Sonos حق بیمه های صوتی شرکت راه اندازی کرده است 30 ad-پشتیبانی از پخش کانال های رادیویی بر روی آن برنامه در همکاری با نپستر به عنوان بخشی از یک گسترده تر نرم افزار refresh که دیدم فیلیپ شیشه ای آهنگسازی آن همیشه اول صوتی با نام تجاری. این به روز رسانی خواهد شد تحت فشار قرار دادند به دستگاههای 10 میلیون خانه از امروز (21 مارس).

یک سال پیش Sonos تحقیقات مشخص است که رادیو شامل نیمی از مدت زمان گوش دادن به آن سخت افزار است. دیمیتری Siegel, معاون رئیس جمهور از نام تجاری جهانی در Sonos گفت: “ما همیشه به حال یک موسیقی قوی نقطه به عنوان یک نام تجاری. مقیاس گوش دادن به رادیو آمد و به عنوان یک بیت از تعجب است.”

Sonos نقل مکان کرد برای ایجاد و حتی معاون کشیش بخش رادیو را نشان می دهد برای پاسخگویی به این نیاز.

Sonos رادیو

بیش از 30 نوع ایستگاه های ایجاد شده هر monetised با آگهی می شکند برنامه نویسی به فروش می رسد توسط Targetspot .

سیگل گفت: “مشتریان با ما به اشتراک گذاشته است که کشف موسیقی مهم است که آنها را با دو نفر از سه گزارش که آنها به طور فعال به جستجو کردن موسیقی های جدید در هر هفته.” فشار را ببینید کاربران درگیر در Sonos برنامه دیگر به جای مصاحبه به دستگاه از دیگر خدمات مانند Spotify در. در سال آینده این ایستگاه خواهد بود و متناسب با سلیقه شنوندگان.

علاوه بر این یک امضا ایستگاه به نام Sonos سیستم صوتی به عنوان یک ‘برجسته’ پنل در نرم افزار. این است آگهی رایگان و میزبان جدید و شناخته شده موسیقی, پشت صحنه داستان و هنرمند مهمان رادیو ساعت با ورودی از Sonos داران. آن اولویت قرار دادن در برنامه جذب یک جریان قوی از شنوندگان.

بعد Sonos سفارش آگهی-رایگان کانال های سرپرستی نوازندگان مانند تام یورک, Brittany Howard of Alabama Shakes and David Byrne از سر صحبت و همچنین به عنوان Third Man Records.

سیگل گفت: “ما در آغاز با مشاهده است که وجود دارد مقدار زیادی از گوش دادن به رادیو بر روی پلت فرم ما و تجربه ما بود که واقعا شکسته. ما اساسا تا به حال لمس تجربه های رادیویی در یک دهه. ناوبری بود و دست و پا گیر را ارائه ناقص و راه آن صدا بزرگ نیست.”

و وجود خواهد داشت یک کشش قوی برای ادامه دادهایم هنرمندان بالا بر روی پلت فرم. به عنوان Siegel قرار داده و آن را: “بخشی از آنچه که باعث می شود آن را بسیار ویژه ای است که ما ساخته شده است خروجی سخت افزار نیز هست. Sonos رادیو در حال رفتن به صدا شگفت انگیز در هر زمان به دلیل آن را همیشه برای رفتن به بیرون آمدن از سخت افزار ما و ما می توانیم برای آن است. که یک تفاوت که هنرمندان واقعا پاسخ به. آنها می دانند که هر چیزی که آنها را در Sonos رادیو در حال رفتن به شنیده می شود در کیفیت صدای استثنایی.”

آخرین به روز رسانی نگاه به رادیو مصرف در خط با بقیه تجربه. Siegel روشن می سازد که این نیست Spotify در-قاتل – لازم نیست حتی وجود دارد برای کمک به فروش بیشتر دستگاه های. نگه داشتن آن می تواند شنوندگان در Sonos, خانواده, با این حال, و کمک به آنها را به ابزار بیشتر از دستگاه های.

“ما نیست, راه برای ایجاد یک جریان خدمات و یا به جذب گسترده مخاطبان جدید. ما در حال حاضر مخاطبان ما بنابراین ما می تواند خیاط تجربه به آنها.”

که گسترده تر, گوش دادن تجربه Sonos باز کرده تا دسترسی آسان به بیش از 60 ، 000 ایستگاه های رادیویی از طریق مشارکت با TuneIn Radio در انگلستان و iHeartRadio در شمال امریکا است. محل بازی خواهد کرد به این پیشنهادات به عنوان مورد علاقه های شما. جهانی رادیو و Radio.com در ما اضافه خواهد شد در ماه های آینده به گسترش کتابخانه.

خلاق

بیش از دو سال گذشته Sonos شده است ماهرانه حرکت خود پیام دور از سخت افزار و نسبت به گسترده تر هدف از ‘درخشان صدا. در طراحی جلو که به معنای تغییر دور از حساس بالینی زیبایی شناسی نسبت به looser پالت که می تواند در سراسر دستگاه های متعدد و مکان های.

قبلا جهانی مدیر خلاق برای پاتاگونیا به مدت شش سال و رئیس بازاریابی برای Urban Outfitters سیگل در حال حاضر به دنبال آوردن این هنر و صنعت به صوتی, تصویری و دیجیتال فضاهای Sonos نیاز به.

تنظیم نوار بالا برای او سفارش Sonos اولین نام تجاری صوتی با کمک آهنگساز فیلیپ شیشه ای – چیزی Siegel بستری شده بود در دستور کار است ،

“من می خواستم برای انجام آن در گذشته وجود دارد اما کیفیت نوار که بسیار برای ما مهم است. لوگوی ما کاملا زیبا و نام ما درخشان است. آن را به یک کمی دلهره آور به نظر انجام سونیک نام تجاری است که می تواند به آن سطح است. اما با Sonos رادیو ما اساسا تا به حال هیچ انتخاب است. مردم رفتن به کلیک بر روی این دکمه و شنیدن نام تجاری ما است. آن را صادقانه وجودی چالش برای من است.”

شیشه ای بود بالای لیست و تیم نشئه به امن آهنگساز خدمات. “فراتر از این واقعیت است که او یکی از بزرگترین آهنگسازان از 100 سال گذشته او همچنین با استفاده از Sonos بنابراین ما نمی باید به نگرانی در مورد اینکه آیا به اعتقاد او در و یا درک محصول است.”

آن است که در حال حاضر Sonos را تجربه صدای رهبر Giles مارتین نقش اطمینان بخشی آرم تعبیه شده است به کل تجربه گوش دادن و برنامه. Siegel تماس این “صوتی DNA” و نتیجه گرفت: “ما در حال حاضر یک پالت برای تلفن های موبایل خواهد شد که منبع مواد در همه جا نام تجاری ما را شنیده است.”

Sonos یکی از اولین بازیکنان به توسعه بلندگوهای بی سیم. اما با تکنولوژی تبدیل شدن به بیشتر قابل دسترس اتصال با wifi دستگاه های تلفن همراه و هوشمند سخنرانان این شرکت تا به حال برای تجدید نظر نقش آن در اکوسیستم صوتی.

نرم افزار و تجربه را تبدیل به یک بخش حیاتی از این. در اوایل این سال آن را زیر آتش اعلام کرد که آن را نمی خواهد به روز رسانی نرم افزار در برخی از دستگاه های قدیمی تر که این ادعا نمی تواند در دیدار با خواسته های آخرین نرم افزار.

به عنوان یک مصالحه, دستگاه های قدیمی تر بود به سمت چپ جداگانه بر روی سیستم عامل. با این حال زمان به مشتریان ارائه شد 30% تخفیف برای به روز رسانی به نسخه های جدیدتر مجموعه ای از دستگاه های است که می تواند رسیدگی به سیستم عامل.

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de