StarHub تصمیم به توقف فعالیت بازاریابی در اطراف آن سالگرد 20th باشد و به جای اهدای $200,000 برای هدیه فقیرتر دانش آموزان دسترسی به اینترنت به طوری که آنها را می توان در خانه درس در طول یک مستند.

سنگاپور مبتنی بر سرویس دهنده اینترنت و تلویزیون, کسب و کار تصمیم گرفت که به جای استفاده از پول در بازاریابی صرف این امر کمک به یک علت خوب است. این شرکت اعلام کرد که ابتکار در آن کانال های رسانه های اجتماعی امروز است.

این صندوق علاوه بر StarHub مراقبت Covid-19 صندوق که در آن اعلام کرد یک صندوق برای کمک به کوسن تاثیر coronavirus در بهداشت و درمان کارکنان, بیماران, کاهش-درآمد سالمندان در اجاره آپارتمان و خانواده های کم درآمد.

StarHub ارشد اجرایی پیتر Kaliaropoulos گفت: “20 سال پیش ما راه اندازی شد StarHub در سنگاپور و منادی ورود بی سابقه ای رقیب که تعریف و بالا مشتری مداری و نوآوری در اطلاعات-ارتباطات و رسانه ها میباشد. 2020 یک نقطه عطف در سال StarHub; یک زمان برای ما برای بیان قدردانی ما را به تمام مشتریان و کارمندان که منجر به ایجاد یک شرکت مرجع و یکی از بهترین برندها در سنگاپور است. در زمانی که افراد کسب و کار و اقتصاد روبرو هستند بی نظیر سختی کار درست انجام دهید این است که به حمایت بیشتر جامعه ما و کمک ما بودجه بازاریابی خود را کنار بگذارند برای ما جشن سالگرد نسبت بسیار ارزشمند شود.”

دولت سنگاپور اعلام کرد تنگ تر فاصله اقدامات در کشور برای کمک به مبارزه با افزایش تعداد افراد مبتلا به کوروناویروس. این کشور در تلاش است که آن را به نام “مدار شکن’ به جای یک مستند می بیند همه دانش آموزان در حال حرکت به آموزش آنلاین برای حداقل یک ماه از این هفته.

StarHub کار خواهد کرد با سنگاپور وزارت آموزش و پرورش برای شناسایی خانواده های کم درآمد که به آن دسترسي داشته باشند به اندازه کافی سریع اینترنت. آنها خواهد شد و سپس ارسال آنها 4G دانگل یا MiFi در روتر با داده نامحدود طراحی شده توسط StarHub. پهن باند تلفن همراه دستگاه های توزیع خواهد شد از دوشنبه, 6 آوریل به بعد با توجه به نام تجاری.

بسیاری از مارک های انتخاب برای تبلیغ در طول coronavirus اپیدمیاما با های مختلف پیام به طور مستقیم برخی از پرداختن به تاثیر آن این است که در مصرف کنندگان خط مقدم کارگران و کسب و کار.

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im