آلیشیا النا مارتینز محبوس در Ald. اد برک 14th وارد اتاق و پس از آن برای Burke-کنترل شورای شهر کمیته مالی در سال 2016.

او همچنین به Burke مجدد انتخابات سال گذشته و سهام دادخواست مروج با جانباز alderman و 15th بخش Ald. ری لوپز یک برک متحد.

و در حال حاضر او در تلاش برای برنده شدن در این دولت خانه صندلی های برگزار شده توسط دولت در کنگره هارون اورتیز که رییس برک برادر دو سال پیش. مارتینز و Ortiz نیز هر دو در حال اجرا برای 14th بخش دموکراتیک committeeperson یک حزب پست برک برگزار کرده است برای بیش از نیم قرن.

برک به اتهام اخاذی با تهدید در فدرال کیفرخواست اما او نمی شده است محکوم از هر خطا.

که متوقف نمی اورتیز از گفت خود را دموکراتیک اولیه رقیب است “متاسفانه قرار داده شده است تا توسط یک جنایتکار است.”

مارتینز می گوید او در می یابد هر گونه پیشنهاد که او می خواهم برداشت شده به اجرا برک و یا دیگران در سازمان های سیاسی به تقسیم رای لاتین بود “توهین آمیز است.”

دو سمت جنوب غربی دموکراتیک نامزدها به نظر می رسد قبل از خورشید بار هیئت تحریریه در دوشنبه.

با وجود این روابط به برک مارتینز می گوید: او خود فرد و به چالش کشیدن شورای شهر طولانی ترین خدمت alderman در 14th بخش Committeeperson مسابقه به دلیل برک است که “قطع” از جامعه است.

“من در این سازمان پس من حدود 16 سال” مارتینز گفت. “من تا به رشد بسیاری از روابط با بسیاری از مردم است. و هنگامی که مردم شنیده بود که من در حال اجرا آنها به من رسیده است و آنها پرسید: “چه می توانم انجام دهم ؟” بله من می دانم که آنها را از دفتر سیاسی اما من نیز می دانم که آنها در خارج … من به هر گونه کمک من می توانید دریافت کنید.”

Alicia Elena Martinez, Illinois House 1st district Democratic primary candidate. | Rich Hein/Sun-Times
آلیشیا النا مارتینز, ایلینوی خانه مقدماتی حزب دموکرات نامزد شده است.
غنی Hein/آفتاب نیوز

و مارتینز شمارنده است که Ortiz بخشی از دموکراتیک ماشین تصویر او به عنوان یک سرباز پا در مجلس مایک Madigan ارتش.

اورتیز “رفت و از یک دستگاه سیاسی به دیگری” مارتینز گفت: با اشاره به Ortiz بودن نمایندگی های دیرین Madigan وکیل مایکل Kasper در چالش خود را به مارتینز دادخواست مصرف یک نوع $125 سهم از Madigan سیاسی صندوق برای چاپ و “سکوت” در یک ایمیل از Madigan محرم مایک McClain ذکر شبح payrolling و “تجاوز به عنف در Champaign.”

اورتیز batted دور اتصال.

“من آرزو می کنم من می توانم می گویند که او تصمیم گرفت فقط در [عرصه] در خود اما متاسفانه او قرار داده شده است تا توسط یک جنایتکار — Ed Burke,” اورتیز گفت. “برک نشان دهنده تقریبا یک سازمان جنایی … من فکر می کنم این شرم آور است که ما مردم است که هنوز هم مایل به شریک شدن در سیاست با افراد و دانستن است که شما می دانید من به عنوان خوانده شده از طریق برخی از چیزهایی که برک در جریان است در حال حاضر در آن وجود دارد و روح.”

اورتیز ضرب و شتم برک برادر سابق وزارت امور خارجه تشکر. دن برک در سال 2018 است.

State Rep. Aaron Ortiz.
دولت Rep. هارون Ortiz.
غنی Hein/آفتاب نیوز

Ald. Ed Burke بود به اتهام اخاذی با تهدید در یک جارو 59-صفحه کیفرخواست در ماه مه گذشته. که کیفرخواست به دنبال 37-صفحه شکایت کیفری که به اتهام نیروگاه alderman با اقدام به اخاذی در ژانویه گذشته است.

شاید جای تعجب نیست که مبارزه با فساد ظاهر به عنوان یک کمپین موضوع در این مسابقه است.

مارتینز گفت: در صورت انتخاب اولین چیزی که او می خواهم انجام دهید این است که کار به تصویب اخلاق اصلاحات الزامی است که هیچ مقام برگزیده می تواند دو جبران دفاتر و محدود کردن قانونگذاران که ترک از ثبت نام به عنوان لابی برای پنج سال پس از خروج از بدن هر دولت است.

اورتیز گفت مارتینز هل دادن اخلاق اصلاحات بود “مضحک.” اگر مجددا انتخاب این معلم سابق می گوید او را به ادامه کار به تصویب قانون است که کمک می کند تا برخی از 37 مدارس در منطقه است که بخشی از یک جنبش فراگیر او خود را می بیند و او می گوید.

“من خودم را به عنوان کسی که از رشد جنبش کمک کرد که انتخاب هارولد واشنگتن و من را به عنوان بخشی از یک سازمان نژادپرستانه است که مبارزه در برابر هارولد واشنگتن” اورتیز گفت. “پس از آن دو پارچه های مختلف که ما را در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de