا نوتردام, فقط به عنوان آن را در برابر مورگان پارک تحت سلطه شروع می شود. ایرلندی led 15-5 پس از یک چهارم و 29-16 در حاصل کار دو تیم. آگهی برش پیوریا نوتردام است منجر به 51-45 با 3:03 چپ به بازی و سپس فقط پنج امتیاز با 1:04 چپ به بازی اما ایرلندی برگزار شد به نفع دولت عنوان شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de