گلندیل, Ariz. — White Sox left-hander دالاس Keuchel ابراز ندامت دوباره برای Astros ثبت نام-سرقت رسوایی همچنین پیشنهاد می شود وجود ندارد باید به جای ستاره کنار جهان سری عنوان ادعا 2017 تیم او تن به تن برای.

“ما همیشه در حال رفتن به جهان سری شانزه چون ما با استعداد و به نظر من ما به دست آورده حق به جهان سری champs,” Keuchel گفت: در اولین نشست رسانه ها از بهار آموزش پنج شنبه. “فقط به خاطر مسائل بیرون آمد در مورد 2017 Astros معنا نیست که تیم های دیگر نیست انجام چیزهای غیر قانونی. این فقط بدان معنی است که ما آنهایی که گرفتار شده بودند.

“دولت از بیس بال آن بود که آنچه در آن بود در آن زمان.”

در SoxFest, Keuchel اولین سابق Astro به عذر خواهی برای این تیم دخالت در سرقت علائم. موضوع آمد تا دوباره پس از Astros بازیکنان و مربیان صادر شده عذر خواهی. اما صاحب جیم کرین باعث به هم بزنید و شک و تردید گفت: طرح “نمی تاثیر بازی.”

“من اینجا نیست واقعا حفاری به هر چیزی که اتفاق افتاده است” Keuchel گفت. “درست است که من احساس. در نهایت آن را به فرد نشان می دهد ندامت و یا سعی کنید به حرکت می کند. من انتخاب ندامت مسیر به دلیل هی من شخصا احساس می کردم که بود و چه شد بدهکار است. من بدهکار آن را به خانواده و این که چگونه من مطرح شد.”

در اینجا به نفع خود

Keuchel گفت: او یادآوری ساکس مدیر کل ریک هان که او برای چهار حذفی تیم در پنج سال گذشته است و او انتظار ندارد در هر سه فصل در شیکاگو متفاوت باشد.

“او می داند که من ایستاده در که و است که من صحبت کردن در نقطه قبل از من امضا” Keuchel گفت. “من دوست داشتم که آنها در جایی که در راس بودند.”

Keuchel, 32, برنده Cy جوان جایزه در سال 2015 بود و همه ستاره در سال 2015 “من واقعا این offseason سعی کردم از خودم مراقبت کنم تا آنجا که ممکن است با بهبود, با, رژیم غذایی, با, همه چیز,” او گفت:. “راستش این است که بهترین احساس کردم در چندین سال. به طوری که واقعا کمک می کند تا از لبه روانی در آینده است.”

Madrigal ‘خاموش نمودار’

نیک Madrigal ممکن است باز بعد فهرستی اما او ممکن است بیشتر زمان بازی در پایه دوم قبل از فصل است. Madrigal زده تنها 16 بار اما Sox می خواهید برای دیدن بیشتر بشقاب و انضباط و شاید کمتر پرخاشگری.

“او دست و چشم مهارت خاموش نمودار” مدیر ریک alexandria pro uk گفت. “اگر او شروع به توسعه و شروع به تخمگذاری کردن رزین و کوزه آه ، اگر شما غیر روحانی چیزی بیش از این صفحه, این مرد رفتن به قادر به انجام کاری است.”

نیک Madrigal صرف offseason در ققنوس و آینده شده است به ساکس’ پیچیده برای نزدیک به سه هفته که مایل به خود را آشنا با پیچیده است.

“در این سال در حال رفتن به هیجان انگیز برای خودم و خانواده من,” او گفت:. “هر آنچه که اتفاق می افتد, اتفاق می افتد. همه چیز در حال رفتن به کار کردن یک راه یا دیگری.”

این و که

Alexandria pro uk بود noncommittal در مورد امکان یک سوم شکارچی فرود 26th نقطه در روز افتتاحیه فهرست. اگر سابق در دور اول انتخاب زاک Collins’ ابتلا به مهارت های بیشتر جلا آن را ساخته شده است یک مورد است.

“من معتقدم که او به آمار” alexandria pro uk گفت. “من نگران هستم در مورد خود جرم. من فقط می خواهم او را به توسعه است که ابتلا به مهارت و قرار دادن خود را در یک موقعیت که در آن ما بسیار راحت با استفاده از او در هر زمان است.”

*Reynaldo لوپز به انتظارنشسته بودند تا برای شروع لیگ کاکتوس, درب بازکن, Feb. 22 برابر فرشتگان در Camelback در مرتع پرورش احشام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im