فوتبال معروف صاحب نظران در حال اجرا برای زندگی خود را به عنوان آنها در حال تعقیب خارج از شهر توسط اسب ها و سوارکاران در آسمان Bet آخرین مبارزات انتخاباتی برای این سال Cheltenham Festival.

در 60 ثانیه راه اندازی با عنوان ” شارژ!’ جف Stelling, Jamie Carragher, لورا, جنگل, Matt Le Tissier و چارلی نیکلاس هستند به معنای واقعی کلمه تعقیب خارج از استودیو توسط یک بسته از غارتگری اسب و سوارکاران.

اد Chamberlin طول می کشد بیش از Stelling را anchorman نقش bellowing “حرکت فوتبال چلتنهام آینده از طریق”.

راس Sewley سر از نام تجاری در آسمان شرط گفت: “ما خواسته که Wot چرا به ما کمک کند ایستادگی کردن در چلتنهام ما مهم ترین زمان از سال است و آنها قطعا تحویل داده است. با آسمان شرط ثروتمند فوتبال میراث آنها به ما کمک کرد توسعه غیر منتظره تحریک نقطه نظر و اعدام آن بسیار مخل راه است. ما اعتقاد داریم که قدرت یک ایده بزرگ نشان داده شده است که چگونه به راحتی آن را فراتر از کانال و هر نقطه تماس در ما چلتنهام کمپین ارائه مفهوم با سهولت و باعث واکنش”.

Ben Walker, co-founder که Wot چرا گفت: “به مدت چهار روز بی پروا هر ماه مارس فوتبال طول می کشد یک صندلی عقب و اسب مسابقه می شود ورزش ملی است. این چیزی است که ارزش جشن و این چیزی است که این کار را می کند.”

مبارزات انتخاباتی برای اولین بار کار خود را به گلوله توسط خارجی را جیم Gilchrist را پوشش می دهد و بسیاری از نقاط از جمله دیجیتال, اجتماعی, تلویزیون و رادیو و CRM. این کار نوشته شده بود که Wot چرا علی دیکینسون و جک واکر کار با Sky Bet در-خانه معماران و طراحان مارک فورستر و اندرو Mook.

محتوای اضافی شامل فوتبالیست جیمی بولارد قرار داده و او را از طریق paces سوار اسب مسابقه با افسانه ای سوارکار اسب دوانی شدن دیوید کراس.

// در این مقاله برجسته

که Wot چرا

ما یک آژانس خلاق است که قوانین را می شکند چرا که کسی به آن نیز ممکن است به ما.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im