“ما فکر می کنم ما هنوز هم واقعا موقعیت خوبی برای اختراع دوباره جنگل بخش (که در جوامع دیگر) در حال راه رفتن به دور از.” Quesnel شهردار باب سیمپسون.

تغذیه خط تولید تجهیزات اپراتور در C&C محصولات چوب چک بیش خام چوب و جریان را به کارخانه ماشین آلات در راه خود را به تبدیل شدن به تخصص قاب سازی دیوار و تر و تمیز برای آمریکای شمالی صفحه اصلی پایان بازار. 302121001183 / PNG

QUESNEL — صنعتی, حومه شهر, C&C محصولات چوب نگه داشته در حال اجرا عملیات خود را از طریق بی رحمانه تابستان از اخراج و تولید curtailments و آسیاب تعطیلی در بریتیش کلمبیا جنگل میباشد.

آن آسان نبود گفت: C&C کارخانه مدیر تیم پاتر. ماندن در عمل به معنای نگه داشتن یک چشم مراقب باشید بر روی نیروی انسانی را به مطمئن شوید که آنها به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.

“بله رشته کیف پول بودند کمی سخت تر اما غول, شما می دانید که آنها تصادفا یک بیت” پاتر گفت: “ما فقط نگه داشته در حال اجرا است.”

و در حالی که رقیب جنگلداری غول Tolko صنایع به طور دائم بسته تلاش خود را آسیاب در Quesnel, C&C سوار بر یک گسترش با ساخت و ساز جدید ارزش افزوده گیاه در کرنبروک.

“وجود ندارد بسیاری از شرکت های خارج وجود دارد که در حال پیگیری نزدیک به 10 میلیون دلار پروژه در شروع دیگری برای پردازش چوب تسهیلات در این استان در حال حاضر” پاتر گفت: “اما ما هستند. من فکر می کنم که می گوید چیزی برای چه کار می کنیم و چگونه ما آن را انجام دهد.”

C&C را نگه داشته در حال اجرا با یک خدمه کامل از 150 انجام آنچه که شرکت انجام داده است و از سال 1975 گرفتن تکه چوب اولیه sawmilling-بخش نمی خواهند — کوچکتر از تاپس درخت کاج-سوسک نجات سیاهههای مربوط, aspen چوب جنگلی و تبدیل آن به تخصص دیوار قاب كستنجس و تر و تمیز.


ورود به حیاط در C&C محصولات چوب در Quesnel. C&C یک مثال از یک زیرک و نوآورانه شرکت قادر به ایجاد ارزش افزوده محصولات جنگلی از کاهش داخل چوب عرضه است.

302121001183 / PNG

و C&C یک مثال از آنچه در شهر Quesnel است که به دنبال بیشتر از عنوان اولیه چوب سمت تولید از صنعت پیمانکاری نگه می دارد در صورت کاهش تخته و الوار تجهیزات وادار جوامع در سراسر استان به یک لحظه از اختراع مجدد است.

شهرهای مانند فورت سنت جیمز و ویکی مجبور شده اند به یک مطلب ناگهانی تفکر آینده خود را با از دست دادن دائمی از آسیاب. Quesnel تا به حال کمی بیشتر پیش بینی و در راه است که به عنوان مثال برای مکان های دیگر.

“(C&C) بسیار نوآورانه هستند” گفت: ارین رابینسون مدیر طرح های جنگلداری در شهر-رهبری جنگلداری مرکز نوآوری و گرفتن کوچکتر از چوب و اسپن به محصولات خارج از “چیزهایی که ما استفاده می شود به طور سنتی فقط با قرار دادن یک شمع و زباله.”

“بنابراین C&C است که بسیار زیرک تطبیقی” رابینسون گفت و مشتاق شرکت کننده در گذار برنامه ریزی که Quesnel اقدام در سال 2015 پس از سابق Cariboo, MLA و جنگلداری مشاور باب سیمپسون در زمان بیش به عنوان شهردار Quesnel.

Quesnel این طرح درگیر استخدام رابینسون و دیگری هماهنگ کننده راه اندازی یک جامعه wildfire حفاظت از برنامه به نقشه مناطق خطر در جنگل های اطراف شهر جرقه بحث با استان و برای اولین بار سازمان ملل در مورد چگونه به بازسازی گسترده تر الوار منطقه تامین و توسعه یک آنالیز و مورد کسب و کار برای تنوع B. C. s چوب-بخش تولید است.

سیمپسون گفت: آن آشکار شد در نزدیکی شروع سوسک کاج کوهی هجوم که زخم جویدن از طریق یک منطقه از lodgepole جنگل های کاج تقریبا چهار و نیم برابر اندازه سوئیس است که این صنعت را به یک مشکل اجرا کنید.

“آن را یک دانشمند موشکی برای انجام برخی از پیش بینی اولیه برای دیدن OK رو دادیم (مجاز برداشت) است که در حال رفتن به فقط تصادف و سوختگی و ما باید بیش از حد بسیاری از کارخانه های تولید” سیمپسون گفت.

Quesnel از دست داده یک کارخانه اره کشی در سال 2014 زمانی که Canfor Corp. بسته امکانات آن وجود دارد در یک مبادله چوب حقوق با رقیب خود به Quesnel-دفتر مرکزی غرب فریزر چوب Co. Ltd.

“اکثر جوامع در این نوع از یک وضعیت را انتخاب کنید یک استراتژی توسعه اقتصادی است که انتقال شما را از بخش” سیمپسون گفت: “ما فکر می کنم ما هنوز هم واقعا موقعیت خوبی برای اختراع دوباره جنگل بخش (که در جوامع دیگر) در حال راه رفتن به دور از.”


مدیران ارشد در Quesnel را C&C محصولات چوب (از سمت چپ) میشل Scheiber قاب فروش; هیو واندن مدیر کارخانه; Tim پاتر و تولید و سرپرست و Taiho kj in mn, فیبر و ذینفعان مدیر. C&C یک تخصص کارخانه اره کشی است که باعث می شود قاب چوب تر و تمیز و به پایان رساندن محصولات و موفق به نگه داشتن عامل از طریق 2019 از جمله یک تابستان طولانی مدت اخراج و curtailments در اولیه sawmilling بخش.

302121001183 / PNG

برای C&C, Quesnel تلاش ها خوش آمدید, گام به آن می اندیشد برخی از خود مشکلات بالقوه خواهد شد که تاثیر آن در آینده بقا.

“این یک فرصت بزرگ برای همکاری” گفت: Taiho kj in mn, C&C را manager برای آن فیبر عرضه و روابط با ذینفعان. “(آن را) نیروهای ما را به گرد هم می آیند به کار با هم به عنوان یک جامعه است.”

یکی از C&C نگرانی است که در آن یک مجوز برای ورود کوهستان-کاج-سوسک-کشته شدن درختان کاج برای بسیاری از آن چوب تامین, که اجرا می شود در 2027.

که در آن همه تولید کنندگان دیگر با فرض چنین مرده درختان کاج خواهد بود غیر قابل استفاده پنج سال پیش C&C است که هنوز ساخت ارزش افزوده محصولات خارج از آن اما “آیا ما می توانیم یکی دیگر از هفت سال برای طول از ما مجوز ؟ ما نمی دانیم که” kj in mn گفت.

اما Quesnel کار در آتش سوزی, حفاظت, با نازک شدن و برس پاک کار می رود که با آن ارائه می دهد فرصت برای دسترسی به منابع چوب, بنابراین آیا این چشم انداز یک جامعه جنگل مجوز که به تازگی اعطا شده به Quesnel.

“ما شروع به پریدن کرد در این فرصت را به شرکت در آتش سوخت کاهش پروژه های” kj in mn گفت: با C&C ابزاری در تامین 1 میلیون دلار کمک مالی از منابع استانی برای زمین-پروژه های درمان است که این شرکت با استعداد به شهر.

Kj in mn نیز به دنبال به جلو به تلاش برای مدیریت بهتر Quesnel را چوب تامین منطقه به عنوان یک پروژه آزمایشی است که شرکت های وزارت جنگلها و سازمان ملل “مایل به همکاری و تعامل با یکدیگر برای زنده ماندن و امیدوارم رشد است.”

“هیچ کس گفت: آن را آسان خواهد بود هر چند” هری پاتر اضافه شده است.

depenner@postmedia.com

twitter.com/derrickpenner

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de