صحبت های حقیقت به قدرت, مرکز شهر, Eastside مدافع کارن بخش پنجه نرم می کند برای افرادی که به گوش دادن

Category: ونکورسان Comments: No comments

47-در سال یک قرارداد با شهرستان برای ارائه کمک در امن مواد مخدر-عرضه اصلاحات فقر-برنامه کاهش و محله امن تر است.

کارن بخش مواد مخدر است-کاربری که دارای یک قرارداد با شهر ونکوور به توصیه در مبارزه با مواد مخدر, سیاست پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد مخدر-تامین ایمنی و کاهش فقر در مرکز شهر Eastside که در آن او زندگی می کردند از سال 2008. نیک PROCAYLO / PNG

کارن بخش احتمالا مناسب نیست مشخصات خود را از یک مرکز شهر Eastside مواد مخدر کاربر.

او را شلاق هوشمند فصیح پرشور و با شهر ونکوور اما پس از آن همه مشخصات هر کاربر در DTES است که احتمالا بد آگاه است.

“حتی گاهی اوقات با من تعامل با محققان مواد مخدر-نوع سیاست یا پزشک انواع آنها مانند ‘که خوب است اما ما پزشکان” و من بگو: نگاه ما در واقع تلاش برای انجام همان چیزهایی که در اینجا لطفا نمی پت من در ارسال من در راه من.’ آن را بسیار خسته کننده است. صحبت کردن پایین infantilizing فرض بر این است که آنها می دانند که چه چیزی بهترین را برای ما واقعا یک بخشی از مشکل در این محله به طور کلی.

“به وضوح وجود دارد قطع ارتباط بین آنچه ارائه شده و آنچه را لازم است.”

بخش تا به حال قرارداد با شهرستان برای بیش از یک سال و مشاوره در سیاست مواد مخدر, مواد مخدر و تامین ایمنی و مصرف بیش از حد واکنش کاهش فقر و راه برای دریافت پیام در مورد مصرف مواد مخدر به کار با ونکوور کارکنان شهرستان که در برخورد با سیاست های اجتماعی است.

او ارتباط موثر برقرار کردن با سیاستمداران شده است یک عضو هیئت مدیره با ونکوور شبکه از مصرف کنندگان مواد مخدر است که یک حامی قوی برای جرم زدایی بنابراین کاربران فقط می دانم آنچه آنها در حال گرفتن در خود مواد مخدر شده است و داوطلب مشاور سیاست به B. C. مرکز کنترل بیماری.


کارن بخش مواد مخدر است-کاربری که دارای یک قرارداد با شهر ونکوور به توصیه در مبارزه با مواد مخدر, سیاست پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد مخدر-تامین ایمنی و کاهش فقر در مرکز شهر Eastside که در آن او زندگی می کردند از سال 2008.

نیک PROCAYLO / PNG

بخش نمی شروع به استفاده از خودش تا اواسط 30s. متولد در همیلتون او زندگی می کردند برای یک بار در هالیفاکس قبل از تعویض سواحل در سال 1999 در سن 26. او در مورد مطالعه تاریخ در دانشگاه کلمبیا شد و یک هنرمند در گالری جاشی یک هنرمند-اجرای مرکز با شعار ‘هنر وسیله ای برای زنده ماندن است.’

اما او نیز در یک کوکتل از تجویز داروهای روانپزشکی که به نظر نمی رسد به انجام هر گونه خوب است. در واقع آنها ساخته شده او احساس خودش نیست مانند او تا به حال یک لحظه از وضوح و با بهره گیری خودش را برای سال. او تا به حال انجام یک کمی از تفریحی استفاده از کوکائین در طول سال اما در آن نقطه در سال 2008 او شروع به سیگار کشیدن کراک کوکائین به طور منظم. بی خانمان ها برای یک زن و شوهر از سال ها او را به مسکن اجتماعی در سال 2010 و فقط تبدیل 47 هفته گذشته است.

بخش خیابان cred و چشم بر روی زمین به هشدار شهرستان به چیزهایی که آن را هیچ راهی برای دانستن در مورد در غیر این صورت.

“همه چیز interconnects,” او گفت:. “این عجیب و غریب به فکر می کنم اما چیزهایی که ممکن است اتفاق می افتد در اینجا است که اثرات موج دار شدن که بزرگ هستند و هیچ راهی وجود دارد برای این شهر به واقع می دانم که در مورد برخی از این چیزها.”

برای مثال چک-تجاری جایی که تا به حال شده است در اطراف برای بیش از 20 سال در Hastings Street ناگهان بسته شد برای یک روز. بنابراین در حال حاضر بدون هشدار وجود دارد هیچ جایی برای بسیاری از مردم به پول نقد و رفاه خود را چک.

“این ایجاد هرج و مرج” بخش گفت. “مردم تا به حال هیچ ایده که در آن برای رفتن.”


کارن بخش مواد مخدر است-کاربری که دارای یک قرارداد با شهر ونکوور به توصیه در مبارزه با مواد مخدر, سیاست پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد مخدر-تامین ایمنی و کاهش فقر در مرکز شهر Eastside که در آن او زندگی می کردند از سال 2008.

نیک PROCAYLO / PNG

بانک ها اغلب یک گزینه نیست. برای یک چیز, بسیاری از مردم نمی باید شناسایی و یا حداقل مناسب ID. و پس از آن وجود دارد BMO حادثه که در آن یک بومی پدربزرگ و 12 ساله نوه بودند دست به دستبند توسط پلیس ونکوور Dec. 20 پس از یک کارمند بانک رشد مشکوک بود چرا که وجود 30.000 دلار در حساب خود.

“مردم می گویند كه چرا آنها باید یک حساب بانکی ؟” و من فکر می کنم آن را به خوبی نشان داده شده که چرا مردم ندارد و حساب های بانکی به جنجال در BMO. مردم لازم نیست که حساب های بانکی به دلیل آنها نمی خواهند به قرار داده تا با چیزهای مانند این که” بخش گفت.

نه لزوما که مردم دست به دستبند, اما آنها تحت درمان با همان عدم توجه بخش گفت: “آنها در حال درمان مانند آنها نه خوش آمدید به راه رفتن در پس آنها نیست.”

او با دیدن جوانتر و جوانتر زندگی مردم در پیاده رو. آنها باید به گوش شما نمی توانید فرض کنیم همان شرایط که به رهبری او را به وجود آورده و آنها وجود دارد.

این DTES است غلظت بدبختی او گفت:.

پرسید: اگر او تا به امید او تلاش برای پاسخ به. بله او دیده می شود پیشرفت های کوچک اما وجود دارد خیلی بیشتر است که باید انجام شود.

“آن بوده است تا افزایشی چیزهایی که انجام” بخش گفت. “این دل من می شکند. ما را هم ندارد.”

[email protected]

twitter.com/gordmcintyre

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>