استارباکس بسته شدن کافه-تنها فروشگاه حرکت می کند به درایو از طریق و تحویل در بحبوحه شیوع کروناویروس

Category: سانتایمز Comments: No comments

استارباکس است که تعویض به یک درایو از طریق و تحویل-مدل فقط برای دو هفته آینده شروع شنبه به عنوان آن را همچنان به تنظیم به تحول شیوع کروناویروس.

این شرکت گفته است که نگه داشتن مکان را انتخاب و در اطراف بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان و همچنین مجوز فروشگاه ها (آنهایی که در داخل فروشگاه های مواد غذایی مانند هدف و یا Safeway) باز است.

این شرکت قبلا اعلام کرده بود بسته شدن برخی از فروشگاه ها و تعویض به یک برو در پاسخ به دولت خواستار افزایش اجتماعی فاصله به کمک شامل COVID-19.

در نامه ای به کارکنان استارباکس معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شرکت با اداره کسب و کار Rossann ویلیامز گفت: کارکنان پرداخت خواهد شد برای 30 روز آینده که آیا آنها رفتن به فروشگاه و یا در خانه بمانند. به همین ترتیب این شرکت همچنین گسترش فاجعه پرداخت و می گوید آن را ادامه خواهد داد به ارائه سلامت روانی و بیمار پرداخت مزایای و همچنین به عنوان پشتیبانی مراقبت از کودکان.

“قدر از مدیریت از طریق این وضعیت تنها بزرگترین چالش بسیاری از ما با آن مواجه شده اند در طول عمر ما و من به طور مداوم نقل مکان کرد و با خود دلسوزی برای هر یک از دیگر مشتریان ما و جوامع ما در طول این فوق العاده دشوار زمان” ویلیامز نوشت: در این نامه است. “روزانه اخبار از دوستان و اعضای خانواده گذاشته شدن و بسته شدن کسب و کار ما نیاز به یک دیگر بیشتر از همیشه. ما نیاز به یک نوع متفاوت از شرکت است.”

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>