جوان, شکوفایی, under-the-رادار چشم انداز. آنها این نوع از بازیکنان است که بسکتبال دبیرستان فن هیجان زده و مربیان کالج شیفته.

شده اند وجود دارد چند underclassmen که هر دو شکوفا و برداشت سهم خود را از عناوین این فصل است.

فقط دو هفته پیش شهر/حومه Hoops گزارش برچسب Glenbard غرب برادن هاف خواهد شد که در نهایت به یک هدف برای بالا عمده برنامه به عنوان بهترین جوان, چشم انداز هیچ کس نمی داند. در حال حاضر آنها را انجام دهد.

دیگر جوان, چشم انداز را ساخته اند خود را در حال حاضر از جمله تینلی پارک AJ کیسی. پس از انتقال از شمعون به حومه جنوب کیسی را تولید کرده است همسان بالقوه خود با بیش از 20 امتیاز از یک بازی است. او شده است دولت ردیف 1 چشم انداز در کلاس دوم از روز او وارد دبیرستان.

تیز-تیر اندازی Jaden Schutt از یورکویل مسیحی به طور متوسط 16 امتیاز در یک بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول است و در حال حاضر در 24 امتیاز بازی را به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او شده است در صورتحساب یا لیست به عنوان دولت بهترین تیرانداز. Schutt است که به سرعت نزدیک شدن به 100 ساخته شده threes در این فصل و تنظیم یک رکورد امور خارجه با 17 سه اشاره گر در یک بازی.

بوفالو بیشه بالا به ثمر رساند Kam صنایع دستی و جنگل بلوط را رابی آبیلا دو دیگر رشته که در حال حاضر ساخته شده است یک تأثیر عمده ای برای دو فصل در تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سطح. هنر و صنعت است که به طور متوسط 22.9 امتیاز یک بازی پیشی گرفته 1,000 حرفه امتیاز در هفته گذشته فقط در یک فصل و نیم کار می کنند.

اما وجود دارد یک بسته نرم افزاری از دیگر بازیکنان جوان که هنوز پرواز تحت رادار. روز خود را قطعا در آینده است.

در اینجا یک لیست کوتاه از بازیکنان در تاریخ سال دوم ترم اول کلاس که گرفته اند و بازی های خود را به سطح دیگری در این فصل است.

کلاس 2023: Asa توماس, دریاچه, جنگل

این برک آوت دانشجوی سال اول دریافت نکرده همان اعتیاد به مواد مخدره به عنوان برخی از بازیکنان دیگر در این کلاس به خصوص با مشخصات بالا جوان اول در شیکاگو عمومی لیگ. اما ممکن است یک دانشجوی سال اول است که پربارتر از توماس.

توماس به سرعت خودش را به عنوان یک knockdown تیرانداز. شیرین-تیراندازی توماس است که به طور متوسط 14 امتیاز و پنج ریباند یک بازی و در حال حاضر 62 سه اشاره گر در این فصل است. او نه فقط یک توپچی یا به عنوان توماس تیراندازی بسیار چشمگیر 44 درصد از فراتر از arc.

“او همیشه به حال کمی از لبه می گوید:” لیک فارست مربی فیل LaScala از او باارزش دانشجوی سال اول. “شما می توانید ببینید این تابستان هنگامی که او در بازی با ما که او را نمی ترسم.”

یک بازیکن با اندازه و رشد تنوع در محیط توماس که یک سایه بیش از 6-4 خواهد شد گرفتن توجه خود را با توانایی های خود را به کشش طبقه از سه نقطه محدوده. اما ارائه می دهد مقدار زیادی از بسکتبال ناملموس و فراست به خصوص برای یک دانشجوی سال اول.

ذکر شریف: جرمی ترس جونیور ژولیت غرب

اولین چیزی که جهش در شما هنگام تماشای ترس است که او به آن تعلق دارد. این 5-11 گارد نقطه حضور دارد در مورد او دریافت نمی کند لرزاند و با چنین سرعت فوق العاده. که کاملا قابل توجه برای یک دانشجوی سال اول تأثیر یک رتبه بندی تیم.

به طور کلی اعداد نمی مرسی شما — ترس است که به طور متوسط 5.7 امتیاز و سه ریباند و 3.6 کمک یک بازی است. اما ترس پخش 24 دقیقه یک بازی برای یک دلیل.

“اهمیت خود را می رود تا کنون فراتر از آمار می گوید:” ژولیت غرب مربی جرمی Kreiger. “این همه نامحسوس چیزهایی که بسیار قابل توجه در چنین سن جوانی. درک او از جرم تمایل به دفاع از راه او ایجاد عکس برای دیگران و بسکتبال I. Q. است بنابراین برای ما مهم است. به علاوه او یک سگ شکاری در دفاع.”

کلاس 2022: Trey Pettigrew, فنویک

Pettigrew قطعا حضور او احساس به عنوان یک دانشجوی سال اول منجر به این تیم کمک می کند در حالی که با شروع هر بازی. اما او را به قرار دادن با هم یک دانشجوی سال دوم فصل که تنها به بالا بردن مشخصات خود را به عنوان بهار و تابستان است.

Pettigrew شد و در حال حاضر یک شهر/حومه Hoops گزارش پنج چشم انداز در کلاس به عنوان یک دانشجوی سال اول. او تنها مستحکم رتبه بندی خود را با یک اندازه بزرگتر از یک دانشجوی سال دوم فصل.

قادر به ثمر رساند از هر نقطه بر روی زمین با فوق العاده صاف تهاجمی بازی Pettigrew تبدیل شده است مطلق کابوس برای مخالفت با دفاع از خود گسترده تهاجمی کارنامه.

این لب گنده, ستاره بازی در کنار به شدت به کرات در تاریخ برایس هاپکینز. Pettigrew تا به حال برخی از هیولا بازی در این فصل است و به طور متوسط 16.5 امتیاز و سه پاس گل در یک بازی. او همچنین تیراندازی 37 درصد از سه نقطه خط با 44 سه اشاره گر ساخته شده است.

فنویک مربی استانتون پک معتقد است که آن را بیش از این واقعیت که او یک سال بزرگتر و قوی تر است. پک اعتبارات Pettigrew بزرگ پرش به کار او قرار داده و در طول offseason.

“او خیلی سخت در offseason برای رسیدن به جایی که او به عنوان یک بازیکن می گوید:” پک خود را افزایش ستاره. “او خود را متعهد به وزن اتاق. او در اتاق وزن چهار پنج روز در هفته و شما می توانید ببینید که چگونه او ورزشکاری است که بسیار بهتر است. او در پایان در حاشیه, بازی, بالاتر از لبه.”

ذکر شریف: Cade, Pierce Glenbard غرب

در حالی که قهر کردن است برداشت مقدار زیادی از توجه در هفته های اخیر پیرس بازی فیزیکی و آرایش در ادامه به رشد می کنند. او یک همه کاره محیط بازیکن که در پایان روز ممکن است قادر به بازی سه موقعیت های مختلف.

در حالی که 6-4 پیرس ممکن است قرار دادن تا پر زرق و برق شماره او نشان داده است که چنین ارزشمند jack-of-all-trades محیط بازیکن. او به طور متوسط 7.8 امتیاز و هفت ریباند و 3.8 کمک یک بازی در حالی که اتصال بر 21 سه اشاره گر.

از همه مهمتر از یک چشم انداز و دیدگاه پیرس در اواخر گل بازیکن بسیار شبیه به برادر بزرگتر خود Justin Pierce که ستاره دار در ویلیام و مری قبل از انتقال به کارولینای شمالی برای ارشد نجومی.

پیرس بازی های برگزار شده است تعداد زیادی از گارد نقطه Hilltoppers و ویترین مقدار مورد نظر مجموعه ای از مهارت های از جمله کارآمد سه نقطه شات و چشمگیر احساس برای عبور از بسکتبال. وجود سقف برای یک بازیکن است که تا این لحظه دریافت کرده است توجه بسیار کمی.

کلاس 2021: بن Schwieger, Waubonsie دره

است وجود دارد یک بازیکن در تاریخ و کلاس ساخته شده است که یک بزرگتر پرش تا آنجا که به تاثیر و تولید ؟

پس از بازی حداقل نقش را در سال گذشته خاموش نیمکت و به طور متوسط 3.2 امتیاز بازی را به عنوان یک دانشجوی سال دوم ظهور Schwieger کمک کرده است تا منجر Waubonsie ولی به 21-2 رکورد.

جسمی او رشد پنج اینچ از سال اول. در دادگاه بازی خود را شکوفا شده است و اعتماد به نفس خود را رشد کرده است. به عنوان یک نتیجه Schwieger مطرح شده است و او به طور متوسط بیش از 13 امتیاز از یک سال پیش به عنوان او به طور متوسط 16.7 امتیاز یک بازی است. علاوه بر این او به طور متوسط 5.5 ریباند 2.8 کمک و مسدود 33 عکس.

این 6-5 بال ویترین پاپ کردن کف با ورزشکاری و چشم باز dunks. او می تواند در حفظ و دفاع صادقانه با پله و تیراندازی سه (19 سه-اشاره گر ساخته شده). اما او نیز یک بازیکن که به نظر می رسد تنها خراش سطح به عنوان یک بازیکن و تنظیم شده است به اضافه کردن بیشتر به بازی خود را.

ذکر شریف: تایلر جانسون, DePaul دبستان

راز این است که نوع مورد DePaul دبستان junior گارد. او موثر به عنوان یک دانشجوی سال دوم سال گذشته در کمک به قوچ به پیوریا. اما توده ها واقعا نمی دانند که چقدر خوب جانسون است که به عنوان یک بازیکن و چشم انداز. او سر و صدا و بازی او تنها در حال رشد بلندتر.

در این فصل او را بالا برده و خود را به ثمر رساند چشمگیر 21.2 امتیاز یک بازی است. او همچنین تراشه در 3.1 ریباند و سه پاس گل و 2.3 دزد برای یک تیم است که در حال حاضر 18-2. شناخته شده برای خود را در تیراندازی و بی حد و حصر محدوده — او فقط زیر 40 درصد از سه نقطه خط — این 6-2 جانسون underrated ورزشکار و همچنین یک مزاحم محیط مدافع.

“او یک بدنساز که با این نسخهها کار بر روی بازی خود را و که سقوط در عشق با وزن اتاق می گوید:” DePaul دبستان مربی تام Kleinschmidt. “او دو اینچ از سال گذشته است و در حال حاضر یک بازیکن کامل یک بازیکن که با اعتماد به نفس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im