Stodge خپل کامل خود را 10 سال کشش با جشن کمپین

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

Stodge خپل را جشن می گیرند از یک دهه از تغییر در انگلستان منطقه ای خلاق صحنه در آن 10 سالانه ناهار در منچستر این هفته است.

یکی از نشانه های این شبکه است که این موضوع منحصر به فرد آن تصویب هر سال و این زمان دور از آن است که ‘جشن ما 10 سال کشش’. پوستر ایجاد شده توسط Intermarketing آژانس نشان می دهد صنعت لامپ از شمال از جمله Stodge بنیانگذار فیل جونز, خدمت, زمان پشت همراه درب.

در طول این رویداد ویژه شعر نوشته شده توسط مایک گری برای 25 سالگرد خپل خود نیز خواهد بود به عنوان خوانده شده توسط نویسنده.

برجسته در ویژه کمپین برای سالگرد 10 از Stodge هستند جونز و همکار مدیر رویداد کلر جونز; Simon, طولانی, مدیر اجرایی خلاق در Intermarketing آژانس; Viktorija Grigorjevaite بنیانگذار عاقل هفت; Malcolm گرت مدیر هنری در طراحی منچستر; جان Haggis, موسس شریک در کپلر Wolf; Karl بارکر مدیر عامل و بنیانگذار Cube3; Alasdair اسکات, co-founder در C3UK و بن Rudman COO از شنیده می شود ،

این Stodge ناهار را در هاروی نیکولز در منچستر در روز جمعه آن را به عنوان بیش از دهه گذشته است.

// در این مقاله برجسته

Intermarketing آژانس

Intermarketing آژانس یکپارچه خلاقانه محور و خدمات-رهبری سازمان با تمرکز بر ROI. در حال حاضر دفاتر در لیدز لندن آمستردام و سیدنی است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>