ورزشی شبکه’ بازی های کلاسیک هستند اما چک کردن یوتیوب گنج

من تا به حال یک معاون در حال رشد است. یکی از گران قیمت. هر زمان که من راه می رفت به فروشگاه من مطمئن ساخته شده به تصویب از طریق الکترونیک بخش به بررسی در موجودی. اگر آن را یک فروشگاه الکترونیک, من می خواهم سهام. آن را به یک نقطه که پدر و مادر من تا به حال به درخواست “فقط چگونه بسیاری از شما نیاز دارید؟”

از شما بپرسم ؟

نوارهای VHS.

برای کسانی که نا آشنا با راههای دیر 1900s آنالوگ ضبط ویدئو صفحه اصلی سیستم نوار کاست ضبط شده تلویزیون را نشان می دهد از طریق یک دستگاه و یا تصویری ضبط کاست. ضبط مشکل برای برخی از. اگر مردم نبودند موجود به آمار دکمه ضبط آنها تا به حال برای تنظیم تایمر به صورت دستی.

آن می تواند سنگین. فکر می کنم دانیل استرن شخصیت فیل در سال 1991 فیلم “City Slickers” که نمی تواند درک روند و با وجود تلاش های بیلی کریستال شخصیت میچ آنها به عنوان جمع گاو.

“او نیست ، او هرگز آن را دریافت” فریاد زد: اد, بازی های برگزار شده توسط Bruno Kirby. “این چهار ساعت. گاو می تواند نوار چیزی در حال حاضر.”

من تا به حال آن را بسیار خوب است و من قرار دادن مهارت به کار می کنند.

ضبط ورزشی.

برخی از من ثبت شده بود چون این یک بازی بزرگ است. دیگران من ثبت شده چون من وجود دارد. من که برای یک زن و شوهر از دلایل. 1. اگر چیزی وحشی و دیوانه اتفاق افتاده است, من می خواستم که قادر به تماشای دوباره آن را. 2. به عنوان یک ورزشی-رسانه nerd, من می خواستم به شنیدن گوینده به نام به عمل است.

همه کسانی که بازی مورد نیاز نوار. اما من رسیدن به یک نقطه که در آن به اندازه کافی به اندازه کافی بود و من شروع به مداخله بیش از بازی با دیگران است. من هنوز لگد زدن خودم برای پاک کردن یک متس-بازی توله در ماه اوت سال 1984. شما را دیده اند 10 ساله من وقتی که ستاره شرق دوربین نشان داد یک چپ دست خمیر.

اما من هنوز هم مجموعه ای زیبا و پنج سال پیش من تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاری آن را با جهان در یوتیوب. من دیدم دیگران بی شماری انجام همان و نمیفهمد طرفداران را به اتهام خروج از آن. بدون پرداخت هزینه ،

این روزها ما فقط تماشای بازی های قدیمی است. با ورزش جهان در انتظار نگه داشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ورزشی شبکه در حال فرو بردن به آرشیو خود را برای جلب رضایت طرفداران گرسنگی برای بازی. نه هر کس علاقه مند است در قسمت های تکراری اما مخاطبان آن است.

NBC Sports شیکاگو نمایش گاو بازی از خود را سال 1996 عنوان NBA اجرا و Blackhawks بازی از سال 2010 جام استنلی را اجرا کنید. روز پنج شنبه در شبکه شروع به پخش یک صف از 70 White Sox بازی از سال 2005 مسابقات جهانی اجرا شود. خیمه های ورزشی شبکه پخش کلاسیک توله بازی و نشان دادن تمام postseason پیروزی از 2016 سری جهانی اجرا شود.

ملی شبکه ها به آن بیش از حد. پس از انعقاد “هاکی هفته در آمریکا” در روز یکشنبه شامل کلاسیک بازی NHL اخیر, قدیمی, NBC Sports, شبکه آغاز خواهد شد “فوتبال هفته در آمریکا” روز دوشنبه نشان به یاد ماندنی “یکشنبه شب فوتبال” بازی از زمان آغاز آن در سال 2006. CBS Sports, شبکه پخش, پیر NCAA بازی مسابقات و لیگ-اجرای کانال در حال پخش کلاسیک بیش از حد.

اما اگر شما به دنبال برای برخی از under-the-رادار شیکاگو کلاسیک نگاه من در یوتیوب.

اولین نوشته من نادر تلویزیونی شاهین بازی از شیکاگو ورزشگاه که به پخش در ماه ژانویه 1989. (من ضبط شاهین بازی های خانگی به این دلیل که آنها به عنوان دیده می شود به ندرت به عنوان Hawks فنجان در آن زمان است.) حتی نادر بود حریف: دینامو ریگا از اتحاد جماهیر شوروی بود که در تور ایالات متحده به عنوان بخشی از “قدرت فوق العاده Face-Off” سری. پت فولی و دیل Tallon به نام آن برای SportsChannel امریکا در SportsVision.

بعد تا بود توله 1989 خانه, درب بازکن, در برابر فیلیز هیجان انگیز بود که شروع یک بخش-عنوان اجرا شود. بعد من نوشته شده متمسک در برابر Expos در مونترال. هر دو برنامه البته در WGN با هری Caray و استیو سنگ در تماس است.

گاهی اوقات بهترین ضبط شد حداقل انتظار می رود. در یک بعد از ظهر دوشنبه در ماه اوت سال 1993 من در رفت و دزدان دریایی-بازی توله در زمینه انوری با دوستان. بنابراین من VCR. من نمی توانستم آن شناخته شده اند, در آن زمان, اما من تا به حال ثبت یوتیوب طلا.

این بازی شامل plunkings, ejections یک نیمکت-پاکسازی و جدال های جیم لیلند سخنرانی دراز وشدیداللحن و 12-10 توله برنده شوید. این ویدئو با ششمین دور زمانی که نزاع و جدال رخ داده است دوم من است-اکثر فیلم محبوب با 859,000-به همراه نمایش است. (No. 1 یک 4½ دقیقه برجسته من ویرایش از سامی Sosa خانه اجرا می شود در بازی های 1 و 2 از سال 2003 حذفی سریال برابر Marlins — 1.2 میلیون!)

من دوره سوم از Blackhawks باز گشت در برابر بال قرمز در مرکز متحده در ژانویه 1996 در فاکس (منهای درخشان جن). فولی و میکی ردموند به نام آن. هاوکز ازمایش کرده 4-0 رهبری 5-4 در تونی Amonte برجسته-حلقه هدف و به پایان رسید تا تساوی 5-5. بله, آن را به پایان رسید در یک کراوات.

وجود دارد یک نوتردام-DePaul بسکتبال بازی از سال 1992 در رووزمانت افق سال 1991 NHL همه ستاره بازی در ورزشگاه انوری اول هفتم-زمین باز یافته کشش بدون Caray در سال 1998 و گرد و خاکی بیکر و تونی لا تخصصی Russa جیغ در هر یک از دیگر در سال 2003.

تکان دهنده, من 6,870-plus مشترکین. که ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار به شما, اما آن را سرسام آور به من برای دیدن این پاسخ که آیا آن دیدگاه ها یا نظرات.

من نمی نیاز به یک دولت موظف به اقامت در خانه سفارش و یا به تعویق افتاد تقویم ورزشی به مطالعه کردن بازی های کلاسیک در یوتیوب. آن را گنجینه ای از آنها مانند Netflix برای ورزش است. من هنوز هم برخی از نوارهای VHS را از طریق رفتن. شاید من می تواند کمک برخی بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de