سنگاپور-بر اساس آشپزخانه تاریک و با استفاده از هوش مصنوعی به صنعت منو بر اساس مصرف کنندگان نیاز

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

سنگاپور مبتنی بر مواد غذایی و آشامیدنی شرکت جزر & جریان گروه راه اندازی بسته بندی Bstrd یک آشپزخانه تاریک رانده شده توسط هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل.

یک آشپزخانه تاریک یک مفهوم نسبتا جدید و معمولا اشاره به یک واحد یا ظرف در یک منطقه صنعتی در آماده سازی مواد غذایی برای تحویل. رستوران اپراتورها معمولا باید کارکنان خود را و پخت و پز مناطق در آشپزخانه تاریک است که متعلق به یک شخص ثالث است.

قرار دادن Bstrd رفتاری با استفاده از داده ها و قابلیت های تجزیه و تحلیل الگوی طراحی شده توسط هوش مصنوعی راه حل های شرکت Sqreem با ترکیب تخصص از تحلیلگران سرآشپزها معماران و طراحان و کارشناسان تجاری در جزر & جریان گروه آشپزخانه تاریک و آزمایشگاه.

با ضربه زدن بر روی بیش از 200 ، 000 فردی نقاط داده ها به نقشه رفتارها و گرایش های متمایز از گروه های مصرف کننده در سنگاپور, آشپزخانه تاریک و آزمایشگاه قادر به تجزیه و تحلیل مشتری سفر, پیش بینی تقاضا و نقشه رفتاری قصد خرید.

آشپزخانه تاریک آزمایشگاه مورد مطالعه طعم مواد تشکیل دهنده ترجیحات مصرف کننده و روند و قادر به دقت اشاره کردن وعده های غذایی است که کارگران در دفتر مرکزی کسب و کار منطقه می خواستم.

آن را یافت که مشتریان هدف مانند طعم از محلی راحتی مواد غذایی مانند غذاهای فروشنده دوره گرد وجار زن و که آنها در مورد مراقبت از سلامت روند. مشتریان نیز ترجیح می دهند به مصرف مواد غذایی خود را در راحت و بدون سر و صدا به شیوه ای.

“قرار دادن Bstrd اولین بار است که نام تجاری برای بیرون آمدن از ما تیره آشپزخانه آزمایشگاه” گفت: Philipp K. Helfried ارشد سرمایه گذاری افسر جزر & جریان است.

“رفتار مصرف کننده و تنظیمات به سرعت در حال تغییر است و این نیروی محرکه ما نیاز به استفاده از تکنولوژی و محصولات دیجیتال در F&B میباشد.”

“قرار دادن Bstrd اولین مفهوم در نوع خود به این بینش و ایجاد بیش از حد متمرکز بر محصول است که خارج از غرفه را از بقیه و تجاری نیز نشان می دهد که. ما آشپزخانه تاریک آزمایشگاه منحصر به فرد است که آن را متشکل از تحلیلگران سرآشپزها معماران و طراحان و کارشناسان تجاری است که نگاهی به نقاط داده ها و توسعه مفاهیم دادن جزر & جریان گروه یک موقعیت منحصر به فرد در بازار است.”

آینده از مواد غذایی خواهد شد در گیاه, اطلاعات, زباله و wearables به عنوان درام قبلا پوشش داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>