Smollett در شهر پیش از hush-hush نشست بین وکلا و قاضی

Category: سانتایمز Comments: No comments

این Smollett حماسه . . .

در آخرین فصل از خود را متهم به ضد همجنس نژادی مورد حمله سابق “امپراتوری” بازیگر Jussie Smollett, آمار شهر دوشنبه در پیشبرد یک hush-hush نشست.

که در جلسه روز شنبه بین وکلای او از جمله وکیل ویلیام Quinlan, و ویژه دادستان دن وب در اتاق خصوصی از کوک کانتی قاضی دیوید لین.

Linn است قاضی است که دادرسی جدید در برابر Smollett اتهام او جعلی یک جنایت نفرت علیه خود.

آنچه مورد بحث قرار گرفت در این جلسه که شناخته شده نیست اما طرفین نتوانستند به توافق برسند به حرکت تاریخ دادگاه بعدی او به مارس 20.

Smollett نبود در حال حاضر برای نشست در قاضی و گاز ،

اما او ناهار خوری در حلقه با Quinlan پنج شنبه شب.

از R. Kelly مورد . . .

یک منبع می گوید Sneed خواننده R. Kelly, 53, که pled گناه نیست به یک به روز رسانی فدرال کیفرخواست پنج شنبه حاوی child porn charges است “شفا” از اخیر خود و فتق جراحی معده پس از حبس خود را در شهری در مرکز تادیبی “اما او در حال از دست دادن وزن است.”

Melania, من, من . . .

آیا ارسال: بانوی اول Melania Trump تنها به شرح زیر هفت نفر در @FLOTUS حساب توییتر و آن را شامل تنها یک سیاسی علاوه بر شوهر او و veep مایک پنس: رئیس جمهور سابق باراک اوباما!

  • با کمال تعجب, Melania پیروی نمی کند پیشین بانوی اول میشل اوباما در توییتر — اما میشل به شرح زیر!

با این بازی اعداد . . .

باراک اوباما همچنان به ضرب و شتم Trumpster در twittersphere.

  • به شوخ طبعی: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن realDonaldTrump حساب توییتر است 73.4 میلیون پیروان در حالی که اوباما ساعتهای با 113.4 میلیون توییتر کاربران زیر او.

سه راهی hee?

Sneedless می گویند مهم نیست که چه سیاسی انتقاد اراضی برنی ساندرز‘ برگردان یک شات نمی خواهد زمین در هر نقطه در نزدیکی او: او نمی خواهد متهم به هدر رفتن آخر هفته زمان در زمین گلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>