فروش (خرید):

Category: ونکورسان Comments: No comments

بزرگ وجود دارد-اتاق سبک زندگی در فضا در طبقه فوقانی آشپزخانه قرار دادی که bisects یک منطقه ناهار خوری در یک طرف و یک اتاق خانواده در دیگر کامل با شیک آویز روشنایی.

این کوکیتلام خانه شد و به طور گسترده بازسازی در سال 2018 است.

خلاصه هفته از سه ویژگی است که به تازگی فروخته شده در مترو ونکوور.

1288 برج کلیسا Drive Coquitlam

نوع: چهار اتاق خواب و سه حمام جدا

حجم: 2,485 sq.ft.

B. C. ارزیابی: $1,011,000

ذکر شده برای: $1,588,000

فروش: $1,488,000

فروخته شده در: نوامبر 17

روز در بازار در این مثال: 44

لیست نمایندگی: Jason چوی و کریم Bhatia در Angell Hasman & همکاران

خریداران عامل: Krista لایلاندی در کلر ویلیامز ملک نخبگان

بزرگ فروش: این چهار اتاق خواب خانه در کوکیتلام را Eagle Ridge منطقه شده است به طور کامل reimagined حسن نیت ارائه میدهد از نوسازی گسترده در سال 2018 است که می درخشد معاصر با جزئیات. بزرگ وجود دارد-اتاق سبک زندگی در فضا در طبقه فوقانی آشپزخانه قرار دادی که bisects یک منطقه ناهار خوری در یک طرف و یک اتاق خانواده در دیگر کامل با شیک آویز روشنایی. کوارتز کانتر دو جداره کوره حمام بخار در حمام, اندازه کولر آهن وان دو گاز شومینه و کنترل از راه دور پرده در منطقه زندگی می کنند اصلی برخی از نکات برجسته کلیدی. به عنوان یک سرعت بالا گرمایش/تهویه مطبوع, سیستم, Navien tankless آب داغ بر روی تقاضا ساخته شده است در بلندگو هر دو در داخل و خارج از یک رنگ خنثی پالت طول و کوه بیکر انداز به بالا از آن خاموش است.


این یارو خانه در بازار در این مثال برای دو روز.

4413 Summerside خط شمال ونکوور

نوع: چهار اتاق خواب و دو حمام جدا

حجم: 1,750 sq.ft.

B. C. ارزیابی: $1,155,000

ذکر شده برای: $1,179,900

فروش: $1,157,500

فروخته شده در: نوامبر 17

روز در بازار در این مثال: دو

لیست نمایندگی: قانون مهاجرت و ملیت اروین در Stilhavn خدمات املاک و مستغلات

خریداران عامل: Eric Coulombe در Engel & Volkers ونکوور

بزرگ فروش: شمال ونکوور شرقیترین جامعه از یارو محل برای این 1930 خانه که ساخته شده بود در 50-توسط-120-پا تخت بسیاری است. به تازگی ساخته جنوبی عرشه در عقب از اموال انداز در سراسر باغ به سمت خصوصی کمربند سبز در حالی که مسیرهای پیاده روی مرتل پارک, رستوران ها و مغازه ها و مدارس و اقیانوس ها همه در راه رفتن فاصله. این خانه دو طبقه دارای یک معکوس طرح طبقه با اتاق خواب عمدتا در سطح اصلی و اصلی و اتاق نشیمن در طبقه بالا که در آن یک مفهوم مدرن آشپزخانه (کامل با ویژگی های دیوار آجری) مشرف مجاور زندگی و اتاق ناهار خوری. نکات برجسته عبارتند از: به روز رسانی برق بالا-بهره وری کوره به روز رسانی به طبقه و لوازم و باغ ریخته برای ذخیره سازی های اضافی.


این بازسازی سه سطح townhome به فروش می رسد برای $12,000 بیش درخواست قیمت در پنج روز.

238 West 16th, خیابان ونکوور

نوع: سه اتاق خواب و دو حمام خانه شهری

حجم: 1,517 sq.ft.

B. C. ارزیابی: $1,166,000

ذکر شده برای: $1,199,000

فروش: $1,211,000

فروخته شده در: نوامبر 17

روز در بازار در این مثال: پنج

لیست نمایندگی: Chris Tioseco در Oakwyn ملک در مرکز شهر

خریداران عامل: مت Scalena در Oakwyn ملک در مرکز شهر

بزرگ فروش: این بازسازی سه سطح townhome به فروش می رسد برای $12,000 بیش درخواست قیمت در پنج روز. آن را به شکل بخشی از یک چهار-واحد خود موفق اقشار واقع بین ونکوور اصلی و Cambie خیابان. در سال 1986 ساخته شده و به روز شده بیش از چند سال گذشته از ویژگی های داخلی به تازگی نصب شده بلوط سفید واقعی طبقه چوب جنگلی شیشه ای طرفه راه پله و آبشار کوارتز کانتر آشپزخانه در کنار سفارشی سفید کابینت undermount فولاد ضد زنگ لوازم و سنگ مرمر backsplash. طبقه بالا شامل دو اتاق خواب با سقف طاقی شکل و نیوزیلند فرش پشم است که در حال خدمت توسط یک جک و جیل ، کاهش سطح دارای یک اتاق خواب, حمام,, 17-پا بلند اتاق خانواده و ذخیره سازی. واحد همراه با پارکینگ غرفه دو قالبهای ذخیره سازی (یک گرم) و یک هزینه نگهداری ماهانه از $192.19.

این معاملات وارد شده بودند توسط نیکولا راه BestHomesBC.com.

ملکی – ارسال اخیر خود را فروش به [email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>