کسب و کار کوچک برنامه وام رزومه صبح روز دوشنبه: در اینجا آنچه شما باید بدانید

در ساعت 9:30 صبح شیکاگو زمان در دوشنبه اداره کسب و کار کوچک راه اندازی مجدد wildly محبوب COVID-19 برنامه وام با وام دهندگان آماده برای ارسال یک موج جزر و مدی از برنامه های کاربردی است که می تواند به سرعت استفاده کنید تا دور جدید از بودجه.

یک سخنگوی غول پیکر جی پی مورگان چیس گفت: شیکاگو سان تایمز از بعد از ظهر یکشنبه این بانک آماده است تا به ارائه حداقل 150,000 تکمیل برنامه های کاربردی وام در روز دوشنبه به SBA. یکی دیگر از 150,000 برنامه های کاربردی در حال حاضر در خط برای پردازش سمت چپ بیش از دور اول.

اقتصاد همچنان به ذوب به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با مستندات ضربه زدن برخی از کسب و کار برای بیش از یک ماه است از جان گذشته نیاز برای وام از طریق فدرال چک حفاظت از برنامه شناخته شده به عنوان PPP.

اولیه $349 میلیارد دلار بودجه اختصاص کنگره خسته بود در دو هفته. SBA متوقف پذیرش برنامه های کاربردی وام از وام دهندگان در آوریل 16.

هفته گذشته کنگره پر PPP گلدان با $310 میلیارد دلار به صورت وام به علاوه کمی بیش از 11 میلیارد دلار برای پوشش دهنده هزینه های.

در اینجا برخی از چیزهایی که می دانیم:

چه کسی واجد شرایط برای PPP وام ؟

PPP برنامه است که با هدف کسب و کار کوچک و غیر انتفاعی کارفرمایان با کمتر از 500 نفر از کارگران. مالی تاسیسات کمک های مالی وام برابر تقریبا به حدود 2.5 برابر حقوق و دستمزد ماهانه هزینه های.

آیا این وام باید بازپرداخت?

نه اگر وام استفاده می شود به عنوان در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کارگران در اشتغال برای هشت هفته پس از وام اعطا شده است و پرداخت برخی از هزینه های عملیاتی.

چگونه بسیاری کردم PPP که وام اعطا شد در دور اول ؟

در سراسر کشور وجود دارد 1.6 میلیون وام تایید شده است. در ایالت ایلینوی به عنوان از آوریل 16 وجود دارد 69,893 وام مصوب در مجموع $15.9 میلیارد دلار است.

آنچه که انتظار می رود در دور دوم ؟

“ما فکر می کنیم که وجود دارد خواهد بود فقط به عنوان بسیاری از, اگر نه بیشتر, برنامه های کاربردی در این دور دوم از بودجه” نیک سیمپسون سخنگوی مصرف کننده انجمن بانکداران گفت: خورشید بار در روز یکشنبه.

به هر چیزی که انجام شده است به مطمئن شوید که شرکت های عمومی مانند Potbelly کریس روت Steakhouse و لرزش زیستن نمی دریافت وام در دور دوم ؟ شیکاگو-بر اساس Potbelly بازگشت آن 10 میلیون دلار وام شنبه.

بله در دو جبهه. این فشار منفی در این شرکت ها دریافت شده در مورد PPP وام را دلسرد کسب و کارهای دیگر از درخواست برای وام از عمومی بشود نمی باشد ارزش آن.

جدید SBA هدایت به روز یکشنبه گفت: “شرکت های بزرگ با مناسب منابع نقدینگی برای حمایت از کسب و کار در حال انجام عملیات” در حال حاضر باید “گواهی در ایمان خوب است که خود را PPP درخواست وام ضروری است.”

و فقط به مطمئن شوید SBA املای قصد جدید صدور گواهینامه: “بعید است” SBA گفت: “که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است و این شرکت باید آماده برای نشان دادن به SBA بر اساس درخواست این اساس برای آن گواهینامه است.”

روز جمعه peter bradley PC, شیکاگو, قانون شرکت واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه سه شرکت: تعقیب و گریز; شرکت مادر روت کریس Steakhouse; و Phunware, اطلاعات فروشنده برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به نمایندگی از Sha-Poppin, یک پاپ کورن ساز در Westchester. طرح دعوی در دادگاه مدعی نامناسب نهادی “نفوذ” استفاده شد و در نتیجه پاپ کورن شرکت نمی PPP وام. چیس گفت: آن را به حال هیچ اظهار نظر در انتظار طرح دعوی در دادگاه.

وام دهندگان بزرگتر هزینه برای وام های بزرگتر. چه در حال انجام است به مطمئن شوید که وام دهندگان نمی دهد اولویت درمان به مورد علاقه مشتریان را قادر می سازد آنها را به سرعت دریافت برنامه های کاربردی خود را به SBA?

هیچ چیز با توجه به رابرت اسکات منطقه ای مدیر برای SBA را Great Lakes منطقه در جمعه جلسه توجیهی با خبرنگاران.

“وجود دارد هیچ قانون و هیچ چیز ما در سازمان تنظیم مقررات در زیر ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک است که اجازه می دهد ما به زور یک بانک به انجام اول بیا اول خدمت و یا آنها را دسته بندی زیر نیاز دارید و یا هر آنچه در آن ممکن است; است که به وام دهنده” اسکات گفت.

آنچه که باید یک کارفرما انجام اعمال می شود که برای یک PPP وام است که وام دهنده تسلیم نکرده به SBA برای تایید ؟ آیا کسی می تواند درخواست برای وام دهنده دیگری در این دور دوم?

بله اسکات گفت. اگر قرض دهنده است هنوز رتبهدهی نشده است ارسال درخواست خود را به SBA شاید به دلیل اطلاعات بیشتر شد و هنوز هم مورد نیاز آن را خوب است برای رفتن به جایی دیگر.

هیچ راهنمایی برای این دور دوم?

بله. درخواست کوچکتر دهندگان بودند که در یک نقطه ضعف در PPP دور اول. کنگره را کنار بگذارند 60 میلیارد دلار به صورت وام دهندگان با کمتر از 50 میلیارد دلار دارایی — انجمن توسعه موسسات مالی; اقلیت موسسات سپرده گذاری; گواهی شرکت توسعه وامهای کوچک و نهادهای دولتی و فدرال اتحادیه های اعتباری. یک لیست از وام دهندگان توسط دولت می توان در یافت https://bit.ly/2yPyjF2.

دور دوم PPP بودجه را سریع و هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر کنگره اضافه خواهد شد دور سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de