ایلینوی مجلس Michael J. Madigan و چند تن از نزدیک ترین متحدان سیاسی به نام جدید فدرال حکم به دنبال پرونده در سابق ComEd لابی و کار مشاوره برای کوچک حومه جنوب شیکاگو سان تایمز آموخته است.

قابل توجه تمرکز احضاریه توسط ریموند T. خوب دیرین مبارزات کارگران برای Madigan جنوب غربی طرف سازمان دموکراتیک است که یک “پیمانکار مستقل” برای روستای Merrionette Park در سال 2015 با توجه به سوابق و مصاحبه.

تحویل داده شده توسط یک عامل IRS و مورخ جمعه حکم می پرسد Merrionette Park مقامات برای نسخه از قرارداد با, به عنوان به خوبی به عنوان فاکتورها “و پرداخت سوابق از جمله اما نه محدود به سوابق که توضیح هدف(ع) و محصول کار است که برای آن پرداخت شده بود, سوابق نقل و انتقال سیم کپی چک (جلو و عقب) و/یا سوابق پرداخت پول نقد است.”

این حکم همچنین می پرسد که توسط 4 مارس ایجاد کرد مقامات نوبه خود بیش از همه “مکاتبات با و یا دیگر ارتباطات (مانند پیام های ایمیل داخلی) مستند ارتباطات با, Michael Madigan, مایکل McClain, تیموتی Mapes, Kevin Quinn و/یا مارتی کوین.”

پرونده هنوز در حال جمع آوری و در عین حال از تحویل به مقامات فدرال با توجه به ایجاد وکیل برت Odelson که در آن گفت: به نظر نمی رسد در این مرحله است که هر کسی در این روستا چیزی اشتباه است. “اگر وجود دارد هر چیزی وجود دارد آن را در ری خوب است.”

McClain یکی از Madigan طولانی ترین نزدیکترین مشاوران که همچنین به عنوان یک لابی گر برای ComEd و به تازگی گفته WBEZ که ماموران فدرال خواسته او را به همکاری در تحقیقات خود تعمق به ComEd و رابطه آن با قدرت سیاسی کارگزاران. در این مصاحبه McClain پیشنهاد او نبود همکاری.

مایکل McClain
سوابق دولت

که بررسی این است که با تمرکز, حداقل, در بخش, در مورد اینکه آیا Madigan قرار دادن بازو روی ابزار های غول پیکر – که قوه مقننه را تنظیم می کند – به استخدام برخی لابی که پس از آن کم و یا هیچ کار.

Mapes شد Madigan قانونی رئیس ستاد تا زمانی که او سرنگون شد در سال 2018 در میان شکایات در مورد قلدری و اذیت و آزار نسبت به رفتار دولت کارگران است.

Kevin Quinn نیز مجبور شد تا از نقش خود به عنوان یک سیاسی عمل برای Madigan پس از او متهم شد که بارها و بارها اذیت و آزار جنسی یک underling.

کوین برادر Ald. مارتی کوین نشان دهنده Madigan 13th بخش در شورای شهرستان.

“این یک شگفتی به او و او هرگز تماس با هر کسی” سخنگوی مارتی کوین گفت.

Ald. Marty Quinn (13th) attends the Finance Committee meeting before the full Chicago City Council meeting at City Hall in June 2019.
Ald. مارتی کوین (13) اجلاس کمیته مالی جلسه قبل از کامل شیکاگو جلسه شورای شهر در تالار شهر در ژوئن 2019.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

یک Madigan سخنگوی نمی تواند نظر رسیده است.

رسیده روز شنبه توسط یک خبرنگار خوب گفت: “با تشکر از شما برای تماس, اما من نمی خواهم به اظهار نظر. با تشکر از شما.”

خوب است در حقوق و دستمزد برای Madigan-اجرای سازمان های سیاسی پس از سال 2006 با توجه به ایلینوی دولت هیئت مدیره از انتخابات سوابق نشان می دهد که او پرداخت بیش از $4,500 پس از آن.

شروع در سال 2015 او به عنوان یک “پیمانکار مستقل” برای Merrionette Park حومه در لبه دور باد از جنوب غرب با جمعیت کمتر از 2000 نفر.

به تازگی بازنشسته شهردار حومه دنیس مگی گفت: خوب بود به عنوان مشاور استخدام برای کمک به او را با “توسعه کسب و کار” در میان کارهای دیگر.

پرسید که چه فدرال به دنبال او از طریق تلفن گفت: “من هیچ نظری ندارم من هیچ ایده چه چیزی در با اشعه خوب است.”

Ray Nice
ری خوب
سوابق شهرستان

اما مگی اصرار داشت که نه خوش و نه خود مردم عضلانی او را به استخدام و خوب که تکمیل هر کار او را به انجام استخدام شد. “او آره تا آنجا که من می دانم” مگی گفت.

چگونه مگی آمده به استخدام خوبی استفاده می شود که کار در آشپز شهرستان ضبط اسناد دفتر ؟

“من استفاده می شود به گلف با او” با توجه به مگی که در خدمت به عنوان حومه شهردار برای بیش از 20 سال است.

مگی جایگزینی شهردار خوزه بهترین nevarez گفت: خوب به پایان رسید کار خود را برای روستا در ماه دسامبر در حالی که مگی بازنشسته در پایان ژانویه و بهترین nevarez در زمان بیش از Feb. 1.

با اشاره به حکم, بهترین nevarez گفت: “ما آن را کردم و ما مطابق.”

پس از خروج او county کار خوب شد ComEd لابی به گزارش باشگاه شهر شیکاگو رهبر Jay Doherty که او نیز یک ComEd لابی به عنوان WBEZ گزارش در ماه دسامبر. خوب متوقف است که لابی کار پس از ماموران فدرال بازدید, شهرستان, باشگاه, دفاتر ایستگاه رادیویی گزارش شده است.

Doherty نزدیک بود دوستان با Ald. ادوارد برک (14) بود که متهم در سال 2019 با تلاش برای گرفتن یک برگر کینگ صاحب حق رای دادن را به استخدام خود در شرکت خصوصی قانون. این معلوم نیست که آیا این پرونده مربوط به یکی مربوط نیس اما هر دو به نظر می رسد شامل همان هیئت منصفه و همچنین به عنوان حداقل یک دادستان است.

همچنین مشخص نیست که آیا این حکم در Merrionette Park مربوط به سراسیمگی از بهره فدرال در جنوب غربی حومه شهر که در آن ماموران فدرال شده اند به دنبال به, در میان چیزهای دیگر, آیا بازده کمک کرده و منجر به نصب و راه اندازی از نور قرمز دوربین. Merrionette Park اما هیچ نور قرمز دوربین.

کمک: Jon Seidel

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im