سهام اسلاید در وال استریت بیش از coronavirus و سقوط نفت

نیویورک — سهام رفت و به یک شیب اسلاید دوشنبه در وال استریت به عنوان ترکیبی از coronavirus نگرانی و سقوط قیمت نفت گسترش زنگ از طریق بازار راه اندازی اتوماتیک برای اولین بار توقف در انجام معاملات در بیش از دو دهه به سرمایه گذاران اجازه گرفتن نفس خود را.

قیمت نفت غرق حدود 20 درصد پس از روسیه حاضر به عقب تولید در پاسخ به کاهش تقاضا و عربستان سعودی نشانه های آن را به سطح شیب دار تا خروجی خود را. در حالی که قیمت نفت پایین می توانید ترجمه را به بنزین ارزان تر آنها انتقام ویران کردن در شرکت های انرژی و کشورهایی که تعداد نفتی درآمد از جمله شماره 1 تولید کننده ایالات متحده

درگیری بین دو غول تولید کنندگان نفت در آمد و به عنوان ایتالیا — کشور سخت ترین ضربه از coronavirus در اروپا — شروع به اجرای یک مستند در برابر 16 میلیون نفر در شمال, قلب خود را تولید و مالی صنایع است. آشفتگی است که انتظار می رود به فشار ایتالیا به رکود و وزن در اقتصاد اروپا است.

سهام ایالات متحده لبه و نزدیک به یک خرس بازار, تعریف شده به عنوان یک قطره از 20 درصد از آن را ضبط در حالی که اندازه گیری ترس در وال استریت به بالاترین سطح خود پس از بحران مالی 2008. بازارهای سهام اروپا کاهش یافت و حتی بیشتر به شدت و بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده سقوط به پایین ترین سطح خود به عنوان سرمایه گذاران نگه داشته و در حال غرق شدن پول به ظاهر امن تر مکان حتی به عنوان بازگشت سرمایه گذاری خود را غرق نزدیک تر و نزدیک تر به چیزی.

S&P 500 فرو برد تا آنجا که 7.4 درصد در چند دقیقه اول پس از باز شدن بل و زیان آنقدر تیز است که معاملات متوقف شد توسط بازار قطع کننده مدار برای اولین بار به تصویب رسید و پس از سقوط از اکتبر 1987 و اصلاح شده در طول سال. پس از 15 دقیقه مکث سهام خود را کمرنگ و زیان و شاخص پایین بود 4.8% مدت کوتاهی قبل از ظهر.

میانگین صنعتی داو جونز از دست 1,255 امتیاز یا 4.9 درصد 24,605 پس از به طور خلاصه در پایین بودن بیش از 2000. Nasdaq داد تا 4.4%.

بازار گسترده قطع کننده مدار شده اند باعث شده تنها یک بار در سال 1997.

قتل عام در بخش انرژی به خصوص بد است. با قیمت نفت خام برنت کاهش نزدیک به 19 درصد به کمتر از $37 در هر بشکه رسید و معیار خام ایالات متحده انداختن به زیر $34 مسابقه دو ماراتون, روغن, Apache, Corp. و Diamondback انرژی هر غرق بیش از 40 درصد است. اکسون موبیل و شورون بودند در مسیر خود را برای بدترین روز از سال 2008.

“ما می دانستیم که برای رفتن به یک روز گرم” گفت: جان Spensieri سر از ایالات متحده معاملات سهام در Stifel. او گفت که خلق و خوی بود “هرج و مرج سازمان یافته” در صبح اما این وقفه معاملاتی زمانی آنچه در آن قرار بود با متوقف کردن اسلاید.

Coronavirus آلوده بیش از 110,000 نفر در سراسر جهان کشته و حدود 3,900 منجر به کارخانه خاموش شدن ناگهانی سفر, ممنوعیت تعطیلی مدارس و فروشگاه ها و لغو از کنوانسیون ها و گردهمایی های دیگر.

در حالی که بحران کاسته است در چین که در آن ویروس برای اولین بار تشخیص داده و به سرعت در حال رشد خوشه های تبدیل شده در کره جنوبی, ایران, و, ایتالیا و ترس در حال نصب در ایالات متحده, که در آن یک غول کشتی کروز معطل ماندن خاموش سواحل کالیفرنیا با حداقل 21 نفر آلوده روی برنامه ریزی شده بود به حوض در اوکلند در روز دوشنبه به طوری که هزاران نفر در این کشتی می تواند whisked به پایگاه های نظامی ایالات متحده و یا کشورهای خود را برای 14 روز در قرنطینه.

در ابتدا پس از در نظر گرفتن یک دیدگاه خوش بینانه در ویروس — امیدوار است که آن باقی خواهد ماند عمدتا در چین و تنها باعث کوتاه مدت اختلال — سرمایه گذاران در حال تحقق آنها احتمالا آن را به شدت دست کم گرفت.

از جمله روز دوشنبه افت شاخص S&P 500 در حال حاضر از دست 16.5 درصد و پس از تنظیم یک رکورد در ماه گذشته. اگر از آن بازدید یک 20 درصد افت آن را به معنای مرگ از آنچه که تبدیل به طولانی ترین در حال اجرا bull بازار سهام ایالات متحده در تاریخ 11 سال اجرا شود. دوشنبه علامت 11th سالگرد بازار ضربه پایین بعد از بحران مالی 2008.

اندازه گیری ترس در بازار سهام ایالات متحده افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از سال 2008. این بدان معناست که معامله گران نگران آینده نوسانات در شاخص S&P 500 از آنها در طول بحران بدهی اروپا و یا ایالات متحده-چین تجارت جنگ است.

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید سقوط به 0.59%. اوایل هفته گذشته آن را به حال هرگز زیر 1 درصد.

معامله گران در حال افزایش شرط بندی که فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره به صفر به انجام آنچه در آن می توانید به کمک ویروس-تضعیف اقتصاد شاید به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

اما شک و تردید در حال افزایش است در مورد نحوه موثر نرخ پایین تر می تواند این زمان. آنها می توانند مردم را تشویق و شرکت ها برای قرض, اما آنها نمی تواند راه اندازی مجدد کارخانه ها و رستوران ها و یا پارک تعطیل زیرا مردم قرنطینه می شوند.

فدرال رزرو در حال حاضر قطع آن معیار کوتاه مدت نرخ به محدوده 1 درصد به 1.25% ترک آن اتاق کوچک برای کاهش بیشتر است.

“بانک مرکزی کمی بازیکن در زمان بحران” اتان هریس جهانی اقتصاد در بانک مرکزی آمریکا نوشت: در یک تحقیق گزارش شده است.

سر و صدا در حال رشد بلندتر برای کمک از مقامات علاوه بر بانک های مرکزی.

“بازار امروز اقدام ممکن است صدای برخی از سران با هم و در واقع شروع به فکر کردن در مورد اقدامات سازنده دولت می تواند” گفت: یعقوب Kirkegaard ارشد همکار در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

در میان چیزهای دیگر Kirkegaard گفت: دولت باید مطمئن شوید که همه آمریکایی ها پرداخت مرخصی استعلاجی و پوشش مراقبت های بهداشتی برای ویروس های مربوط به مشکلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im