استاندارد چارترد جشن یک دهه از اتحاد با Liverpool FC

استاندارد چارترد به راه اندازی یک کمپین برای جشن یک دهه همکاری خود را با باشگاه فوتبال لیورپول (LFC).

این کمپین توسط TBWA/سنگاپور ویژگی های موسیقی متن فیلم های ثبت شده توسط تولید کننده موسیقی و خواننده Astraea با یک تفسیر منحصر به فرد از LFC معروف سرود ‘you’ll Never Walk Alone’.

به گفته مدیر Rollo جکسون, کمپین را فیلم می پردازد ادای احترام به LFC را 700 میلیون طرفدار در سراسر جهان, گرفتن, احساس, امید, ناامیدی و خوشحالی طرفداران لیورپول در سراسر جهان را تجربه کرده است.

این فیلم به ضرب گلوله کشته شد در لیورپول و امکانات محلی Liverpudlians و همچنین گرفتن بناست مناظر و صداها در داخل و اطراف شهر از LFC بازیکن ترنت الکساندر-آرنولد نقاشی دیواری به صدا در ورزشگاه آنفیلد.

“لیورپول مسلما تزئین ترین باشگاه فوتبال به زبان انگلیسی, تاریخچه و ما مفتخریم که ایستاده بود به عنوان یک شریک این ده سال گذشته ، این فیلم نشانه یک نقطه عطف مهم در سفر است که نشان دهنده تعهد ما از بودن در اینجا برای خوب’ و جایگاه این باشگاه از طریق ضخیم و نازک” گفت: اما Sheller جهانی سر از نام تجاری و بازاریابی در استاندارد چارترد.

“رابطه ما می رود بالا و فراتر از آن حمایت – آن است که یک ارتباط مبتنی بر ارزش ها و میراث فرهنگی است که ما را قادر به ایجاد منحصر به فرد هدفمند لحظات برای مشتریان جوامع و طرفداران در سراسر جهان است.”

استاندارد چارترد شده است حامی اصلی Liverpool F. C. از سال 2010 خواهد شد گسترش به پایان 2022-2023 فصل ساخت آن دوم-طولانی ترین حمایت در مقابله LFC تاریخ است.

این بانک اعلام کرد راه اندازی ایستاده قرمز در سال 2018 به عنوان آن تجدید همکاری برای چهار سال دیگر به عنوان یک فراخوان به اتحاد جهانی LFC طرفداران در حمایت از این باشگاه ایجاد #StandRed جنبش است.

آن را قبلا با استفاده از فناوری هوشمند مانند مدولاسیون صدای مصنوعی تصاویر (AI) و computer-generated imagery (CGI) به جشن چه بوده است افسانه ای باشگاه فوتبال لیورپول مدیر باب پیزلی تولد 100 در 2019.

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im