برخی از ونکوور پدر و مادر شده اند مجبور به سفر خارج از محله خود را به پیدا کردن یک مدرسه برای کودک خود

چندین مدارس با استفاده از قرعه کشی برای جایزه فضای محدود و ترک برخی از همسایگان نیاز به ارسال کودکان و نوجوانان در خارج از محله خود

برنت Toderian را از دست قرعه کشی برای دریافت به تالار گفتمان مدرسه ابتدایی و چهره را به او ارسال به یک مدرسه در خارج از محله است. فرانسیس گرجستان / PNG

Jason کم به نظر می رسد از پنجره خانه اش در Henry Hudson مدرسه ابتدایی 15 متر دور در سرو و کرن در Kitsilano.

از آن جایی که او به مدرسه رفت. از آن جایی که برادر و خواهر او به مدرسه رفت. آن است که در آن بچه های خود را — او برادرزاده ها و برادرزاده و عموزاده — رفتن به مدرسه.

اما کم را نمی توان به پیوستن به آنها را. پس از 10 خواهر و برادر نقاط خارج صادر شد وجود دارد 30 لکه های 88 و خانواده های کم چهار ساله پسر یکی از 58 در خارج به دنبال پس از این هفته ورود قرعه کشی.

“پدر و مادر من تا به حال یک فروشگاه مواد غذایی در محله 48 سال من در اینجا آن را خسته کننده” کم گفت. “من به دنبال حق در این مدرسه در حال حاضر آن را به ذهن ترا درهم میشکنند.”

کم می پیوندد نمرات از پدر و مادر دیگر در ونکوور که در بر داشت در این هفته وجود دارد اتاق را برای کودک خود را در ده و محله و مدارس. مانند دیگران او باید به جستجو برای یک مدرسه دولتی در نگاه غوطه وری فرانسه و یا در نظر گرفتن یک مدرسه خصوصی.

حداقل او یک وسیله نقلیه برای رانندگی پسر خود را در جای دیگر. این گزینه در دسترس نیست و به بسیاری از کسانی که زندگی در دهکده المپیک (10 سال و شمارش هنوز هیچ مدرسه) یا در مرکز شهر و در نزدیکی نسبتا جدید و در حال حاضر کامل تالار گفتمان مدرسه ابتدایی.

مانند کم برنت Toderian می توانید نگاه خود را از پنجره اتاق خواب و دیدن مدرسه او گفت که خود را پسر او می خواهم برای رفتن به پس از آن ساخته شده بود سه سال پیش. آنها مطمئن نیستید که در حال حاضر چگونه برای او ناامید کننده اخبار پس از او موفق به کسب یک قرعه کشی ،

Toderian ارشد برنامه ریز با این شهر از سال 2006 تا 2012 و قبلا co-رهبر ونکوور برنامه ریزی حمل و نقل و خریداری شده خود را در مرکز شهر سکونت 10 سال پیش انتخاب آن را به طوری که آنها می تواند باقی می ماند اتومبیل-رایگان.

در حال حاضر مشاوره شهرستانها در سراسر جهان در برنامه ریزی گفت: ونکوور به انجام یک کار بهتر از هر شهر دیگر در شمال امریکا وقتی که می آید به ساخت آن در مرکز شهر قابل زندگی تا کنون. این رو تمام امکانات شما می توانید برای درخواست — به جز یکی.

“قطع مدرسه قطعه,” او گفت:. “این نه تنها بد برنامه ریزی آن را بد واکنش. هر چیز دیگری در مرکز شهر است فعال.

“به جای پیش بینی و ارائه ما باید بحث و تصمیم بگیرید که چگونه بسیاری از بچه ها آیا شما می خواهید برای آمدن در مرکز شهر?”

مدرسه تخته در B. C. خواسته به منظور جلب تا پنج سال سرمایه برنامه های جدید برای مدارس لرزه ای ارتقاء و گسترش اولویت بندی لیست خود را و سپس ارسال درخواست خود به استان است. ونکوور هیئت مدیره مدرسه ذکر شده است یک مدرسه ابتدایی در دهکده المپیک به عنوان یک اولویت بالا همراه با یک مدرسه جدید برای زغال سنگ هاربر (برآورد تکمیل ساخت و ساز وجود دارد 2023).

در بیانیه وزارت آموزش و پرورش گفت: آن را درک نگرانی و سرمایه درخواست در حال بررسی است.

“در بیش از دو سال وزارت ارائه شده نزدیک به 290 میلیون دلار به VSB برای پروژه های سرمایه ای با ایمنی لرزه ای به عنوان اولویت ما صرف یک در شش وزارت مدرسه دلار سرمایه در ونکوور کردند.”

“یک مدرسه جدید در دهکده المپیک, به تازگی, به عنوان ژوئن 2019 تبدیل VSB بالا سرمایه اولویت و همه 60 منطقه مدرسه های اخیر سرمایه می پرسد در حال حاضر در حال بررسی است.”

در حال حاضر جدید بزرگتر مدرسه ساخته شده است که در پایان غرب در خداوند رابرتز ضمیمه سایت و VSB ارسال شده توسعه درخواست که شامل Cavell در 21 و Tupper نادرست نهر و هنری هادسون, در میان دیگران.

در تمام 12 از VSB را 89 مدارس ابتدایی هستند.

“این مهم است به یاد داشته باشید وجود ندارد به طور کلی کمبود در مهد کودک فضاهای در ونکوور” VSB سخنگوی پاتریشیا MacNeil گفت. “ما سخت کار به جای کودکان در حوضه آبریز مدارس.

“اعداد در نوسان است تا حد زیادی در این زمان (از سال) به عنوان بسیاری از پدر و مادر در حال حاضر در حال انتخاب انتخاب-برنامه یا عبور از مرز گزینه های. همه دانش آموزان ثبت نام ارائه خواهد شد قرار دادن در ونکوور مدرسه.”

که کمی آرامش به Jason پایین که پسر جوان خواهد بود که برای اولین بار کم در دو نسل به حضور هنری هادسون را به عنوان چیزهایی که در حال حاضر ایستاده است.

“ما را ببینید که در آن آنها محل ما وجود دارد گزینه های” کم گفت. “ما فقط یک خانواده از 58 که باید برای پیدا کردن جایی دیگری است.

“اما آن را در مورد محله است.”

gordmcintyre@postmedia.com

twitter.com/gordmcintyre

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر