استارباکس باز کرده است یک جامعه در جاکارتا که این امید را به ارمغان خواهد آورد از آن “نیروی خوب’ استراتژی به اندونزی برای اولین بار.

استارباکس جامعه فروشگاه مدل سود-های کافه است که به بازگشت به موسسات خیریه فعال در جامعه آن واقع شده است. در حال حاضر این مدل زندگی در آمریکا و آسیا و اقیانوسیه تنها از نظر fo استارباکس شبکه جهانی است.

فروشگاه در جاکارتا Tanah Abang است که خانه را به یکی از جنوب شرق آسیا بزرگترین نساجی در بازارهای هدف خواهد برای خدمت به کودکان جامعه و کمک به محلی فرصت های توسعه حرفه ای از طریق مشارکت با محلی غیر دولتی سازمانهای (Ngo) و اندونزی کودکان خیابانی سازمان (ایسکو).

سارا تریلینگ معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس استارباکس آسیا و اقیانوسیه گفت: “اندونزی یک دیرینه و افتخار قهوه میراث فرهنگی داده است که فوق العاده خوش شانس برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان در سراسر جهان. یکی از مهم ترین کمک های استارباکس می تواند در بازگشت است که در خدمت به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر مثبت در جوامع ما در خدمت است.

“در طول سال ما همچنان به گسترش تعداد جامعه فروشگاه ها در منطقه از جمله تایلند و کره جنوبی و در حال حاضر اندونزی. ما مفتخریم که تعهد شرکای ما در منطقه نشان داده اند درست به ما ماموریت و ارزش های, برای آوردن مردم بیشتر و بیشتر جوامع با هم بیش از یک فنجان قهوه از طریق جامعه ما فروشگاه.”

فضایی که طول می کشد بیش از 250 متر را کامل کافه و همچنین به عنوان اتاق برای کارگاه ها و کلاس های.

یکی از سازمان های غیر دولتی Yayasan Sahabat Anak را با استفاده از مشارکت به مربی کودکان از سن مهد کودک و بالاتر به کمک به آنها را از طریق مدرسه. سازمان برگزار خواهد شد کلاس در استارباکس فروشگاه.

“ما به همکاری با استارباکس بیش از 9 سال به ارائه خدمات به کودکان در اندونزی با آینده روشن گفت: Dian Novita Elfrida رئیس Yayasan Sahabat Anak. “جامعه فروشگاه و تعامل فعال استارباکس همکاران و مشتریان تولید خواهد شد بسیاری از فرصت های جدید برای کودکان Tanah Abang. ما بسیار افتخار برای کمک به تحقق آینده ای روشن تر برای جامعه و فرزندان جاکارتا است.”

این اولین فروشگاه مفهوم در اندونزی به ارائه مدل های مختلف به آن فروشگاه های معمول. در 2019, Starbucks باز تعاملی قهوه پناهگاه در بالی به عنوان یک ادای احترام به این کشور مشهور فنی و لوبیا قهوه.

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de