Singapore Press Holdings ایجاد محتوا تجمع سایت برای کمک به مردم ماندن در خانه

Singapore Press Holdings (SPH) راه اندازی کرده است یک وب سایت که محتوای برنامه آن از رسانه ها عنوان کمک به مردم برای سرگرم بمانید و در خانه در سنگاپور ‘مدار’ دوره است.

دولت سنگاپور در این هفته اعلام کرد بیشتر از چهار هفته از مستند اقدامات آن است که تماس با ‘مدار’ نیاز مردم به ماندن در خانه تا 1 ژوئن.

ناشر به ارمغان آورده است هم محتوا را از سراسر نمونه کارها خود را از رسانه برندهای زیر تنها ماندن در خانه با SPH وب سایت برای کمک به کاربران برای پیدا کردن مطالب مرتبط به زبان خود و یا منافع.

وب سایت میزبان محتوای ویدئویی از منابع The Straits Times و Lianhe Zaobao بالا و مجلات و SPH ایستگاه های رادیویی و فیلم از شرکای اضافی. محتوا را پوشش شیوه زندگی ژانرهای مانند دستور العمل پخت و پز, نکات, مد, ویژگی های افراد مشهور, مصاحبه, گجت, بررسی سلامت و محتوا.

آنتونی قهوهای مایل به زرد و معاون اجرایی SPH گفت: “همه ما در حال انجام بهترین های ما برای مقابله با این اختلالات به زندگی ما ناشی از Covid-19 بحران است. با گسترش شکن مدار SPH امید خود را به روز روشن تر با سرگرم کننده و جذاب, مطالب است که شما می توانید لذت بردن از به عنوان همه ما انجام بخشی از ما را به ماندن در خانه و ایمن ماندن.”

و همچنین به عنوان جمع آوری محتوای ویدئو ناشر و برنامه ریزی شده تا یک سری از زنده نشان می دهد در اطراف موضوعاتی مانند ورزش پخت و پز و یادگیری است.

بسیاری از ناشران اقتباس کرده اند مطالب خود را خروجی در به رسمیت شناختن است که مخاطبان زندگی می کند به طور چشمگیری تغییر کرده پس خواسته یا مجبور به ماندن در خانه. Verizon ساخته شده و نزدیک ارتباط بین محتوای آن و خرید آنلاین یک حرکت که آن را به امید کمک خواهد کرد که مارک های رسیدن به مصرف کنندگان در این زمان.

// در این مقاله برجسته

Singapore Press Holdings

اصلی هیئت مدیره ذکر شده Singapore Press Holdings Ltd (SPH) در جنوب شرقی آسیا را پیشرو رسانه های سازمان است. FB: https://t.co/5fyVRo52un

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru