دولت گسترش گلدان برنامه کسب و کار در مهلت در میان COVID-19 همه گیر

مقامات دولتی باید یک بار دیگر تمدید این مهلت برای برنامه های کاربردی برای برخی تفریحی شاهدانه مجوزهای کسب و کار در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر یک فرمان اجرایی را امضا شنبه تمدید مهلت ارائه برنامه های کاربردی برای شاهدانه infuser, هنر و صنعت, رشد و حمل و نقل مجوز از 30 مارس تا آوریل 30, با توجه به بیانیه ای از ایلینوی وزارت کشاورزی. تمام برنامه های ارائه شده باید توسط پست سفارشی.

این برنامه در ابتدا با توجه مارس 16 اما مقامات دولتی در اوایل این ماه تمدید این مهلت و دستور داد که بخش کشاورزی به قبول تمام برنامه های کاربردی از طریق پست در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus.

40 مجوز برای کار در مقیاس کوچک رشد مراکز اهدا خواهد شد توسط 1 جولای. یکی دیگر از 40 مجوز را به infusers که تولید فرآوری گلدان محصولات مانند خوراکیهای. تعداد نامشخص حمل و نقل مجوز اجازه خواهد داد که شرکت های ارائه ماری جوانا به نمایندگی از تولید کنندگان درمانگاه ها یا کالج ها با مجوز گلدان برنامه های آموزشی.

“در حالی که وجود دارد هیچ محدودیتی که چگونه بسیاری از حمل و نقل مجوز اعطا خواهد شد متقاضیان باید حداقل نمره 75 درصد از نقاط در دسترس و دیدار با تمام نیازهای دیگر قبل از اعطا مجوز حمل و نقل” در بخش کشاورزی نوشت: در این بیانیه است.

نرم افزار هزینه از $5,000 خواهد بود در نیمه قطع برای متقاضیان است که با عدالت اجتماعی و الزامات زندگی در منطقه ای منفی تحت تاثیر گذشته مواد مخدر, سیاست داشتن یک گلدان های مربوط به ثبت و یا داشتن یک عضو خانواده است که مطابق با ضوابط.

مجوز حمل سالانه $40,000 هزینه برای تولید کنندگان صنایع دستی, $10,000 برای حمل و نقل و $5,000 برای infusers.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de