استفان وایزمن: یک پزشک را در هیچ تقصیر بیمه

نظر: تصویر بزرگ است که هر شهروند مجروح را در برخورد مستقیم — بدون مشاوره حقوقی و یا پشتیبانی — با گسترده اداری دستگاه که بهره تقسیم شده است بین ارائه منافع و حفاظت از خط پایین خود را.

تغییرات ICBC به این معنی است که هر شهروند مجروح را در برخورد مستقیم — بدون مشاوره حقوقی و یا پشتیبانی — با گسترده اداری دستگاه که بهره تقسیم شده است بین ارائه منافع و حفاظت از خط پایین خود را. جری Kahrmann / PNG

در حال حاضر هر کس می شنید حزب دموکراتیک ملی در مورد چهره در آنچه آن را توصیف به عنوان فوق العاده به دنیای جدید از ICBC no-fault بیمه. افزایش منافع و کاهش حق بیمه برای همه می گوید برتر جان Horgan, مبنی بر تغییر عنوان تقریبا “بیش از حد خوب درست باشد.”

اما در آن است ؟ اهالی بریتیش کلمبیا و پزشکان آنها در حال حاضر مقدار زیادی از تجربه با no-fault بیمه از طریق تعاملات خود را با WorkSafeBC و برخی دیگر از بیمه از کار افتادگی. بیایید امیدواریم که همه خوشحال با این نوع از مدل ها و خدمات به دلیل ICBC ارائه خواهد شد همان چیزی که از 2021.

تصویر بزرگ است که هر شهروند مجروح را در برخورد مستقیم — بدون مشاوره حقوقی و یا پشتیبانی — با گسترده اداری دستگاه که بهره تقسیم شده است بین ارائه منافع و حفاظت از خط پایین خود را. دولت خود را می گوید که 700,000 از ما حتی نمی باید به طور منظم پزشک خانواده در گوشه ای. هر گونه افکار در مورد چگونگی این ممکن است به نوبه خود?

نگاهی به موضوع علت و معلول. می گویند شما بودند مجروح در تصادف اما سخت تحت فشار قرار دادند به بازگشت به کار بعد از شش ماه با وجود درد مداوم. شما در بهترین حالت خود را رئیس خود است unsupportive و انتقادی و شما بروید کار با علائم افسردگی و اضطراب است. اگر ICBC تصمیم یک جانبه است که علائم خود را با توجه به “استرس در محل کار” است و نه مربوط به خود را اصلی صدمات شما نمی خواهد واجد شرایط برای بیشتر دستمزد-از دست دادن حمایت و یا روانی درمان است. چگونه شما استدلال می کنند در غیر این صورت بدون وکیل و کاملا احتمالا بدون یک دکتر به طور منظم?

اگر شما تحت پوشش هستند را دریافت نمی کنید یک مبلغ یکجا حل و فصل برای استفاده به عنوان مورد نیاز را در لگن ملحق به ICBC بوروکراسی احتمالا برای همیشه لطفا برای. در زبان no-fault, Manitoba عمومی بیمه “جایگزینی درآمد ادامه خواهد داد تا زمانی که مدعی ملاقات با معیارهای واجد شرایط بودن.” پس هر چند ماه یا سال یا دو شما ممکن است نیاز به ارسال سنگین پزشکی اثبات مداوم اختلال به ادامه با دستمزد خود را-از دست دادن مزایای. همچنین در هر زمان ICBC ممکن است تصمیم می گیرید که شما می توانید انجام کار X, حتی پاره وقت به جای کار خود را — در مانیتوبا برنامه این است که به نام “تعیین استخدام” — و البته اگر شما آن را دنبال منافع خود می تواند لنگر انداخت درآمده است.

در مورد که قابل توجه صدایی جدید 1.200 $در هر هفته حداکثر دستمزد از دست دادن سود ؟ به یاد داشته باشید ICBC اول باید بپذیرید که شما نمی توانند کار کنند و آنها ممکن است در مخالفت با شما و دکتر خود در مورد این. بیشتر مربوط به این است که این اهدا خواهد شد صرفا بر اساس درآمد فعلی خود را. اگر شما در حال انجام به خوبی در کارآموزی و ایستادگی را به پایان برساند و پول زیادی بیشتر برای مثال شما نمی تواند برای کسانی که در آینده درآمد اگر شما نمی تواند ادامه با حرفه ای خود را.

سپس درمان وجود دارد. آن را ممکن است ارائه شود اما تنها ادامه داد: اگر ICBC بداند شما به طور عینی بهبود در عملکرد. به عنوان با WorkSafeBC آن را بی ربط است که می گویند, ماساژ درمانی باعث کاهش درد و رنج خود را و بنابراین برای شما مهم است. شما باید اصل ثابت کند که این در واقع باعث می شود شما عملکرد بهتر است. و البته هر بیماری دارای یک شماره از پیش تعیین شده از درمان است که پشتیبانی خواهد شد و نه بیشتر. با جاری مبلغ یکجا حل و فصل سیستم اگر شما تصمیم می گیرید شما می خواهید به درمان شما می توانید آن استطاعت و جوابگو نیست به کسی.

WorkSafeBC نیز نگه می دارد یک لیست از داروها آن را مناسب بداند برای هر بیماری بر اساس آن خود را در ادبیات علمی. آن تصمیم می گیرد آنچه که “مبتنی بر شواهد” و این trumps تجربه خود را از درمان تقریبا در هر زمان. بنابراین آن را پوشش نمی دهد مواد مخدر, مسکن, برای مثال حتی در پایین و پایدار دوز, حتی اگر هر دو شما و دکتر خود را موافق آنها کمک می کند.

و اگر شما می خواهید من برای درمان خود را پس از سانحه فیبرومیالژیا با کمی رمان بیشتر روش های مانند دوز پایین نالترکسون یا تحريک مغناطیسی تحریک ما هر دو از شانس. با عرض پوزش به اندازه کافی مدارک خود را در نظر. جدید ICBC مدل به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال این رویکرد به T.

در نهایت این مسئله وجود دارد دسترسی داشته باشید. اگر ICBC تصمیم می گیرد شما نیاز به مراجعه به یک متخصص آنها را مانند زمان MSP لیست انتظار? بیشتر افزایش پرداخت به پزشکان برای تسریع مشاوره و درمان خواهد بود در محل قرار داده مسلما. برای کسانی که در غیر ICBC صبر کنید لیست شما بیشتر خواهد شد و به عقب اتوبوس و آن باقی خواهد ماند غیر قانونی برای شما را به پرداخت برای تسریع در مراقبت از خود را.

در عمل من درمان بسیاری از بیماران مبتلا به درد مزمن و عوارض روانی ناشی از تصادف با خودرو. در حالی که استرس دادخواهی در نظام کنونی است که اغلب شدید و سرزده به طور معمول به پایان می آید با یک حل و فصل و یا یک دادگاه جایزه. در حالی که این درمان نیست, هر علامت و ارائه آن بسیاری از رشته از بسته شدن و به آرامش نسبی به حرکت در زندگی خود را به عنوان بهترین آنها می توانند.

من بیماران تحت طولانی مدت WorkSafeBC و برخی دیگر از کار افتادگی بیمه ادعا می کند نیست فراهم تسکین چنین. ادامه تعاملات با بوروکراسی مدارک درمان رد تجدید نظر خواسته بازگشت به کار و تمامی ویژگی می تواند در این زندگی بیماران و در بعضی از موارد رانده اند برخی به تامل و حتی اقدام به خودکشی.

هر رویکرد به بیمه اتومبیل قطعا دارای مزایا و اشکالاتی. اما اجازه ندهید که دیوید است شما را متقاعد کند که او به طور ناگهانی پخته شده یک معجزه است. همه ما می دانیم در مورد هیچ تقصیر بیمه در حال حاضر. صحبت کردن با خانواده و دوستان خود و به دکتر خود در مورد تجارب خود را با رویکرد ICBC در حال حاضر اتخاذ.

و مراقب باشید از سیاستمداران ارائه براق جدید اشیاء. آنها ممکن است خیلی خوب برای سلامت خود را.

استفان وایزمن ونکوور روانپزشک با منافع خاص در درد.


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر