گام به 2030: پیوستن به درام نگر جلسه به شنیدن آنچه که در دهه آینده دارای

آنچه که اتفاق می افتد به جامعه دهه آینده? درام با هدف پیدا کردن با جمع آوری برخی از صنایع پیشرو در آينده و نوآوران به ارائه خود را بر روی جهان چگونه پیشرفت خواهد کرد.

به عنوان بخشی از درام Can-Do, جشنواره, زنده جلسه برگزار خواهد شد که در آن دانیل Hulm مدیر اجرایی Satalia لوسی گرین بنیانگذار سال نوری و اما Chiu, جهانی, مدیر Wunderman تامپسون هوش را ارائه دیدگاه های خود را در چگونه کسب و کار و جامعه خواهد شد و تا سال 2030. در ضمن امی Kean نام تجاری و نوآوری مدیر AndUs خواهد تقطیر نظرات خود را به عنوان تحلیلگر آتی برای جلسه.

این خواهد بود یک فرصت منحصر به فرد برای صنعت به شنیدن آنچه که می تواند به طور بالقوه توسعه در سراسر چندین تم ها در طول سال های آینده و کمک به آنها برنامه ریزی به عنوان یک نتیجه.

اظهار نظر در جلسه امی کین گفت: “چرا ما همه معتاد به آینده ؟ چون futurology مکان های عجیب و غریب خط بین واقعیت و داستان است. که پیش بینی های دقیق به احتمال زیاد ما را تحت تاثیر قرار در ترکیب با آبی آسمان intangibility از هر یک از آن اتفاق می افتد هر زمان به زودی فراهم می کند در یک دنیای تخیلی است که در هر صنعت تبدیل شده است و با وسواس!

“اما 2030 نیست که دور و در این جلسه می خواهیم به شنیدن در مورد محتمل آتی مسائل ما می توانید دندان های ما و نه فقط برای سفید وسط کلاس یا نه.”

ثبت نام در اینجا به عضویت در این جلسه که در دسترس خواهد بود برای پیوستن به زنده و در دسترس خواهد بود بر روی درام (drum پس از آن برای کسانی که نمی توانند آن را.

دیگر جلسات برنامه ریزی شده صورت می توانید انجام دهید را ببینید درام شنیدن از عمده حوادث زندگی می کنند سازمان در مورد آنها چگونه بوده است نهفته در ماه های اخیر و چگونه آنها به هدف ادامه از جمله جان Ola شن و ماسه اجرایی ناظر مسابقه آواز یوروویژن و سر از حوادث زندگی می کنند برای EBU/یوروویژن; کتاب رکوردهای’ SVP جهانی با نام تجاری استراتژی سامانتا Fay; و الیور دیویس رئیس بازاریابی و توسعه برای جنبی جشنواره ادینبورگ.

بیشتر سخنرانان برای درام Can-Do جشنواره می توان در یافت رسمی صفحه ثبت نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im