فقط هنگامی که آن را به نظر می رسید Jussie Smollett مورد از دست دادن برخی از آن نیش برای کوک کانتی ایالت وکیل کیم فوکس آن بازگشت با انتقام در سه شنبه.

زمان ویژه دادستان دن Webb را کیفرخواست جدید از Smollett پنج هفته قبل از روز انتخابات نمی توانست بدتر برای Foxx.

و مبارزات انتخاباتی او واکنش نشان می دهد قبل از انتخابات اعلام شد بخشی از برخی از Trumpian سیاسی توطئه است آخرین اشتباه از یک موضوع است که او فقط نمی تواند به نظر می رسد به گرفتن حق است.

هنگامی که وب ساخته شده تعیین که مناسب عمل شد و به دنبال اتهامات علیه Smollett آنچه که او قرار است انجام دهید ؟ صبر کنید تا بعد از انتخابات ؟

اگر وضعیت معکوس شد و روزنامه پیدا کرده بود هیچ دلیلی برای آوردن یک مورد در برابر Smollett سپس فوکس و حامیان او قطعا می خواستم که تصمیم اعلام کرد قبل از انتخابات و نه بعد از آن.

این است که همیشه این معضل مربوط به لحاظ سیاسی به اتهام موارد در زمان انتخابات و به نظر من نگه می دارد: رای دهندگان شایسته به دانستن آنچه که محققان و دادستان می دانم.

در این مثال Webb تصمیم به آوردن اتهامات جدید علیه Smollett است تقریبا به عنوان آسیب رساندن به فوکس به همراه بیانیه ای که در آن او با یک سوراخ در اصلی خود را دفاع که به کار گرفته Smollett مورد استفاده از معیارهای همان برای دیگر متهمان در شرایط مشابه است.

روزنامه گفت که او خواسته وکیل دولت را به ارائه شواهد مستند به عقب که ادعای.

وکیل دولت “قادر به ارائه این شواهد مستند” Webb اعلام کرد.

روزنامه پیدا کردن صحبت می کند به طور مستقیم به موضوع مطرح شده در آن بسیار مخرب کمپین تجاری در حال پخش توسط یکی از مخالفان لایحه کنوی است که در آن یک جوان آفریقایی-آمریکایی به اتهام مشابه جرم و جنایت به عنوان Smollett, مذاکرات در مورد درمان بیشتر به شدت از این بازیگر تلویزیون.

من می دانم تجاری ثابت شده آسیب رساندن به فوکس به دلیل شکایت های آن باعث شده است تا از او سیاسی حامیان و چون کانوی دو برابر شده و اختصاص داده شده و حتی بیشتر از پدر خود پول را به مطمئن شوید که آن باقی مانده است موضوع محوری در مبارزات انتخاباتی خود.

اما با وجود این Smollett مورد و کانوی کمپین کارشناس بهره برداری از آن را خود من حس شده است که فوکس بود هوازدگی طوفان و در مسیر پیروزی در انتخابات مجدد.

حزب دموکرات خود را قرار داده است جمعی اسلحه در اطراف فوکس و توجه به آن مهر تایید هیچ یک از رهبران مایل به قرار دادن در موقعیت رها کردن یکی از برجسته آمریکایی آفریقایی officeholders که تا به حال مشاهده شده است به عنوان یک ستاره در حال افزایش.

فقط چند روز پیش از شیکاگو سان-تایمز تایید فوکس برای انتخاب مجدد بر این اساس است که او رکورد کلی اصلاح این دفتر بیشتر بی مهارت از یک مورد مشخصات بالا.

من انتظار می رود که حمایت خود را از افزایش دیگر از حرکت همراه با یک دلیل برای رای دهندگان مردد به او نفع شک.

در حال حاضر می آید Webb با یک دلیل برای کسانی که از رای دهندگان مردد به دنبال در جهت دیگر. بدون شک این مسابقه را سفت ،

این مهم است به یاد داشته باشید که وب ساخته شده بدون پیدا کردن که فوکس و یا هر کس دیگری در دفتر او مشغول تخلف در ارتباط با Smollett مورد و تاکید کرد که این تصمیم به تعقیب او است نه شواهد از هر خطا. صحبت می کند که به این موضوع وجود دارد که آیا نامناسب خودی نفوذ در Foxx.

در آن نمره ویژه دادستان “رسیده است هیچ نتیجه گیری” Webb گفت.

مشکل فوکس است که آیا رای دهندگان خواهد بود و رسیدن به نتیجه گیری خود را قبل از او می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im