خواننده Christopher Cross تایید او coronavirus

“من متاسفم که به گزارش من در میان تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها که تست مثبت برای COVID-19 ویروس” خواننده و ترانه سرا Christopher Cross نشان داد در Facebook پست جمعه.

گرمی و برنده جایزه اسکار هنرمند شناخته شده برای اوایل 1980s بازدید “قایقرانی” و “آرتور موضوع (بهترین است که شما می توانید انجام دهید)” از فیلم “آرتور” گفت: او در بیمارستان بستری است اما افزود: “این احتمالا بدترین بیماری من تا به حال.”

“برای کسانی از شما که هنوز هم باور نمی COVID-19 ویروس واقعی است و یا فکر می کنم آن است که یک” جعل “و یا قسمتی از یک توطئه توصیه من به شما این است که به درک در حال حاضر که این یک بیماری مرگبار مانند آتش سوزی گسترش در سراسر جهان” صلیب زندگی می کند که در Austin, تگزاس, نوشت, on Facebook.

صلیب’ پست های رسانه های اجتماعی ادامه داد: با درخواست مردم به خود-قرنطینه در گیر و به این نتیجه رسیدند: “هر کجا که شما در جهان هستند, اجازه دهید همه نوع به یکدیگر است. تنها اگر ما با هم کار می تواند ما را شکست COVID-19.”

قبل از همه گیر آمار ایالات متحده, صلیب, 68, برنامه ریزی شده بود به انجام این هفته در Austin در برترین تئاتر به عنوان بخشی از یک تور به جشن سالگرد 40 از اولین آلبوم “کریستوفر کراس” که کمک صلیب رفت و برگشت چهار دسته عمده در سال 1981 گرمی آواردز: آلبوم سال رکورد سال, آهنگ سال و بهترین هنرمند جدید.

Billie Eilish تکرار شده است که نادر feat این سال است.

صلیب همچنین برنده جایزه اسکار برای “آرتور موضوع (بهترین است که شما می توانید انجام دهید)” در سال 1982.

او آخرین علاوه بر این به یک لیست در حال رشد از نوازندگان که می گویند آنها تست کردم مثبت برای COVID-19 از جمله Sara Bareilles و خواب رفتن در چرخ ری بنسون.

آدم شلسینگر از بنیانگذاران گروه چشمه Wayne و ترانه سرا برای تلویزیون “دیوانه دوست دختر سابق,” درگذشت جمعه از coronavirus عوارض دیرین خود را وکیل جاش Grier گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

کمک: Gary Dinges

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im