مهر تایید ؟ شیکاگو رای دهندگان تنظیم رکورد جدید برای رای توسط برنامه های کاربردی ایمیل برای انتخابات نوامبر

تقریبا 119,000 Chicagoans باید اعمال شده به ایمیل خود را در برگه های رای در ماه نوامبر تنظیم یک شهر جدید رکورد چهار ماه پیش از انتخابات عمومی در میان یک بحث ملی بیش از رای گیری توسط سیستم پست الکترونیکی است که چاله استدلال برای ایمنی در این بیماری همه گیر در برابر هشدارهای تقلب در انتخابات.

این 118,836 شیکاگو رای دهندگان که در حال حاضر اعمال می شود برای پست الکترونیکی-در برگه های رای که تقریبا معادل 11 درصد از کل تعداد Chicagoans که رای در انتخابات ریاست جمهوری مسابقه چهار سال پیش.

و انتخابات مقامات انتظار می رود این تعداد به نگه داشتن در حال رشد است.

“از اینجا آن را فقط یک ماده از دیدن چگونه به زودی شیکاگو رای دهندگان دو سه گانه و به احتمال زیاد quintuple پرونده های تعیین شده در ماه مارس سال 2020 و قبل از آن در ماه نوامبر سال 1944” لنس گاف مدیر اجرایی این شهرستان در انتخابات اقتدار در بیانیه ای گفت.

در مارس اولیه مورد 118,000 Chicagoans کاربردی برای پست الکترونیکی-در برگه های رای فقط به عنوان همه گیر بود و گرفتن نگه دارید در ایالت ایلینوی است.

پستها با کارت رای, رای توسط برنامه های کاربردی ایمیل و دیگر اطلاعات در این شهر سیستم خواهد شد به رای دهندگان از جولای 16 ژوئیه 28, جیم آلن سخنگوی هیئت مدیره شیکاگو کمیسیون انتخابات گفت: در یک ایمیل.

فشار به رای های ایمیل و برنامه های کاربردی بزرگ شهر دریافت است — ناشی از موقت گسترش دولت الکترونیکی-در رای گیری برنامه است که قانون به تصویب رسید در ماه مه و رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر به قانون امضا شده در ماه گذشته.

این لایحه بخشی از یک اتوبوس انتخابات بسته خواهد بود برای پرداخت در بخش فدرال COVID-19 امداد بودجه. یک نرم افزار برای رای دادن از طریق پست ارسال خواهد شد به هر رای دهنده که قبلا رای دادند-با-ایمیل یا که بازیگران در یک رای گیری در میزبانی 2018 2019 یا 2020. آن را نیز اجازه می دهد هر ساکن ایالت ایلینوی که پر از تغییر آدرس یا ثبت نام رای دهندگان نرم افزار بین مارس 17 اولیه و جولای 31 ارسال می شود یک رای-توسط-نرم افزار ایمیل.

جمهوری خواهان در ایالت ایلینوی — رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — ادعا رای گیری از طریق پست می تواند به افزایش احتمال تقلب انتخابات.

در طول بحث این لایحه در سنای استدلال آن را ایلینوی انتخابات بیشتر در معرض تقلب انتخابات و نام آن را غیر ضروری به عنوان دولت در حال حاضر دارای یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی. آنها استدلال می کنند که هر کسی که می خواهد یک پست الکترونیکی-در رای گیری در حال حاضر می توانید یک درخواست.

“آنچه ما نمی خواهیم در ایالت ایلینوی است یک قطعه از قانون پیش نویس بسیار سریع است که احتمالا نشده است به طور کامل بررسی که گذشت در وسط یک بحران است که باز کردن درب برای تقلب در انتخابات در سراسر ایالت ایلینوی” دولت ایالت Jason Plummer, R-ادواردزویل گفت: در آن زمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده به توییتر برای محکوم کردن ایمیل-و یا غایب رای. در یک صدای جیر جیر در ماه مه رئیس جمهور نوشت: “هیچ راهی وجود دارد (صفر!) که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود چیزی کمتر از قابل ملاحظه ای جعلی. جعبه پست الکترونیکی خواهد بود سرقت آراء خواهد بود جعلی و حتی به طور غیر قانونی چاپ و متقلبانه را امضا کردند. فرماندار کالیفرنیا ارسال برگه های رای به میلیون ها نفر از مردم هر کسی…..”

Marisel هرناندز رئیس هیئت مدیره شیکاگو انتخابات توضیح داد: این شهرستان در حال تلاش برای اطمینان از تامین امنیت انتخابات در دور نوشتن در خورشید بار است که هیئت مدیره سایت به شما اجازه رای دهندگان “پیگیری وضعیت برگه های رای خود” از طریق ایمیل و همچنین از طریق پردازش دوره یک بار از طریق پست رای بازگشت به هیئت انتخابات در میان دیگر اقدامات است که ارائه “بحرانی حمایت.”

“وجود بودجه برای تجهیزات حفاظت شخصی. وجود خواهد داشت دیگر رای گیری اولیه برنامه — هر دو تعداد روز و بیشتر weeknight ساعت — کمک خواهد کرد که هر دو ما در شخص رای دهندگان و کسانی که با استفاده از امن ما رها کردن جعبه” هرناندز گفت: در ژوئن نامه ای به خورشید بار. “به طور قابل توجهی اعلام Nov. 3 حالت تعطیلات به این معنی بیشتر اتاق های بزرگ در دولت امکانات در دسترس خواهد بود به انتخابات در روز رای گیری ، این تغییرات طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که همه ما از رای دهندگان ممکن است شرکت در ماه نوامبر در حالی که همچنین محافظت از سلامت خود را.”

کمک: Neal یرلی در اسپرینگفیلد.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *