اسکی رو بلند بزرگ از آرتور رس در میان سیاه پوستان

Category: سانتایمز Comments: No comments

“یک اسکی باز ؟ در می آیند. سیاه پوستان نمی اسکی.”

آرتور رس شنیده است که از نظر بار بیشتر از او می تواند.

“من حتی نمی تواند آمد تا با یک عدد” خشت گفت. “فقط در مورد هر بار که من ذکر اسکی در خارج از گروهی از اسکی بازان, من آن را بشنود.”

در grand سن 83, ساحل جنوبی ساکن و بازنشسته وزارت امور خارجه ایلینوی, کارمند, تازه, از, اجلاس, سالانه, اسکی تفرج او برای اولین بار با همکاری سازمان در سال 1973 با بنیامین فینلی هنوز یک پرواز در سراشیبی. اما این به احتمال زیاد آخرین فصل اسکی.

“من مسن تر,” او گفت:. “من فکر می کنم آن زمان برای من به ترک.”

خاک رس ممکن است گرفتن اما کلمات او هنوز هم شکست و با طراوت و شادی از جوانان هنگامی که او در مورد این ورزش است که حکومت خود را در زمستان زندگی اجتماعی برای بیش از پنج دهه است.

و در حالی که هیجان اسکی فرود آمد رس در برف-لباس پوشیدن و دامنه در سراسر کشور و همچنین به عنوان سفید-پودر دامنه در اتریش و فرانسه و نیوزیلند ایجاد عمیق تر شور و شوق برای ورزش بخشی از دستور کار خود دارد.

خاک رس حاضر به اجازه vibes منفی و بلاغت از دیگر سیاه پوستان نژادپرست باورها و یا محرومیت از محدود اسکی جوامع از خط خارج شدن او از زندگی رویای خود را از تراورس پایین بکر دامنه. او در بر داشت باعث می شود به لابی برای در میان سیاه پوستان. خاک رس ترویج اسکی به عنوان یک ورزش تفریحی و سپس توجه خود را معطوف به خروج از سیاه پوستان در ورزش های رقابتی.

برای او دشوار مبارزه برای شکستن رنگ موانع در اسکی صنعت و بی امان توسعه اسکی در میان سیاه پوستان و دیگر غیر-سفید فرهنگ رس همراه با اسکی دوستان و کسب و کار شریک فینلی به دست آورده یک نقطه در ایالات متحده Ski & Snowboard سالن از شهرت. آنها را پذیرفته به عنوان بخشی از کلاس 2019 در تاریخ 28 مارس در سان ولی, Idaho.

با توجه به جاستین فرسا مدیر اجرایی این سالن از شهرت رس و فینلی نیست فقط اولین آفریقایی آمریکایی ها به مندرج در این سازمان بیشتر از 60 سال سابقه یک دستاورد است که در زمان چهار سال آینده به ثمر هنگامی که نام آنها ارسال شد. آنها برای اولین بار به نامزد و همچنین به عنوان اولین دو inductees در یک رای گیری.

“آقای گل و آقای فینلی به رسمیت شناخته شده نیاز مهم در طول زمان هنگامی که محرومیت بود و نژادپرستی رایج در اسکی جامعه” کسکی گفت. “خود را از تلاش های خستگی ناپذیر نه تنها سود آمریکایی های آفریقایی تبار, اما گروه های دیگر مانند زخمی جانبازان و معلولان که آنها نیز مستثنی از این ورزش است.”

هنگامی که و از همه مهمتر چگونه با خاک رس اسکی اقامت موقت آغاز شد ؟

خاک رس عضو Kappa Alpha Psi در دانشگاه کلارک آتلانتا در زمان اولین سفر اسکی با برخی از برادری برادران او در 30 و آن را از سراشیبی وجود دارد — در دامنه است.

“هنگامی که من برای اولین بار شروع به اسکی وجود دارد ممکن است یک فرد سیاه و سفید در خارج وجود دارد” گفت: خاک رس. “اما من عاشق این ورزش است.”

بیشتر خاک رس درگیر با صنعت اسکی بیشتر او شروع به دنبال کردن دیگر سیاه بازان. او در نهایت در ارتباط با پدر,,,,-O, روزانه, محبوب, سیاه, رادیو, سوار کار ماهر از 1940s و 50s که تا به حال تشکیل باشگاه اسکی Sno-Gophers. خاک رس شد باشگاه سفر مدیر آورده و بیشتر سیاه پوستان بریزید.

“این Sno-Gophers آغاز اسکی کارناوال برگزار شد در شمال میشیگان به عنوان تفرج برای گروه” خشت گفت. “ما در نهایت شروع به دعوت از دیگر سیاه و سفید باشگاه به ما بپیوندید و ما شروع به داشتن یک حضور بیشتر.”

در میان کسانی که در باشگاه بود شیکاگو اسکی مقدس, یکی از قدیمی ترین اسکی سیاه و سفید باشگاه در این شهر تاسیس شده توسط مرحوم جورج ساندرز در سال 1959.

و در حالی که اسکی بود با ارنج زدن در جامعه آن را نمی بزرگ فشار تا زمانی که خاک رس و فینلی — کالیفرنیا اسکی علاقه مندان رس ملاقات کرد و در سال 1972 بود که رئیس جمهور از چهار فصل غرب اسکی باشگاه لس آنجلس تاسیس ملی برادری اسکی بازان در سال 1974. آنها گنجانیده شده آن را به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی در سال 1975.

خاک رس و فینلی تاسیس NBS پس از آغاز چه خواهد بود بزرگترین مجموعهای از سیاه بازان در یک مکان. در سال 1973 در زمانی که اسکی جامعه از آسیا و اقیانوسیه شد به عنوان سفید را به عنوان احترام دامنه های شناخته شده آن به صورت خاک رس و فینلی مشغول به کار سریع به ترتیب اسکی رویداد در شهر.

دو انباشته از اسکی بازان از سراسر کشور برای حضور در. اما وجود دارد یک دست انداز در جاده ها: اسکی بازان تا به حال به ثبت نام در تفریحی با یک باشگاه است. با توجه به سوابق بیش از 350 سیاه بازان نشان داد به زودی به عنوان سیاه اجلاس یک رویداد است که تا امروز ادامه دارد.

آن را جسورانه و بسیار موفق حرکت ساخته شده است که اسکی جوامع را توجه کنید. اسکی شد بیش از یک ورزش تفریحی برای خاک رس. آن را تبدیل به یک پرشور علت با یک ابتکار عمل برای رسیدن به سیاه و جوانان است.

تئو هاید یک Chicagoan بود که یک اسکی باز مشتاق و مشتاق المپیک مدعی شد که در میان شرکت کنندگان در اولین اجلاس ملی است که در اخوان المسلمین از اسکی بازان فنر. خاک رس و فینلی به حال امید نظافت رقابتی اسکی بازان برای رویدادهای مانند بازی های المپیک است. NBS’ فوری هدف این بود که به جای یک اسکی باز در ایالات متحده اسکی تیم.

“ما کودکان سنین 8 تا 12 در برنامه های توسعه نظافت آنها برای ورزش های رقابتی” گفت: خاک رس که هنوز نیمه فعال با سازمان امور اداری.

ملی برادری بازان’ داستان های موفقیت شامل برنز و مدال نقره بانی سنت جان-دین در سال 1984 پارالمپیک. عضو سابق Errol Kerr رقابت با جامائیکا اسکی تیم در بازی های المپیک ونکوور.

وجود دارد بیشتر به خاک رس داستان در دامنه های. در سال 1971 او به ملاقات همسرش ممی در یک سفر اسکی. آنها ازدواج کرده بودند در سال 1974.

“یک داستان عاشقانه در حال توسعه بین اسکی بازان در این سفر نبود غیر معمول در همه” ممی گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از عشق رفتن است.”

با وجود موفقیت رس فینلی و دیگران در پیشرفت, سیاه, اسکی بازان, درصد از شناخته شده آمریکایی آفریقایی اسکی بازان است که هنوز هم کوچک است.

با توجه به یک سال 2017 بررسی بین المللی اسکی تاریخچه انجمن سایت تنها 5 درصد از شناخته شده اسکی بازان در آن زمان بود سیاه بود که یک شیب از سازمان 2014 بررسی. فرسا نیست شگفت زده کرد.

“اسکی صنعت به عنوان یک کل را گرفته است شیب بر اساس هزینه” کسکی گفت. “این گران تفریحی ورزشی است که از لحاظ اقتصادی خانواده های آسیب دیده که یک بار در زمان سفرهای اسکی به عنوان تعطیلات.”

به عنوان خاک رس او هنوز هم می بیند صعودی در صنعت ارجاع یک داستان از آیداهو کوه اکسپرس در اجلاس سال جاری در خورشید دره.

عبور از یک مقاله آنلاین با علامت Dee ارسال شده در فوریه. 28 عنوان خوانده شده: “زمانی که آنها [سیاه اجلاس] وارد آنها افزایش تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار در Blaine County 10 برابر از 64 با توجه به شمارش توسط اداره آمار ایالات متحده را در جامعه آمریکا بررسی. به عنوان یک گروه آنها حساب برای حدود 4 درصد از مردم سیاه و سفید در آیداهو.”

گفت: خاک رس: “من خوشحالم که [خود و فینلی را] تلاش ها در نهایت به رسمیت شناخته شده و به دنبال به جلو به آنچه که خواهد آمد از کار ما در آینده است.”

یک آخر توجه داشته باشید از خاک رس در سفر فوق العاده در دامنه و امید خود را برای ادامه موفقیت و پیشرفت در ورزش به خصوص رقابتی: “ما گفت: پسر سفید نمی تواند پرش و آنها ثابت ما اشتباه است. در حال حاضر آن را به نوبه خود ما را به اثبات آنها اشتباه است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد ملی برادری بازان نوشتن به 10 S. ریورساید پلازا سوئیت 875 تماس (773) 955-4100 و یا بازدید http://www.nbs.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>