هنگامی که اندرو دیویس وارد فقط به عنوان دومین مدیر موسیقی تا کنون از شعر Opera شیکاگو در 2000-01, اولین کار, انگلیسی, هادی زمان بر بود “The Queen of Spades” یک کمتر دیده اپرا توسط آهنگساز مشهور پیوتر ایلیچ چایکوفسکی.

از طریق تصادف یا طراحی (Davis نمی یاد دقیقا همان است که ایده آن بود) آن نیز خواهد بود یکی از نهایی اپرا او با این شرکت قبل از کناره گیری از پست خود در پایان 2020-21 فصل است.

“من خوشحال هستم که در مورد او گفت:” از انجام 1890 روسیه اپرا. “برای آمدن به این است که یک شادی بزرگ.”

از Feb. 15 تا مارس 1, او منجر خواهد شد و پنج اجرای یک تولید است که عرضه در ویلز ملی اپرا در سال 2000 و احیا شده است و توسط چند شرکت در اروپا و آمریکای شمالی پس از.

بر اساس گوتیک-آغشته داستان کوتاه توسط الکساندر پوشکین “Queen of Spades” حول محور Gherman یک افسر نظامی (چنار, Ilinois تنور براندون Jovanovich). او می اندازد کنار عشق خود را برای لیزا (سوپرانو Sondra Radvanovsky) به مخرب دنبال یک راز برای برنده شدن در کارت های شناخته شده تنها به زن جوان مادر بزرگ کنتس (mezzo-soprano جین Henschel).

بر خلاف چایکوفسکی را بهتر شناخته شده “یوجین Onegin” است که بیشتر صمیمی احساس کلی دیویس توضیح داده شده “ملکه پیک” به عنوان یک تمام عیار “خون-و-رعد و برق opera.”

“The Queen of Spades” pictured in a staging by the Canadian Opera Company, will be presented at Lyric Opera.
“The Queen of Spades” به عنوان صحنه کانادا Opera شرکت ارائه خواهد شد در شعر اپرا شروع Feb. 15.
Michael Cooper/حسن نیت ارائه میدهد از کانادا Opera شرکت

“وجود دارد یک طوفان بزرگ, صحنه,” او گفت:. “وجود دارد یک شبح. و وجود خارج از صحنه نمایش فوق العاده گروه کر آواز این نوع ارتدکس روسیه موسیقی. آن را فقط فوق العاده است. و دو شخصیت های اصلی Gherman و لیزا واقعا خیلی قدرت به تصویر کشیده و پویا بین آنها قابل توجه است به طوری که آن را یک شب از بالا درام.”

بنیامین Davis (بدون ارتباط با اندرو دیویس) که نظارت شعر را مرحله بندی آنقدر شیفته با 2000 برتر که او پیوست کارکنان ویلز ملی اپرا و شروع به کار به عنوان دستیار اصلی مدیر ریچارد جونز.

جونز از او خواست به restage تولید در سال 2009 که در آن شرکت و مدیر جوان آن را دوباره در سال 2015 در تئاتر dell ‘ اپرا di Roma. “تولید آثار زیبایی,” دیویس گفت: “در این راه آن است که تصور به سعی کنید به این پنج اصل شخصیت های پنج عنصر همراه و این که چگونه آنها واکنش نشان می دهند و واقعا ترکیب و چرخش یک دیگر است که باعث می شود این داستان به شکل میگیرد.”

اگر چه این عملیات باعث می شود منابع به 18th قرن است که در آن پوشکین واقع خود داستان اصلی و قطعات از 19th century زمانی که پوشکین و چایکوفسکی در کار بود و جونز آزادانه آن را در مجموعه فاشیستی 1930 ،

که دوره دیویس گفت: طنین انداز با “شکننده کلاس تفاوت” و “زمینه نارضایتی” از have-nots که اجرا می شود از طریق اپرا و همچنین نشان دهنده چایکوفسکی نت موسیقی که به نظر می رسد به جلو به جسارت اوایل 20th قرن اپرا از Alban Berg.

طراحی و برگزاری بهتر است به عنوان “expressionistic” کارگردان گفت: رویکردی که حس می کند برای یک اپرا که ریشه در واقعیت اما به زودی حرکت به عرصه اوج اغراق آمیز و قصه گویی به عنوان اپرا نمودار انحطاط Gherman سلامت عقل.

“The Queen of Spades” had its Lyric Opera premiere as part of the 2000-2001 season.
“The Queen of Spades” آن شعر Opera برتر به عنوان بخشی از فصل 2000-2001.
رابرت Kusel

خیمهشب بازی استفاده می شود به انجام یک کمی Mozartean opera ارائه شده به عنوان یک divertissement در طول سالن در صحنه عمل 2 و عروسک به نظر می رسد به طور فزاینده شدید, expressionistic فرم به عنوان Gherman را تحریف نمایش جهانی خود را طول می کشد بیش از اپرا.

اندرو دیویس 76 در اصل برنامه ریزی شده به ترک پست خود در این فصل پس از شرکت milestone ارائه ریچارد واگنر 15 ساعت مجموعه ای از چهار اپرا – “Der Ring des Nibelungen” (“حلقه از Nibelung”) در آوریل و مه. اما شعر مقامات او را متقاعد به ماندن در یک فصل و هادی خوشحالم که از فرمت.

او را منجر به یک کنسرت و سه اپرا در 2020-21 از جمله آمریکای شمالی والاتر از آهنگساز جورج بنیامین “درس عشق و خشونت است.” دیویس شناخته شده است بنیامین پس از او 18 سال, پیر و شنیده نوجوان بازی خود را Piano Sonata. “آن زدم من جوراب,” او گفت:. “واقعا شگفت انگیز بود.”

هادی با اشاره به چند دستاوردهای خود را در طول یک دوره تصدی از جمله افزایش کیفیت شعر را ارکستر که او به نام “دوم به هیچ کدام در صحنه بین المللی.” او همچنین با اشاره به گسترده و گاهی اوقات غیر منتظره طیف وسیعی از بیش از 60 اپرا او انجام داده از وردی و موتزارت به برگ و Britten.

“من تا به حال یک زمان فوق العاده در اینجا در این 20 سال و از آن خواهد شد 21 [فصل آینده] که مدت زمان طولانی در زندگی,” او گفت:. “البته من شما را غمگین می شود و هنگامی که من در نهایت قدم زدن به بیرون درب برای آخرین بار به جز آن نخواهد بود آخرین بار. من خواهد بود در آینده به کار در اینجا بعد از زمان به پایان می رسد, بنابراین من خوشحال هستم که در مورد آن است.”

به غیر از برخی از درگیری در شعر هر چند او قصد دارد به تمرکز بیشتر بر روی سمفونیک کنسرت به جای اپرا محصولات در آینده است. “در شرایط اپرا کارنامه,” دیویس گفت: “من انجام داده ام تقریبا همه چیز من می خواهم به انجام است.”

کایل مک میلان محلی نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im