SodaStream منصوب اول ما CMO به عنوان آن را ‘به شدت’ به دنبال رشد در ایالات متحده

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

SodaStream ایالات متحده آمریکا است نام سابق Coca-Cola, بازاریاب مت کان به عنوان اولین رئیس بازاریابی افسر وظیفه تبدیل کسب و کار به یک “یک میلیارد دلار با نام تجاری” در امریکا به تنهایی.

انتصاب می آید به عنوان پپسی به نظر می رسد به سطح شیب دار بالا SodaStream رشد در ایالات متحده است. به عنوان توسعه پایدار می شود برجسته تر در نظر آمریکایی ها عادات خرید SodaStream امید آن قابل استفاده مجدد آب محصولات خواهد شد به دست آوردن کشش در سال های آینده.

کان شده است وظیفه با هل دادن نام تجاری صرفه جویی در سیاره ماموریت و همچنین تغییر در این راه هر دو مصرف کنندگان و شرکت های بزرگ فکر می کنم در مورد پایداری.

“من به دنبال به جلو به کار کردن با این تیم در تبدیل SodaStream به یک میلیارد دلار با نام تجاری در ایالات متحده به تنهایی به عنوان آن نشسته در تقاطع سه کلید مگا روند – بهداشت و سلامتی محیط زیست, توسعه پایدار و شخصی گفت:” کان.

“من می خواهم SodaStream برای الهام بخشیدن به مصرف کنندگان و شرکت های بزرگ برای به اشتراک گذاشتن جاه طلبی ما نسبت به ایجاد توسعه پایدار در اکوسیستم است.”

کان می پیوندد سانتیگراد از منابع که به تولید نوشابه های انرژی زا مانند سانتیگراد گرما.

او قبلا مسئول یک مجموعه از پنج الکل برندها به عنوان معاون رئيس جمهور از بازاریابی در Heineken که او پیوست و پس از یک ثانیه روی لئامت دادن کار در کوکا کولا.

او در ابتدا کار برای نوشیدنی های غول پیکر از سال 1998 تا سال 2003 و پس از کمک به کارگزار فروش Vitaminwater و Smartwater به این شرکت در سال 2007.

“به عنوان SodaStream همچنان به شدت دنبال فرصت برای رشد در ایالات متحده آمریکا و مت معرفی به سازمان ما کمک خواهد کرد که درک ما بالقوه” گفت: Bryan ویلز مدیر کل SodaStream ایالات متحده آمریکا است.

“مت دارای یک پیشینه ثابت از مشخصات بالا موفقیت و یاد مبارزات و با او در هیئت مدیره ما بالقوه در آب گازدار بازار بی پایان است.”

SodaStream فروخته شده به شرکت پپسی در ماه دسامبر سال 2018 است. در حدود همان زمان سر خود را از ما بازاریابی موریس هررا رفتگان این شرکت پس از چهار ماه تصدی.

شیری هلمن نامگذاری شد معاون رئیس جمهور از ما بازاریابی در مارس 2019. او ادامه خواهد داد تا در نقش و گزارش به کان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>