شهردار لری Lightfoot اعلام کرد صبح روز چهارشنبه این شهر را با شریک محلی عمومی هنر ابتکار برای افزایش آگاهی و تشویق مردم برای پر کردن 2020 سرشماری قبل از آن خیلی دیر است.

شهردار اعلام ساخته شده در DuSable موزه 740 E. 56 Pl. همراه با بنیانگذاران رنگ شهر — هنر ابتکار متولد در پی شورش است که به دنبال خبری از جورج فلوید. گروه نقاشی پیام نژادی سهام در ورق تخته سه لا است که محافظت کسب و کار.

خواستار آنها را “تخته از تغییر” Lightfoot گفت: آنها آورده شود و به محله در سراسر شهر برای ترویج سرشماری.

Lightfoot جلب ارتباط بین سرشماری و عدالت اجتماعی فعالیت.

“هنگامی که ما در مورد فکر می کنم قوی ترین دوستداران دموکراسی ما فکر می کنم از آرا و آزادی بیان و سازماندهی و حمایت برابر تحت قانون” Lightfoot گفت.

“و در این سال در این لحظه مهم ما نیز باید یک فرصت منحصر به فرد به صدای ما شنیده جمعی از طریق سرشماری,” او اضافه شده است. “اگر شما نمی آن را پر کنید شما می توانید از سمت چپ.”

Lightfoot تاکید کرد که یک تعداد از جمعیت این شهر مورد نیاز است برای شیکاگو برای دریافت آن “حق اشتراک” از بودجه فدرال برای 10 سال آینده.

“این تابلو نشان دهنده صدای در جوامع است که برای بیش از حد طولانی شده است undercounted یا شمارش نیست و در همه,” Lightfoot گفت.

همانطور که از دوشنبه, شیکاگو پاسخ دهی به سرشماری شد 55% — و زیر شهردار 75% هدف است. Lightfoot بارها تشویق سرشماری مشارکت اخیرا استقرار آدم Hollingsworth, شناخته شده به عنوان سر وحشت کابوی برای انجام یک سرشماری بنر سوار بر اسب از طریق سخت به تعداد جوامع است.

آخرین روز برای پر کردن سرشماری شده است تحت فشار قرار دادند به Oct. 31 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ساکنان می توانند با پر کردن این سرشماری توسط, پست, آنلاین و در my2020census.gov و یا با تماس با 844-330-2020.

مانی راموس یک عضو سپاه در گزارش برای امریکا و نه برای سود نگاری برنامه که با هدف تقویت Sun-Times پوشش مسائل مربوط به شیکاگو جنوب و غرب طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de