شش راه coronavirus همه گیر خواهد رسید شیکاگو اقتصاد سخت (به روز رسانی زنده)


آخرین

شش راه coronavirus همه گیر خواهد رسید شیکاگو اقتصاد سخت

1. هزینه های محلی سخت تر می شود

حتی قبل از بحران بار نیست خوب در محلی تجاری خیابان. شروع با کهنه فضای عدم وجود پارکینگ و فقیر مخلوط از فروشگاه های اضافه در خرید دیجیتال و ترکیب است که با یک سخت رکود اقتصادی و شما رو زیاده روی “برای اجاره” علائم و صاحبخانه با انگیزه کمی برای حفظ همه چیز. سام Toia مدیر عامل شرکت ایلینوی انجمن رستوران نگرانی که 25 درصد از اعضای خود در شیکاگو هرگز دوباره باز کنید. شاید ارزان اجاره و پول نقد در دست خواهد آورد بیرون رود.

2. باور نمی ساخت جرثقیل

در بازار کار کاهش معنی کاهش تقاضا برای فضا است. راس مور اقتصاددان در شرکت املاک و مستغلات Cresa, نوشت, “حسابداری ساخت و ساز جدید در ایالات متحده دفتر میزان فرصت های شغلی در نتیجه می تواند به راحتی دو بعدی 12 تا 24 ماه به حدود 20 درصد است.”

3. جدید احترام به حومه

شیکاگو سوار یک موج شهرنشینی رهبری افراد جوان کشیده شده به دیگر افراد جوان است. غرب حلقه می تواند مانند تحصیلات تکمیلی پردیس شهر. اما چیزی در مورد طاعون باعث می شود زندگی گونه های گونه کمتر جذاب است. سپس آن مردمی رفتن به محل کار در متخصصین و اهل فن باز-طرح دفاتر که خودرا برای امتحان اماده افراد با هم و آنها را به یک کافی شاپ به نگه داشتن آنها را خوشحال. برخی ممکن است تصمیم می گیرید که زندگی با حیاط مانند پدر و مادر خود را هم بد نیست.

دفعات بازدید: داستان کامل از سان تایمز’ دیوید Roeder.


اخبار

6:34 a. m. پریتزکر برای تلفن های موبایل زنگ: برگ برنده دولت در تلاش برای محدود کردن فرفره کارگر مزایای بیکاری

این پریتزکر اداره صدا زنگ یکشنبه بیش از تلاش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت کار برای محدود کردن توانایی خود اشتغالی کارگران واجد شرایط برای جدید COVID-19 مزایای بیکاری شیکاگو سان تایمز آموخته است.

یک بسته بی سابقه ای افزایش یافته و تمدید مزایای بیکاری در اورژانس 2.2 تریلیون دلار فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل — با تصویب شد حمایت هر دو حزب و امضا و به قانون, مارس 27.

اجازه می دهد خود اشتغالی پیمانکاران مستقل و فرفره کارگران — مانند Uber و Lyft درایور — توانایی جمع آوری بیکاری به طور موقت یک کلید جدید در برنامه ایجاد شده در مراقبت عمل می کنند.

Illinoisans در حال حاضر دریافت پرداخت های بیکاری دریافت کرده اند باید یکی دیگر از 600 دلار در هفته گذشته با دولت فدرال ارائه اضطراری پول اضافی تحت مراقبت عمل می کنند.

از مزایای اضافی در نظر گرفته شده را به سرعت ارسال پول به کارگرانی که شغل خود را از دست داده يا furloughed یا که منابع درآمد خشک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مستندات و بحران اقتصاد است.

جزئیات کامل ستون از سان تایمز واشنگتن دفتر رئیس لین شیرین در اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

6:01 a. m. خطوط هوایی امن, اما مغلوب ساختن پیشی جستن را در پست دفتر مرگ

شما نمی توانید رای از طریق پست اگر هیچ پست.

یکی از بسیاری از حوادث که امدن اگر دولت اجازه می دهد در واقع ایالات متحده خدمات پستی به شکم که آن را ممکن است به عنوان اوایل سپتامبر.

یک فاجعه به دموکراسی کوچک “d” — پست knits این کشور با هم در یک راه اساسی مانند سیستم بزرگراه بین ایالتی — و گمان می کنم به “d” دموکرات بیش از حد. چرا که خود مکرر اکثریت — که قرار است عامل تصمیم گیری در انتخابات به یاد داشته باشید — به طور مداوم در حال تضعیف توسط رای دهندگان جمهوری خواه سرکوب.

ایران با بازیگران این ضد دموکراتیک (و بله ضد دموکراتیک) اقدام به عنوان یک کمپین برای سرکوب رای دهندگان تقلب است که غنی مانند مرد شکستن به خانه خود و سرقت تلویزیون خود را اعلام آن بخشی از یک برنامه ضد سرقت مبارزات انتخاباتی.

حداقل ما نیست و رفته به سواد آزمون ها و نظرسنجی مالیات است. در عین حال.

این USPS از بین می رود همچنین می تواند یک فاجعه برای در حال حاضر cratering اشتغال است. بیکاری شات با توجه به COVID-19 pandemic: رکورد شکنانه 16 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در سه هفته. اگر USPS می رود یکی دیگر از 600,000 شغل خوب شغل با مزایای رفتن با آن.

به 2 تریلیون دلار بسته کمک مالی تایید شده توسط هر دو مجلس کنگره شده اند که زمان مناسب برای کمک به حامل نامه از حجم پست پایین برخی از 50 درصد با توجه به COVID-19.

بسته موفق به نجات صنعت هواپیمایی; شما می خواهم فکر می کنم این پست خواهد بود بدون ذهن و بسیار خوشحال. اما حتی بدون brainers سخت زمانی که شما نمی کردم یک مغز. یا نه وقتی بی ادب ganglional انبوه است که کنترل اقدامات خود را تنها چراغ تا زمانی که موضوع شما است.

جزئیات نیل استاینبرگ کامل ستون در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de