منبع: خرس به تجارت TE آدم شاهین به دلفین ها

خرس انجام شد با پایان آدم شاهین در حالی که پیش. در حال حاضر آنها در حال ساخت آن مقام.

تیم شاهین تجارت به دلفین ها به صورت مشروط ششم-انتخاب دور یک منبع گفت شنبه. آن را به پایان می رسد خود را طاقت فرسا اجرا با خرس پس از آنها پیش نویس او را در دور دوم در سال 2017.

شاهین بهترین فصل بود به عنوان یک تازه کار, زمانی که او 12 عبور برای 127 متری و سه touchdowns در 13 بازی. بیش 2018 و ’19 فصل او بالغ بر 14 جلب بیش از 14 بازی.

خرس اساسا او را تعطیل فصل گذشته پس از هفته 9 بازی در برابر عقاب.

که این تیم هر کاری کردم در بازگشت شاهین تعجب است. او به نظر می رسد شانس کمی برای ساخت فهرست در این فصل و به هزینه خرس $1.9 میلیون حقوق و دستمزد-کلاه فضا.

او را به پایین به عنوان یکی از بدترین پیش نویس میدارد از مدیر کل Ryan سرعت حرفه ای. او تصمیم گرفت شاهین 45 کلی آن در همان سال او به داد و ستد تا به میچ Trubisky در شماره 2 — و او هرگز ثابت می شود یک NFL کالیبر بازیکن. هنگامی که او مجروح او بی اثر بود.

“هنگامی که او را با بازی ما رو دوست داشت که آنچه که ما را دیده اند” سرعت گفت: شاهین در پایان فصل گذشته. “او فقط نه آن را خارج وجود دارد به اندازه کافی بلند.”

سرعت شروع به تلاش برای اصلاح این پیش نویس خانم تقریبا بلافاصله پس از امضای رایگان agent تنگ پایان Trey برتون به چهار سال 32 میلیون دلار معامله یک سال بعد. پس از این تیم قطع برتون این offseason با یک مرده کلاه ضربه از $7.5 میلیون, سرعت, پیش نویس نوتردام تنگ پایان کول Kmet با اولین انتخاب از پیش نویس در شماره 43 به طور کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de