اقامت در خانه سفارش را تهدید می کند کمبود خون در سراسر کشور صلیب سرخ می گوید

صلیب سرخ آمریکا هشدار داده است در برابر یکی دیگر از بحران ملی به عنوان تعدادی از خون درایوهای کوچک در حالی که مردم در خانه بمانند برای کاهش گسترش COVID-19.

این پناهگاه در خانه سفارش در بسیاری از ایالت ها از جمله ایلینوی مجبور است بسیاری از کسب و کار و مدارس به انصراف از خون درایوهای که صلیب سرخ متکی به کمک عمل جراحی بیماران, تصادف قربانیان و کسانی که مبتلا به بیماری های مزمن و دیگر شرایط پزشکی.

بیش از 6000 صلیب سرخ خون درایوهای لغو شد در سراسر کشور بیش از سه هفته گذشته و در نتیجه در حدود 200000 کمتر خون, کمک های مالی, صلیب سرخ, مقامات گفت.

خون مورد نیاز خواهد بود “برای روز و هفته و ماه آمده است” صرف نظر از COVID-19 شیوع است که در حال حاضر تهدید به پایمال بیمارستان گفت: شادی Squier سخنگوی شیکاگو-منطقه صلیب سرخ.

“یکی از مهم ترین چیزهایی است که شما می توانید انجام دهید برای اطمینان از ما ندارد و دیگر مراقبت های بهداشتی بحران در بالای coronavirus است که به خون” Squier گفت. “نیاز به خون ثابت است و ادامه خواهد داد تا در سراسر این شیوع.”

اهدا کنندگان را ببینید فرصت کمتری برای دادن خون به لغو ادامه به افزایش اما شیکاگو فصل از صلیب سرخ برنامه ریزی روزانه درایو در این دفاتر 2200 W. هریسون سنت و آن را در حال کار بر روی اضافه کردن اضافی مکان Squier گفت.

“ما می خواهیم که مردم لطفا احساس نمی شود دلسرد اگر وجود ندارد فوری انتصاب در دسترس بیماران هنوز هم نیاز شما” Squier گفت.

Squier تنش این مهم است که یک قرار ملاقات به جای انجام یک پیاده روی به دلیل “قرار ملاقات برنامه ریزی شده با در نظر گرفتن زمان بندی و اجتماعی فاصله.”

داوطلبان همچنین تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن از راه دور کمک به ساکنان پیدا کردن غذا و سرپناه و دارو.

کسانی که سالم هستند و به خوبی احساس می توانید یک قرار ملاقات برای اهدای خون و یا ثبت نام به داوطلب با مراجعه به Redcross.org و یا با تماس با شماره) 1-800-صلیب سرخ.

مانی راموس یک عضو سپاه در گزارش برای امریکا و نه برای سود نگاری برنامه که با هدف تقویت Sun-Times پوشش مسائل مربوط به شیکاگو جنوب و غرب طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de