برخی از برنامه های تحویل مواد غذایی شاهد یک قطعی سربازان ارتش’ به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

پیتزا کاپری یک هاید پارک مبتنی بر پیتزا فروشی شده است دیرین فروشنده از تحویل برنامه Grubhub و به تازگی شروع به استفاده از DoorDash به عنوان به خوبی. آنلاین سفارش برنامه های در حال تبدیل شدن به محبوب تر از همیشه از رستوران های دولت دستور داده شد به اتاق ناهار خوری با توجه به شیوع کروناویروس.

تحویل بر اساس برنامه ها و رانندگان آنها در حال پیدا کردن جدید و مبتکر راه برای دریافت مواد غذایی خود را سفارشات به مشتریان خود را در حالی که نگه داشتن در ذهن ایمنی و بهداشت از همه طرف های درگیر در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پیتزا کاپری با سه منطقه محل است که با استفاده از بسته بندی های پلاستیکی برای کمک به اطمینان از یک لایه اضافی از ایمنی محصولات خود را’ بسته بندی.

“ما شاهد یک قطعی سربازان ارتش در سفارشات در چند هفته گذشته گفت: Uriah شلنگ یک مدیر در پیتزا کاپری. “[مشتریان] قادر به دیدن است که خود را [جعبه های پیتزا] همه به وضوح پیچیده شده در پلاستیک به طوری که آنها باید اعتماد به نفس بیشتری در خود تحویل. چون ما همچنین ارائه خدمات در پایان ما ما می توانید کنترل آن است. “

The restaurant Pizza Capri as seen on Wednesday, July 11, 2007, in the Hyde Park neighborhood of Chicago. Democratic presidential hopeful Sen. Barack Obama, D-Ill., currently resides in Hyde Park, a prominent neighborhood on Chicago’s South Side that has a history of influential residents. (AP Photo/Jerry Lai)
پیتزا کاپری یک هاید پارک مبتنی بر پیتزا فروشی شده است دیرین فروشنده از تحویل برنامه Grubhub و به تازگی شروع به استفاده از DoorDash به عنوان به خوبی. | AP

هفته گذشته DoorDash توزیع 1 میلیون دستگاه ضد عفونی کننده دست و دستکش به رانندگان و پیک با توجه به وبلاگ شرکت.

DoorDash است که هیچ هزینه تحویل در پی بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور حمایت از رستوران محله اجرا کرده است “بدون تماس با گزینه” برای مشتریان برای به حداقل رساندن تماس بین آنها و کارکنان شرکت می باشد.آنها همچنین شارژ صفر کمیسیون برای 30 روز به صورت مستقل و رستوران هنگامی که آنها ثبت نام برای این سرویس. .

“‘ترک آن را در درب من’ خواهد بود که به طور پیش فرض رها کردن گزینه و مشتریان را انتخاب را انتخاب کنید ‘دست آن را به من ” اگر آنها ترجیح می دهند” گفت: DoorDash مدیر عامل/موسس تونی زو گفت: در یک وبلاگ شرکت. “ما همچنین توصیه Dashers که آنها ممکن است در آغاز هیچ-تماس با تحویل در هر زمان با رسیدن به مشتری با یک تماس و یا پیام متنی به تایید.”

DoorDash نیز کمک به صنعت خدمات کاربرانی که از کار هستند و با توجه به همه گیر با ایجاد یک اولویت دسترسی به برنامه — ابتکار به استخدام آن دسته از مردمی که کارکنان تا زمانی که شغل معمولی خود را به عقب.

Grubhub نیز کمک به رستوران با ایجاد “GrubhubCommunity امداد صندوق” که از طریق آن کمک به سازمان های خیریه است که صنعت خدمات اعضا.

“محلی رستوران های مستقل نیروی حیاتی از جوامع ما و ما باید همه چیز را ما می توانیم به آنها را از طریق این زمان از عدم قطعیت” مت مالونی مدیر عامل/موسس گفت: در یک وبلاگ شرکت. “با خالی اتاق ناهار خوری و رستوران ها بسته به نوع وانت و تحویل سفارشات بیشتر از همیشه.”

در حالی که برخی از eateries شاهد افزایش سفارشات ساخته شده از طریق برنامه های تحویل دیگران دیده می شود و فروش خود را در هفته های اخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که باعث شده است که بسیاری از آنها را به نزدیک در دسترس نباشد.

وودلاون را Daley رستوران است که مصرف جاده کمتر سفر با گسترش خود را ساعت (7 صبح تا 7 بعد از ظهر) و ارائه تخفیف از طریق رسانه های اجتماعی با وجود کسب و کار و پایین بودن 85 درصد است.

همچنین آنها برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک فروشنده با Grubhub این هفته است.

“امیدوارم ما فقط می تواند سخت کار کردن آن را و ما می توانیم با گرفتن هر کس از ما می گرفتن در این نقطه گفت:” مایک Zar, دیلی مدیر کل. “… منظور من بسیاری از مکان ها فقط بستن اما اگر این باقی می ماند مثل این در حالی که شما فقط نمی تواند تعطیل; شما فقط میخوام مجبور به تغییر شما فقط میخوام باید به بداهه نوازی. … ما در حال بسته شدن است; ما در حال لغزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de