Coronavirus همه گیر تبدیل شده است راه بسیاری از ما زندگی می کنند و کار می کنند. ساخت انتقال به کار از خانه همراه با سهم خود را از چالش بنابراین من خواسته ایم برخی از جانبازان از راه دور کارکنان در شرکت Canto, به اشتراک گذاشتن بهترین راهنمایی برای ساخت کنترل از راه دور کار مولد و با ارزش است.

برقراری ارتباط و مرزهای تعیین شده در صفحه اصلی

اگر شما به اشتراک گذاشتن یک خانه – و در حال حاضر یک فضای کاری – با خانواده و همکاران و کودکان و یا هم اتاقی که همچنین باید در خانه بمانند از مدرسه و محل کار مهم برای برقراری ارتباط هنگامی که شما به جلسات و یا نیاز به زمان آرام. این کمک می کند تا شما تمرکز در طول ساعت کار و پرهیز از حواس او را پرت.

“بگویید مردم زندگی می کنند و هنگامی که شما به جلسات و یا در دسترس نیست به طوری که آنها می دانم که آنها نیاز به یک کمی ساکت تر می گوید:” آلن Defrasne ما مدیر محصول پشتیبانی مستقر در مارسی, فرانسه.

“مهم ترین چیز این است برای برقراری ارتباط با کسانی که با شما زندگی می کنند. تبیین هر یک از دیگران’ انتظارات مرزهای تنظیم و بیمار خواهد شد یک راه طولانی برای نگه داشتن سطح استرس پایین و درک متقابل بالا که به نوبه خود اجازه می دهد تا شما را به تمرکز و کار بهتر در محیط خانه خود را می گوید:” لسلی Weller ما مدیر بازاریابی محصول مستقر در سان Diego, CA.

کنار یک فضا فقط برای کار

آن را وسوسه انگیز به کار خود را از تخت یا نیمکت اما داشتن یک فضای است که نشانه های شما به ‘منطقه’ می تواند به شما کمک کند پربارتر و کمک به ایجاد مرزهای بین زندگی و کار می کنند.

“داشتن یک نقطه اختصاص داده شده است که سیگنال های خود را به دیگران در خانه خود “من در حال حاضر کار’ مفید است. این می تواند یک محل خاص در آشپزخانه یا بسته خود را درب اتاق خواب و یا حتی اختصاص داده شده است. من نه در فضای کار 100% از زمان, اما من تمام تمرکز من کار انجام می شود وجود دارد می گوید:” لسلی.

“اگر ممکن است پیدا کردن یک محل به محل کار که در آن شما می توانید نزدیک درب. این می تواند کمک به شما در تمرکز و یا آرام زمان به تمرکز در هنگام نیاز می گوید:” آلن.

همیشه در ارتباط ماندن با همکاران خود

همکاران ما بازی مهمی در ما رضایت شغلی و محیط کار سالم. در حال حاضر که ما نمی توانیم در قهوه اجرا می شود و یا گرفتن ناهار با هم, این مهم است برای پیدا کردن راههای جدید برای ارتباط با ما تیمی.

“شل زوم اسکایپ و ایمیل. اقامت متصل به همکاران. هر کار باید فرکانس های مختلف نیاز برای چگونه اغلب شما نیاز به تقریبا ملاقات کند. اقامت در تماس با حفظ خواهد کرد شما تراز وسط قرار دارد و با هم کار می گوید:” لسلی.

ارتباط میباشد در حال حاضر مطمئن شوید که شما و همکاران خود را می دانم در دسترس بودن و نحوه تماس با شما. آن را نیز بسیار مهم برای تیم ها به بحث در مورد چگونه پروژه های خود را بر یکدیگر به کمک و همکاری بیشتر هموار.

“مهم ترین چیز این است برای حفظ ارتباط خوب. تیم شما باید همیشه می دانم آنچه شما در حال کار در زمانی که آنها تاثیر می گذارد و بالعکس شما نیاز به دانستن آنچه که تیم خود را در حال کار بر روی که در آن شما تاثیر می گذارد می گوید:” Peg Pfeifer ما توسعه دهنده وب مستقر در برلین است. “یک کمی شوخ طبعی همیشه کمک می کند. فراموش نکنید که برای خنده هم در میان!”

شرکت و فردی تیم هنوز هم با داشتن جلسات و حتی خوشحال ساعت بیش از ویدئو کنفرانس برای نگه داشتن آن حس رفاقت زنده است. ما حتی جشن تولد بیش از زوم!

ما نیز افتخار کنید که Canto تبدیل شده است ضروری برای مشتریان ما را به عنوان انتقال آنها به کار از راه دور. آن را دشوار و نامشخص زمان برای همه کسب و کار و ما خوشحال برای کمک به مشتریان ما تنظیم به این وضعیت است.

طرح هر روز

می توان آن را سخت تر به ماندن متمرکز در هنگام کار از خانه پس از تعیین اولویت ها و یا اهداف برای هر روز می تواند کمک به شما در مسیر باقی بماند و با انگیزه در طول روز است.

“مجموعه 3 اولویت برای تمرکز بر برای بعد. از آنجا که شما بیشتر به تنهایی در تمام طول روز هنگام کار از خانه مهم را به بهتر سازماندهی می گوید:” آلن.

باید یک روال ثابت

بیدار شدن از خواب و رفتن به رختخواب در همان زمان هر روز با وجود داشتن توانایی به بیشتر انعطاف پذیر خود را با برنامه می تواند کمک به بدن و ذهن خود را تنظیم و تنظیم به استرس است. این خواهد شد کمک به شما بیشتر انرژی و تولیدی در طول روز است.

“قلم مو دندان های خود را فراموش روال صبح خود و لباس پوشیدن می گوید:” جاناتان Laylo یکی از ما فروش و توسعه و نمایندگان مستقر در سیاتل.

استراحت در طول روز

مطالعات نشان داده است که کارمندانی که کار از راه دور اغلب تا پایان ساعات طولانی کار. در حال حاضر که بسیاری از کشورهای در حال تشویق یا الزامی مردم به ماندن در خانه های خود این احتمال وجود دارد که ما خودمان را اختصاص زمان بیشتر به کار ما.

به عنوان کسب و کار حرکت این وضعیت بی سابقه ای خواستار رشد ممکن است به عنوان به خوبی. کار می تواند به ما احساس هدف در غیر این صورت نامشخص زمان, اما این نیز مهم است که زمانی را به مراقبت در مورد خودمان برای جلوگیری از فرسودگی شغلی است.

“به یاد داشته باشید برای استراحت منظم. به صداقت, من خودم هر روز این و آن می آید و به من پس از من برنامه شش یا هفت ساعت در یک ردیف. وجود دارد برنامه های مفید که پاپ تا بر روی صفحه نمایش بعد از زمان خاصی و به شما یادآوری به یک استراحت. ده دقیقه خاموش-صفحه نمایش اغلب می تواند کمک کند و ورزش هم خوب است در بین – فقط سطل و یا خالی کردن ماشین ظرفشویی. اگر شما به یک استراحت طولانی تغییر وضعیت خود را به طوری که تیم خود را می داند که شما در حال حاضر در دسترس نیست” می گوید: میخکوب کردن محکم کردن.

Peg همچنین توصیه می کند با استفاده از تاریکی حالت تنظیمات بر روی کامپیوتر خود را برای جلوگیری از خسته کننده کردن چشم خود را اگر شما نگاه کنید در صفحه نمایش در تمام طول روز.

از طرف Canto تیم ما برای شما آرزوی بهترین شانس در تنظیم به کار از راه دور و امیدوارم که شما و عزیزان خود را امن نگه دارید.

گربه چیانگ محتوای بازاریابی متخصص در Canto

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im