مارک سال دوم خود را به عنوان حامی گینس نوشته است, نامه ای عاشقانه به شش کشور قهرمانی پیش از ضربه این آخر هفته (1 فوریه).

اجتماعی-اولین کمپین ایجاد شده توسط ما اجتماعی ورزشی طراحی شده است را به ملت هم برجسته قدرت ورزش برای انجام درست آن.

ابراز شده توسط اندرو اسکات (با نام مستعار ‘سکسی کشیش” از بی بی سی یکی Fleabag) کمپین می بیند ستاره تحویل قصیده به رفاقت در قلب این قهرمانی.

در سراسر یک کولاژ از شش کشور فیلم اسکات بخواند: “از کجا یاقوت قرمز جایگزین ژانویه بلوز جایی که این اتحادیه راگبی هرگز دچار تزلزل و نه قادر به سرگرم کردن. که در آن شخصیت و رفاقت اتصال شش کشور به عنوان یکی. که در آن تفاوت ها را کنار بگذارند نسخ و پیمانه نیم لیتری گینس جریان است.”

“در طول شش کشور قهرمانی رقابت ها شدید در زمین, اما, نیز وجود دارد همیشه پایدار احساس دوستی و رفاقت و احترام هر دو در طول و پس از یک بازی این است که درست از طرفداران به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان گفت:” نیال McKee رئیس گینس اروپا است. “ما می خواستیم به رسم بر این قدرت منحصر به فرد که در ورزش راگبی به ویژه به مردم را هم.”

این دومین سال است که گینس است و به عنوان حمایت از قهرمانی شش ملت که جایگزین NatWest که گرفته بود آن را به عنوان یک سال توافق برای سال 2018 است. پس از این ختم از رویال بانک اسکاتلند (RBS) 14-سال حمایت.

این Diageo متعلق به ایرلندی آبجو امن حمایت به مدت شش سال در میزان کاهش می یابد. بانک سلطنتی اسکاتلند متمایل به خارج در سال 2016 تمایلی به پا £11m در هر سال هزینه بعد از آن اعتراف کرد که آن را “نه جهانی, بانک های ما یک بار بود.”

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im