ورزش انگلستان آگهی ‘#StayInWorkOut’ جنبش به استرالیایی ها فعال تر در مستند

نمایش نابغه راه مردم جا ماندن در طول مستند حتی جهانی همه گیر را متوقف ورزش انگلستان از انجام آن – منجر به یک حرکت در اطراف ورزش.

در پاسخ به این بینش است که 38 درصد از بزرگسالان در انگلستان انجام داده اند کمتر فعالیت بدنی یا ورزش در هفته گذشته در مقایسه با معمولی هفته قبل از اجتماعی فاصله, ورزشی, انگلستان امیدوار است برای الهام بخشیدن به مردم بیشتر به دریافت فعال در طول مستند.

در ابتدای مستند ورزشی انگلستان و آن را تبلیغ آژانس FCB دوزخ قرار دادن یک تماس به اسلحه – دعوت عمومی برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را و پیوستن به جنبش های آنلاین با استفاده از هشتگ #StayInWorkOut.

این کمپین با هشتگ بوده و نزدیک به 13000 بار پس از مبارزات انتخاباتی رفت و در پایان ماه مارس است و تخمین زده می رسیده اند تقریبا 150 میلیون کاربر در توییتر به تنهایی.

مواد گردآوری از این تماس استفاده شده است در یک, نشاط بخشی, فیلم با حمایت وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه ای و ورزشی (DCMS) و با بودجه ملی قرعه کشی.

در حالی که قبلی ورزش انگلستان مبارزات با دقت اشاره کردن مخاطبان خاص, ‘#StayInWorkOut’ با هدف رسیدن به یک گسترده مخاطبان ملی در سراسر سن و جنس است.

آن را همراه با محتوای آنلاین حمایت از افرادی که می خواهید به فعال شدن با فرزندان خود و بیش از 70 به عنوان به خوبی به عنوان تبلیغات رادیو ابراز شده توسط Mel Giedroyc زبان انگلیسی کمدی دو مل و سو.

بحث در مورد راه اندازی کمپین, تیم Hollingsworth, ورزشی, انگلستان رئیس exec گفت: “فعال نگه داشتن هرگز مهم تر بوده است هنگامی که شما در نظر عمیقی مزایای آن می تواند برای ما سلامت روانی و جسمی خوبی بودن. ما در راه اندازی این آگهی امروز به جشن همه راه های گوناگون عمومی حفظ شده است فعال چه در خانه و با خانواده خود و یا به تنهایی و به کمک مردم احساس متصل از طریق یک مشترک شادی در حال حرکت است.

“ما در حال حاضر در فاز دوم از مستند و ما از مردم می خواهم برای ادامه به احساس می کنید الهام گرفته به طوری که خستگی نمی کند مجموعه در بسیار شبیه ما می بینیم بعد از ژانویه. مردم را در ارتباط با فعالیت تا به حال به تغییر به عنوان ورزشگاه و باشگاه های ورزشی تعطیل هستند و ما ماندن در خانه بیشتر است. ما با هدف نشان می دهد که ممکن است به فعال ماندن و حتی به دست آوردن عادات جدید بدون توجه به سن شما و یا پس زمینه. ما می خواهم مردم را تشویق به پیوستن به این جنبش به اشتراک گذاری مطالب خود را با استفاده از ” #StayInWorkOut و چک کردن وب سایت به صورت رایگان تمرین نکات.”

اضافه کردن به این شارون Jiggins معاون اجرایی رئیس جمهور در FCB دوزخ گفت: “به عنوان کشور مستند در ادامه این باور نکردنی است برای دیدن پاسخ های عمومی به مبارزات انتخاباتی. ورزش مهم است برای هر دو جسمی و روانی و, این فیلم های جشن های مبتکرانه و گاهی راه های غیر معمول از فعال ماندن است. در طول سال ها کار ما برای ورزش انگلستان به رسمیت شناخته شده خود را برای تمرکز بر مصاحبه واقعی مردم و امید ما این است که ما ‘#StayInWorkOut’ قهرمانان را الهام بخش بسیاری از دیگران حرکت کنید.”

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de