بزرگ townhomes منفعل طراحی خانه در ارائه اسکاگن

Category: ونکورسان Comments: No comments

خیابان هشتم گروه توسعه آخرین پروژه اسکاگن در کوکیتلام: پنجاه و دو و سه و چهار اتاق خواب townhomes در اندازه گرفته از 1,653 sq. ft. به 2,083 sq. ft. که در آینده proofed ” از طریق پیشرفته استانداردهای زیست محیطی.

این اسکاگن توسعه در کوکیتلام خواهد بود متشکل از پنجاه و دو و سه و چهار اتاق خواب townhomes در اندازه گرفته از 1,653 sq. ft. به 2,083 sq. ft. و ساخته شده در دو مرحله ، PNG

به عنوان مترو ونکوور مسکونی بازار همچنان به تکامل و توسعه دهندگان در صورت ثابت چالش شناسایی و ساخت و ساز مسکن جدید محصول که نیازهای خانواده های جوان که outgrown محل سکونت اما نمی خواهید هزینه های تعمیر و نگهداری و یا از خانه های تک خانواده.

خیابان هشتم گروه توسعه Ltd. و صاحب آن اد Kolic در حال پیدا کردن موفقیت با رویکرد خلاصه شعارهای “upsize خانه خود” و “upsize زندگی خود را.” این شرکت با هدف پاسخگویی به نیازهای جوان در حال رشد خانواده به دنبال یک رده جدید از صفحه اصلی: چیزی بزرگتر از یک و دو خوابه محل سکونت اما مقرون به صرفه تر و قابل کنترل تر از نگهداری-سنگین تر و تک خانواده خانه. Kolic جدیدترین پروژه—اسکاگن در کوکیتلام—همچنین وعده داده است که خود را بزرگتر سه و چهار اتاق خواب townhomes که “آینده proofed” از طریق پیشرفته استانداردهای زیست محیطی نیز نجات مردم پول—مقدار زیادی از آن. وجود دارد 14 سه خوابه خانه و 12 چهار خوابه واحدهای ساخته شده در هر یک از دو فاز.


در آشپزخانه دستگاه بسته شامل 30 اینچ بلمبرگ الکتریکی محدوده 30 اینچ KitchenAid پایین کوه یخچال یکپارچه بلمبرگ ماشین ظرفشویی و یک فابر کشویی محدوده هود.

PNG

“نمونه townhome می آید در 1,350 فوت مربع در حالی که اسکاگن خانه های محدوده بین 1,650 فوت مربع و 2,030 فوت مربع” Kolic گفت. “ما این را به عنوان” از دست رفته وسط بین موجود انتخاب محل سکونت و سنتی مدل townhome و خانه های تک خانواده. در این نقطه قیمت (از $929,900 برای سه اتاق خواب و $1,019,900 برای چهار اتاق خواب) شما در واقع می تواند در خرید یک 50 ساله تک خانواده خانه است که نیاز به تعمیرات اساسی عمده ای و سرمایه گذاری از $250 ، 000 است. بنابراین اسکاگن نیازهای مردم که می خواهند شیوه زندگی شهری و می خواهید یک خانه اما نه تعمیر و نگهداری از خانه های تک خانواده.”

اندازه بزرگتر خانه ها فقط یک تفاوت می گوید: Kolic که شرکت به خود می بالد که یکی از کانادا پیشرو منفعل خانه سازندگان. اسکاگن را منفعل خانه طراحی شامل ویژگی های از قبیل دو معمولی و عایق ضخامت به R40 ارزش های سه گانه-لعاب ویندوز گرما بازیابی سیستم تهویه بدون پل حرارتی که از طریق آن گرما از دست داده است و مهر و موم شده ساخت و ساز.

“ما آن را یک عملکرد بالا ساختمان با منفعل طراحی خانه. این یک حق بیمه ساختمان یک ساختمان های لوکس. لوکس با تمرکز بر اتمام پایان بالا است که شما ممکن است یا ممکن است نیاز به. با منفعل خانه شما در حال گرفتن کاهش هزینه های انرژی و آرام خانه راحت است که سالم است.”

Kolic می گوید وجود دارد که 80 درصد صرفه جویی در کاهش حرارت. “این مفهوم است که به طور موثر مانند قرار دادن در پایین ژاکت گرم نگه دارید. اگر شما نمی از دست دادن گرما, شما لازم نیست که دوباره آن را ایجاد کنید.”

دو عایق کاری کف و پشت بام معنی است که حرارت در حال حاضر در این واحد می تواند دوباره دستگیر شده از طریق بازیابی حرارت هواکش در حالی که کیفیت هوا نگهداری می شود توسط یک ثابت جدید تامین هوای تازه, او گفت:. این خانه ها نیز گاز گلخانه ای رایگان از طریق استفاده از برق baseboards و آب گرم مخازن بر اساس پمپ حرارتی فن آوری است. “اساسا ما آینده خود را تصحیح صفحه اصلی” Kolic گفت.

اسکاگن به نام بعد از دانمارک شمالی شهر و این کشور تعهد به حفاظت از انرژی است و بسیاری از مزایای دیگر برای رفتن آن. واقع در کوکیتلام آن است که فقط 12 دقیقه پیاده روی به Burquitlam ایستگاه در Skytrain را همیشه سبز خط و فقط یک پیاده روی 20 دقیقه ای به Lougheed ایستگاه در هزاره خط. همچنین دسترسی آسان به بزرگراه 1. Burquitlam یک آمالگام برنابی و کوکیتلام نیز یک محله است که تحت یک خوش آمدید, تغییر و تحول است اما هنوز بیش از سهم خود را از سنتی پارک ها و خوبی در نظر گرفته ابتدایی و دبیرستان.

در داخل خانه ها وجود دارد دو فلکس مناطق. این اولین بار است که یک 200 فوت مربع اتاق وارد شده و از پارک خودرو در زیر زمین است که می تواند مورد استفاده برای ذخیره سازی, اتاق ورزش یا کارگاه. در طبقه بالای سه سطح زندگی است فضایی است که می تواند حفظ شود به عنوان یک باز دن و یا تبدیل به یک اتاق خواب کودک در مجاورت مجموعه.


این حمام ensuite در اسکاگن را او و او را غرور شیشه ای فریم لس-محصور شده با ثابت و متحرک سر دوش و اختیاری ارتقاء به یک وان-دوش دسته کوچک موسیقی جاز.

PNG

تمام خانه های جلو و عقب درهای باز بر روی پاسیو. خانه ویژگی های انعطاف پذیر وینیل-تخته کف و در پایین و سطح اصلی و نرم پشم فرش در دو سطح فوقانی. هر خانه می آید با یک 27-inch side-by-side انباشته گرداب انرژی-کارآمد واشر و شومینه ventless پمپ حرارتی خشک کن.

در آشپزخانه دستگاه بسته شامل 30 اینچ بلمبرگ الکتریکی محدوده 30 اینچ KitchenAid پایین کوه یخچال یکپارچه بلمبرگ ماشین ظرفشویی و یک فابر کشویی محدوده هود. ارتقاء اختیاری در دسترس هستند از جمله 32 اینچ Fisher & Paykel پایین کوه یخچال 30 اینچ, Fulgor, میلان فر دیوار و 30 اینچ, Fulgor, اجاق القایی. وجود دارد, مدرن, مسطح پانل سفارشی cabinetry در مات ورقه ورقه و یک جزیره است که همچنین به عنوان یک نوار صبحانه. سیاه, وسایل لوله کشی به جای کروم آنهایی که انتخاب شده اند برای یک نگاه مدرن تر.

در اتاق خواب master suite به اندازه کافی بزرگ است برای اندازه تخت پادشاه و پیاده روی در گنجه. این حمام ensuite نیز جادار با او و او غرور شیشه ای فریم لس-محصور شده با ثابت و متحرک سر دوش و اختیاری ارتقاء به یک وان-دوش دسته کوچک موسیقی جاز. غرفه دوش همچنین دارای یک عملی دیوار تو رفتگی در دیوار برای نگه داشتن لوازم آرایش. اکثر ensuites همچنین به باز کردن پنجره و نیز وجود دارد یک اصلی-سطح پودر اتاق.


در خارج از خانه مشترک در اسکاگن خواهد بود یک تراس و barbeque منطقه و زمین بازی کودکان.

PNG

این پروژه همچنین ویژگی های یک “مشترک خانه” 1600-مربع-دو طبقه ملایمت ساختمان است که می تواند رزرو توسط صاحب خانه. در داخل یک برداشت میز با صندلی نیمکت و کامل سرآشپز برای تهیه مواد غذایی است. یک بچه دوستانه, سرگرم کننده فضا ویژگی های بزرگتر از اندازه کیسه لوبیا صندلی مدولار صندلی و مشاهده تلویزیون با اتصال بلوتوث. نیز وجود دارد یک شافل منطقه با استفاده از کتاب ها و بازی ها در حالی که یک نیم اشکوب ویژگی های صمیمی نوار منطقه و خواندن گوشه. در خارج از خانه مشترک است و یک تراس و barbeque منطقه و زمین بازی کودکان.

ویژگی های اختیاری شامل ارتقاء تهویه مطبوع و شخصی EV شارژر در صاحب خانه پارکینگ غرفه. پارکینگ زیرزمینی نیز شامل فضا برای ماشین سگ شویی.

اسکاگن, Coquitlam

پروژه آدرس: 606 پرورش Ave. کوکیتلام

محدوده پروژه: پنجاه و دو و سه و چهار اتاق خواب townhomes در اندازه گرفته از 1,653 sq. ft. به 2,083 sq. ft. و ساخته شده در دو مرحله ، واقع در فاصله پیاده روی به همیشه سبز و هزاره Skytrain ایستگاه های احیا Lougheed بازار و خرید محلی, تفریح و مدارس.

قیمت: سه اتاق خواب از $929,900; چهار اتاق خواب از $1,019,900

توسعه دهنده: خیابان هشتم گروه توسعه

معمار: سنگ بنای معماری

طراحی داخلی: پورت + چهارم

فروش مرکز: 1071C Ridgeway خیابان کوکیتلام

مرکز ساعت: ظهر تا 5 بعد از ظهر شنبه از طریق شنبه (بسته پنج شنبه و جمعه)

فروش تلفن: 604-931-2283

وب سایت: skagencoquitlam.com

تکمیل: تابستان 2022

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>