قبل از آسمان وارد حباب آنها ساخته شده یک پیمان با یکی دیگر: هر چیزی که آنها را به انجام — این که آیا آن را مربوط به خود را مبارزه برای عدالت اجتماعی و یا تصمیم به بازی این فصل آنها قصد انجام آن را با هم.

پس از این تیم موافقت آنها را برای ورود به WNBA حباب — یا “Wubble” — در برادنتون فلوریدا به آدرس برخی از “کسب و کار ناتمام” به آسمان پیوست WNBA در اختصاص داده شده در این فصل به عدالت اجتماعی است.

اما آنها می دانستند که آنها می خواستند به انجام بیش از آنچه که لیگ در حال حاضر برنامه ریزی برای انجام.

بنابراین برای دو ماه گذشته تیم های دسته جمعی شده است تعمق در راه آنها می تواند مولد استفاده رو به رشد خود را پلت فرم برای کمک به تسهیل تغییر و ادامه گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند.

و در روز سه شنبه آسمان بازیکن پرده برداری از برنامه های خود را از چگونه آنها در حال رفتن به انجام درست آن.

رهبری Gabby ویلیامز و الماس DeShields, آسمان, بازیکنان راه اندازی جدید عدالت اجتماعی طرح “آسمان می کشد اکشن” مبارزات انتخاباتی که در آن بازیکنان اهدا خواهد شد پول خود را — بر اساس بازی-عملکرد روز به یکی از پنج سازمان های محلی: دست باشگاه برای بچه ها, BYP100 جنبش برای زندگی (M4BL), Firehouse جامعه مرکز هنرهای شیکاگو و آینده روابط.

این طرح برای اهدای $10 در هر نقطه به ثمر رساند و اضافی 100 دلار برای هر پیروزی. اگر این تیم از دست می دهد آنها برنامه ریزی برای اهدای $50. ویلیامز گفت: این پول خواهد شد به طور مساوی تقسیم در میان بازیکنان و برنامه آنها را به استخر پول خود را هر چند هفته.

پس از چند روز خطر ناک 88-86 پیروزی برابر Aces آسمان در حال حاضر متصلب $980 برای امور خیریه.

آسمان امید کمک های مالی خود را همسان خواهد شد توسط طرفداران و حامیان مالی و تشویق علاقه مندان به پیوستن به مکالمه با استفاده از هشتگ #SkyTakesAction. بازیکنان نیز در گفتگو با این تیم مالکیت گروه برای دیدن اگر آنها می خواهم برای کمک به عنوان به خوبی.

آسمان خواهد بود ترویج این کمپین در طول فصل با بازیکنان با پوشیدن خاص warmups و دنده. تیم وب سایت نیز جمع آوری کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net