ایلینوی در مجلس سنا دموکرات ها هستند و درخواست دولت فدرال برای بیش از $41 میلیارد دلار در فدرال کمک های اولیه — حدود یک چهارم از آن را برای یک صندوق بازنشستگی نجات — برای نگه داشتن دولت از نظر مالی شناور به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به بریده بریده درآمد در سراسر هیئت مدیره.

نامه ای از ایالت ایلینوی در مجلس سنا رئیس جمهور همین هارمون خطاب به وزیر بهداشت،, کیر, دوربین, رفت, سه شنبه به, ایلینوی,’ کل هیئت نمایندگان کنگره — یک روز قبل از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر اعلام کرد اقتصادی shutdown را در حدود 2.7 میلیارد دلار درآمد کسری در دولت فعلی بودجه.

“من می دانم من خواسته اما این یک وضعیت بی سابقه ای و ما با این واقعیت است که وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد اضافی پیش بینی نشده هزینه های است که می تواند در آینده درخواست کمک” هارمون نوشت: به نمایندگی از مجلس سنا دولت دموکراتیک حزبی.

هارمون فدرال لیست آرزو برای فاز دوم فدرال coronavirus امداد شامل 15 میلیارد دلار در بلوک اعطای کمک های مالی به ساحل تا دولت را صرف برنامه ریزی برای این سال مالی و دو بعدی.

بلوط پارک دموکرات نیز خواسته به مبلغ 10 میلیارد دلار برای دولت به شدت با کمبود بودجه روبرو برنامه های بازنشستگی.

ایلینوی حزب جمهوری خواه ناودان که درخواست در توییتر متهم دموکرات از “گستاخی با استفاده از جهانی همه گیر به عنوان بهانه ای برای درخواست [دولت فدرال] به قید وثیقه آنها را از فاجعه مالی آنها تولید بیش از دو دهه گذشته است.”

هارمون همچنین می خواهد $9.6 میلیارد دلار برای دولت های محلی 6 میلیارد دلار برای ایلینویز’ غیرمنتظره بیمه بیکاری سیستم و 1 میلیارد دلار در بهداشت عمومی برای حمایت از “در طول تاریخ محروم جوامع” ظاهرا اشاره به جوامع آمریکایی که دچار نامتناسب فشار از دولت COVID-19 مرگ و میر و موارد کلی.

ایلینوی دریافت حدود 2.7 میلیارد دلار در فدرال کمک برای هزینه های مرتبط با این بیماری همه گیر به عنوان بخشی از اولیه Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند, که همچنین با ارسال حدود 2.2 میلیارد به شهرداری های محلی.

“تا کنون فدرال امداد هدفمند هزینه های مستقیم مربوط به COVID-19 شیوع” هارمون گفت: از طریق سخنگوی شنبه. “عظیم اثرات منفی به دولت و اقتصاد محلی در سراسر این کشور شده اند خطاب و نیاز به بود.”

مقدار خواسته بر کار کارکنان و سناتور انجام داده اند, گذشته, بودجه, بودجه درخواست گفتگو با مقامات محلی و پژوهشی دانشگاه با توجه به هارمون ،

هارمون گفت: در این نامه مشترک با پریتزکر و ایلینوی مجلس Michael Madigan هر چند آنها به طور مستقیم درگیر در تهیه پیش نویس آن است.

در فرماندار روزانه coronavirus جلسه روز شنبه, پریتزکر فاصله خود را از هارمون را درخواست کرد و گفت او “نه آگاه از محتوای نامه” قبل از آن فرستاده شد.

“وجود دارد هیچ دلیلی که چرا یک رئیس جمهور مجلس سنا در ایالت ایلینوی نمی توانید ارسال نامه ای به هیئت. من نمی شی به مردم در برقراری ارتباط با ما نمایندگان فدرال. من آن را انجام تمام زمان” پریتزکر گفت.

“آن را متفاوت از آنچه من صحبت شده است به فدرال نمایندگان در مورد” او ادامه داد. “من واقعا بر این باورند که دولت باید به برخی از سبکبار دلار است که در آن آمده است که کمک خواهد کرد که ما سال آینده بودجه — هر دولت دارای این مشکل است.”

در یک بیانیه پریتزکر دفتر گفت: “ما در حال کار با ما هیئت نمایندگان کنگره و همچنین [مجلس نانسی] پلوسی و [رهبر اقلیت سنا چاک] شومر برای اطمینان از یکی دیگر از بسته کمک های شامل بودجه برای ایالت ایلینویز و انعطاف پذیری به استفاده از آنها در بودجه ما است.”

جزئیات هارمون نامه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im