این Laurier ویژگی های کلاسیک— از سنگ نما و ظریف ستون به قوس ظریف از آن پنجره های بزرگ—نیز دیده می شود ساختمان و معماران به عنوان شاید یک راه برای جلب زمان Shaughnessy ساکنان به ماندن در جایی که آنها را مطرح کرده و خانواده خود را.

این Laurier ویژگی های کلاسیک— از سنگ نما و ظریف ستون به برازنده طاق بزرگ آن ویندوز—دیده می شد توسط ساختمان و معماران به عنوان شاید یک راه برای جلب زمان Shaughnessy ساکنان به ماندن در جایی که آنها را مطرح کرده و خانواده خود را. PNG

Shaughnessy, ونکوور اصلی شیک محله ریشه در توسعه Canadian Pacific Railway کانادا برای اولین بار از قاره آهن. در واقع آن را پس از نام توماس Shaughnessy, یکی از راه آهن به رئیس جمهور. فقط دو دهه پس از گذشته 30 میلیون سنبله آهن بود که با چکش به جای CPR در حال توسعه جدید و گران قیمت تحت محاصره برای اشراف از ونکوور جامعه کسب و کار.

بنابراین جای تعجب نیست که این سبک طراحی فقط-تکمیل شتو Laurier چهار طبقه مجموعه ای از 11 خانه در يزد و بلوط خیابان را نشانه خود را از عظیم و با شکوه اروپایی الهام گرفته از خانه Shaughnessy. این Laurier ویژگی های کلاسیک— از سنگ نما و ظریف ستون به قوس ظریف از آن پنجره های بزرگ—نیز دیده می شود ساختمان و معماران به عنوان شاید یک راه برای جلب زمان Shaughnessy ساکنان به ماندن در جایی که آنها را مطرح کرده و خانواده خود را.

“این اندازه بزرگ سوئیت می گوید:” معمار برایس Rositch. “ما اغلب نمی توانید به طراحی ساختمان با سوئیت است که این بزرگ است.”

معمار برایس Rositch گفت: یکی از اولین سوالات این شرکت خواسته خود بود: “چه شده است بهترین راه برای تشویق افرادی که در حال حاضر زندگی می کنند در Shaughnessy که 7 میلیون دلار به 12 میلیون دلار خانه و بچه ها که سمت چپ به ماندن در محله?’ است که چرا ما رفت و با رویکرد کلاسیک به معماری.”

اما دلایل دیگری نیز وجود دارد که با نگه داشتن مردم در محلات. یک سازمان گالوپ نظرسنجی از 20,000 آمریکایی برای مثال پیدا کردم که اکثر مردم ترجیح به ماندن در جایی که آنها مطرح کرده بود ، آنها همچنین از قرار دادن در بالای دلایل خود را برای ماندن همه چیز از جمله روابط اجتماعی کیفیت محل توانایی برای دیدار با مردم و دوستان و زیبایی فیزیکی است. این که چرا Rositch انتظار دارد که در نزدیکی محل سکونت از امکانات اجتماعی مانند ونکوور چمن تنیس و بدمینتون باشگاه و آربیوتس و جریکو تفریح و سرگرمی باشگاه های عامل مهمی است که خریداران محلی را پیدا جذاب است.

این خانه ها نیز یکی دیگر از عمده طراحی کارت—کافی فضای زندگی برای مطابقت با roominess بزرگتر از خانه های تک خانواده. این چیزی است که خریداران بالقوه سریع به اظهار نظر در مورد زمانی که آنها تور خانه ها می گوید: Looby کیان, مدیر بازاریابی, برای, توسعه, Landa جهانی خواص. کوچکترین خانه یک واحد دو خوابه در طبقه همکف اقدامات 1,450 فوت مربع در حالی که متوسط اندازه پنج باقی مانده است حدود 2000 متر مربع است. پنت هاوس’ در اطراف بالکن با منظره ساحل شمالی کوه و ملکه الیزابت پارک, اندازه گیری تا 2000 فوت مربع هر یک از جمله تحت پوشش فضا با ارائه یک وان آب داغ, هوای آزاد, شومینه و کباب کردن.


به اندازه کافی وجود دارد اتاق را برای هر یک از این سه خوابه خانه در شتو Laurier به جدا ensuite حمام و سرویس بهداشتی به همراه پودر اتاق.

“این اندازه بزرگ سوئیت می گوید:” Rositch. “ما اغلب نمی توانید به طراحی ساختمان با سوئیت است که این بزرگ است.” برای مثال در جزایر بزرگتر آشپزخانه هستند بزرگ ترین محل سکونت استانداردهای اندازه گیری 10 فوت با چهار پا گسترده است. به اندازه کافی وجود دارد اتاق را برای هر یک از این سه خوابه خانه را جداگانه ensuite حمام و سرویس بهداشتی به همراه پودر اتاق. این فضا همچنین اجازه می دهد تا به صورت اختصاصی, اتاق رختشویي, با سینک, کابینت و فضای ذخیره سازی و اندازه انباشته سامسونگ واشر و خشک کن. دن نیز می تواند به عنوان یک فضای اداری و یا — به عنوان در یک پنت هاوس برای فروش در دسترس—یک رسانه ،

آشپزخانه مجهز به بیمه لوازم خانگی:: یک گرگ گاز سوز شش محدوده 24-inch گرگ مایکروویو 36-inch integrated Sub-Zero یخچال و 24 اینچ Asko یکپارچه ماشین ظرفشویی. همچنین شامل 24 اینچ مارول شراب یخچال. Cabinetry است لاک الکل سفید با یک پیانو پایان در حالی که کانتر در مطابق با تعجب خاکستری کوارتزیت جبران ظریف شیشه ای backsplash. یک بلانکو undermount سینک آشپزخانه با garburator تکمیل یک Hansgrohe کروم شیر آب.


آشپزخانه در شتو Laurier مجهز به بیمه لوازم خانگی:: یک گرگ گاز سوز شش محدوده 24-inch گرگ مایکروویو 36-inch integrated Sub-Zero یخچال و 24 اینچ Asko یکپارچه ماشین ظرفشویی.

در سراسر خانه گسترده است-تخته مهندسی کف چوب جنگلی. برجسته در اتاق نشیمن یک شتو-الهام شومینه با یک مجسمه گوشته و الکتریکی شعله. گسترده اصلی ورود و همه از اتاق خواب ساخته شده اند-در سفارشی-طراحی سیستم های پنهانی. استاد ensuites دوگانه-غرور cabinetry با Caesarstone کانتر ایستاده دوش و وان با Brizo وان پر هم رفته توالت هوشمند با یکپارچه washlet و کف سنگ مرمر و کاشی دیوار. کابینت دارو باید آینه ها و نور ساخته شده است.


همه از اتاق خواب در شتو Laurier ساخته شده اند-در سفارشی-طراحی سیستم های پنهانی.

هر یک از این خانه اختصاص داده شده است پارکینگ خصوصی برای حداقل دو اتومبیل است که فضای تفکیک شده از پارکینگ مشترک و بازدید کننده فضا است. این خانه نیز با بنگ و Olufsen سیستم خانه های هوشمند برای کنترل همه چیز از روشنایی سطوح یکپارچه کنترل تهویه مطبوع و گرمایش خانه. این شرکت بهترین و شناخته شده برای خود را بالا پایان سیستم های استریو (که می تواند اضافه شده در) قرار می دهد کسانی که کنترل بر روی یک تبلت است که از منوی view در یک دیوار و اتصالات در ورودی اصلی. در نزدیکی یک پودر اتاق با یک ماهی زیبا کاشی کف و پنجره کاخ زمینه یادآور حمام و سرویس بهداشتی از روز های رفته.

شتو Laurier ونکوور

پروژه آدرس: 1009 Laurier ونکوور

محدوده پروژه: انتشار نهایی شش تن از 11 خانه در چهار طبقه بتنی مجتمع مسکونی در تاریخی Shaughnessy محله: یک خانه دو خوابه در طبقه همکف و پنج سه-اتاق خواب و دن و خانه در اندازه گرفته از 1,450-2,050 sq. ft. ارائه شده در معماری کلاسیک از جمله استفاده گسترده از سنگ آهک و سنگ مرمر در قسمت بیرونی و داخلی. نزدیک به ونکوور چمن تنیس و بدمینتون باشگاه دو ونکوور منحصر به فرد مدارس خصوصی و رستوران ها و بوتیک طراح.

قیمت: از $2.48 میلیون

توسعه دهنده: Landa جهانی خواص

معمار: Rositch Hemphill & Associates Architects

طراحی داخلی: والا طراحی داخلی

فروش مرکز: 1009 Laurier Ave. ونکوور

مرکز ساعت: با تعیین وقت قبلی

فروش تلفن: 604-559-8181

وب سایت: شتو-laurier.ca

تکمیل شده: دسامبر 2019


خانه در شتو Laurier گسترده ای در تخته مهندسی کف چوب جنگلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im